0 800 208 969

RU
UA

Радиоуправляемые игрушки

ФИЛЬТР

скрыть

СОРТИРОВКА

По популярности

ФИЛЬТР

Подбор по параметрам

Отзывы к товарам
М'яка, приємна, добре пінить пасту! Дуже крута! Супер м'яка та зручна щітка. Справляється із важкими щілинами між зубами. Зручно користуватися ним, ціна невелика. Майже завжди купую ці щітки. Щільно набита щетина добре чистить зуби.
Достоинства:
Недостатки:
Валентин Решетник
19 февраля 2023
Дуже сподобався, сучасний, маленький, шустрий
Достоинства:
Під'єднала за допомогою телефону ( телевізор запропонував), пару хвилин, дізайн, зручний пульт, але дивилась в ютуб, як відкрити)), гучність на кухні достатня, можливо підключити колонки, є пошук - голосом!!! Окрема подяка працівникам, все оперативно, чітко, професіонально. Перший раз брала по наложеному платежу, гарантія є, але без печатки, доставка за сутки, рекомендую.
Недостатки:
Тьху, тьху, тьху, хай і не буде
Елена
18 февраля 2023
Доброго дня. Чи нормально, що після підзарядки він втрачає заряд у вимк.(!) стані? Наприклад, ще коли користувався у жовтні-на початку листопада, то за добу простою запросто 3-5% втрачалось. І це дуже дивно. Також до запасу в 25км заявлених виробником ніяк не дотягував. І це при тому, що їздив частіше всього на середньому режимі і частково на початковому. В режимі спорт не їздив. Восени робив скріншоти з додатку та рахував скільки проїхав: звіряв кілометраж з додатку з вкл.ГПС з тим, що було до поїздки і майже кожного разу дивувався де дівається запас ходу. Якщо цікаво, можу прикріпити частину скринів. Бо коли ти проїхав 2км , а стало не на 10% менше, а на 15% то якось дивно розраховується запас ходу. Вже міг забути ті розрахування, але дотягувало ДО 20км. Про які 55км та 40-45 писали попереді покупці можу тільки догадуватись Моя вага всього 65км, а їздив у гарну погоду, поки на початку листопада не похолодало.
Достоинства:
гарна ціна, брав у вересні зі знижкою за 13тис., відомий виробник, батарея в рулі
Недостатки:
дивно рахується запас ходу - не співпадає заявлений з тим, що при використанні
Артур
05 февраля 2023
решили приобрести робота после советов с мужем, настоял больше он, одна из лучших наших покупок! у нас смешанное покрытие, есть плитка, есть ковры, есть кот, шерсти нет, пятна убирает, крошки и прочие загрязнения тоже, считаю что это незаменимый помошник для дома
Достоинства:
Недостатки:
Вера
28 января 2023