0 800 208 969

RU
UA

Найкращі гаджети Xiaomi для догляду за собою, краси та гігієни: ТОП-7

19.04.2022

Найкращі гаджети Xiaomi для догляду за собою, краси та гігієни: ТОП-7

Чого тільки Xiaomi не робить! Іноді здається, що немає такого пристрою, за який ще не взялася компанія-гігант. І сьогодні ми поговоримо про один із напрямків, а саме, догляд, гігієну та красу.

1. Розумна зубна електрощітка Xiaomi Mi T500

xiaomi

Чи не наважуєтеся перейти зі звичайної щітки на електричну? Спробуйте Xiaomi Mi T500 з частотою коливань 31 000 разів на хвилину - вам точно сподобається! Інноваційні американські закруглені щетинки DuPont не травмують ясна, але чудово справляються з нальотом і запобігають появі карієсу. А розумні датчики допоможуть проаналізувати порожнину рота і ретельно її доглядати.


2. Електробритва Xiaomi Soocas ET2

xiaomi

Забудьте про порізи, роздратування і пропущені ділянки, електробритва Xiaomi Soocas ET2 зробить процес гоління комфортним та приємним. Унікальне лезо з ріжучої пластини та сітки, тому їм неможливо травмувати шкіру. А бездротова конструкція, водонепроникність і простота експлуатації роблять роботу з бритвою ще приємнішою.


3. Фен для волосся Xiaomi Mi Ionic

xiaomi

Роздроблені іони вологи під час сушіння феном Xiaomi Mi Ionic насичують волосся, щоб воно завжди залишалося здоровим і гладким. Інтелектуальний NTC-режим контролю температури не дозволить волоссю пересохнути та пошкодиться. А потужності 1800 Вт достатньо, щоб висушити волосся швидко без втрати зайвої вологи.


4. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4

xiaomi

Ми не втомимося повторювати, що Xiaomi Mi Band 4 — найкраще, що трапилося зі світом пристроїв, що носяться! Бюджетний, але дуже функціональний, браслет контролює сон, має 6 режимів для відстеження фізичної активності, ніжно будить вібрацією, показує всі повідомлення, погоду, нагадування і дуже зручний. А ще він повністю водонепроникний!


5. Випрямляч для волосся Xiaomi Yueli

xiaomi

Випрямити? Накрутити? Так так, щоб не пошкодити волосся за їх довжиною? З випрямлячем Xiaomi Yueli это возможно! Вы моете выбрать нужную вам температуру нагрева, зависимо от жесткости волос, работать без провода, а ионизатор позаботится о качестве волос, блеске и эластичности.


6. Ваги Xiaomi Mi Smart Scale 2

xiaomi

З додатком Mi Fit ви отримуєте повний аналіз свого тіла: динаміку ваги, індекс маси, відстеження зусилля балансування, а також поради щодо оптимізації ваги. Високоточні датчики ваг Xiaomi Mi Smart Scale 2 і потужний Bluetooth 5.0 порадують стабільною роботою, а гостьовий режим та запам'ятовування всіх членів сім'ї роблять ваги підходящими для кожного.


7. Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 2С

xiaomi

Чисте повітря, як ніщо інше, важливе для хорошого імунітету та міцного здоров'я. Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 2С затримує до 99,97% шкідливих вірусів, бактерій та мікроорганізмів, легкий в управлінні та суперстильний.


HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

HEPA-фільтр – обов'язкова складова акумуляторних пилососів Dreame. Завдяки цій деталі у повітря не повертаються мікрочастинки алергенів, пилу та бруду. У статті ви дізнаєтесь, як фільтр працює, яким буває, як з ним поводитися і як чистити. І головне: коли його міняти? Читайте далі, щоб зберігати ефективність всмоктування помічника.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

За яким механізмом працює HEPA-фільтр

HEPA розшифровується як High Efficiency Particulate Arrestance – високоефективне утримання твердих частинок. Такі фільтри широко застосовуються в кліматичній та збиральній техніці: кондиціонерах, очисниках, пилососах. У статті йдеться про останні.


HEPA-фільтр призначений для уловлювання найдрібнішого сміття розміром від 0,01 мкм до 10 мкм. Волокно фільтра розподілено нерівномірно, щоб захоплювати як великі, і дрібні частинки. Чим більше площа, тим довше та ефективніше служить фільтр. Щоб зробити пристрій компактнішим, його часто складають гармошкою.


Які ж механізми відповідають за уловлювання такого дрібнодисперсного бруду?


 • • Принцип утримання. Частинки розміром від 5 мкм застряють у волокнах, тому що їх діаметр більший, ніж пори фільтра. Для них спрацьовує ефект сита.
 • • Принцип дифузії. Частка дрібнішої фракції (до 0,1 мкм) рухається хаотично і за рахунок цього відокремлюється від загального повітряного потоку, налипаючи на фільтр.
 • • Принцип інерції. Частинки від 0,3 мкм дуже великі для броунівського руху, але вони осідають на фільтр за інерцією.
 • • Принцип зачеплення. З частинками проміжних розмірів спрацьовує ефект аутогезії. Тобто, нові порошинки легше прилипають до старих нашарувань пилу. У цьому плані згодом HEPA-фільтр стає тільки ефективнішим.
HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Різновиди HEPA-фільтрів

Насамперед – у них відрізняється матеріал. Одноразові фільтри виготовляють із кількох шарів паперу чи скловолокна. Мити їх не можна, тому що після вологого очищення вони втрачають свої властивості, що фільтрують – так що тільки міняти. Багаторазові роблять із фторопласту: їх можна як витрушувати, так і промивати під водою.


Також HEPA-фільтри поділяють на класи, залежно від ефективності очищення.


Класс
Відсоток затримання частинок
HEPA 10
85%
HEPA 11
95%
HEPA 12
99,5%
HEPA 13
99,95%
HEPA 14
99,995%

Як чистити або мити HEPA-фільтр

Якщо не варто фільтр грубої очистки, то HEPA-фільтр затримує досить великі частинки. Видалити їх можна, витрусивши фільтр над баком для сміття або промив його під водою. Нагадаємо, що фторопластові фільтри мити можна, а паперові немає. Інформація про фільтр зазвичай вказана у посібнику користувача.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Як чистити HEPA-фільтр пилососу?


 1. Підготуйте пакет, у якому нестимете фільтр до сміттєвого бака, щоб пил не потрапляв у простір.
 2. Відкрийте відсік з повітряним фільтром та вийміть його в пакет.
 3. Обережно витрусіть його над сміттєвим баком.
 4. Перед тим, як помити HEPA-фільтр пилососа, прочитайте в інструкції, чи підлягає він вологому очищенню.
 5. Якщо так, промийте фільтр під потужним струменем води.
 6. Дайте волокнам повністю висохнути, щоб усередині не з'явилася цвіль.
 7. Встановіть фільтр назад та увімкніть пилосос.

Регулярне очищення збільшить термін служби фільтра, але одного разу його все одно доведеться змінити, оскільки фільтр, що засмічений, негативно вплине на силу всмоктування. Зрозуміти, що деталь пора міняти можна по затхлому запаху, незвично гучному шуму пилососа або звук, що "дзижчить" при включенні.


Якщо у будинку є алергіки, то вони можуть відчути загострення алергії. Це також свідчить про те, що HEPA-фільтр більше не справляється з цільовим завданням.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Як часто треба міняти HEPA-фільтр у пилососі

Все залежить від того, наскільки активно користуються пилососом і в яких умовах. Допустимо, у вас у квартирі півроку триває ремонт і весь цей час за інтенсивне прибирання відповідає акумуляторний пилосос. У такому разі, ймовірно, фільтр засмітиться дуже швидко і в період близько 6 місяців його потрібно буде замінити.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Якщо ж ви використовуєте пилосос у стандартних побутових умовах, він буде у 2-3 рази довговічнішим. У середньому, міняти HEPA-фільтр рекомендується щорічно. Dreame вирішив проблему своєчасної заміни та вам не потрібно буде перевіряти стан фільтра самостійно. Більшість бездротових пилососів оснащені інтерактивним екраном. Коли фільтр засмічується настільки, що це може знижувати продуктивність техніки, на дисплеї з'явиться повідомлення про необхідність встановлення нового фільтра.

Резюмуючи

HEPA-фільтр вловлює та затримує частинки пилу, бруду та пилку від 0,01 до 10 мкм. У пилососах Dreame фільтр захоплює забруднення розміром від 0,3 мкм. Він працює завдяки механізму зачеплення, дифузії та інерції.


Фільтри є одноразові (паперові) та багаторазові (з фторопласту). Також їх класифікують за ефективністю очищення. Мити під водою можна лише багаторазові фільтри. Термін придатності залежить від частоти та умов використання пилососу. У середньому рекомендується міняти НЕРА-фільтр щорічно і один раз на 2-3 місяці проводити очищення.


Розумні акумуляторні пилососи Dreame про необхідність заміни фільтра просигналізують самостійно. На інтерактивному дисплеї з'явиться повідомлення та відповідна піктограма.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Ми знаємо, як люди ламають голову, думаючи, що подарувати на День святого Валентина. Ми розуміємо, як складно вибрати подарунок чоловікові і як заїжджені бувають ідеї подарунків для дівчат.


Тому зробили небанальний гайд, де сховали ідеї найцікавіших подарунків на день Закоханих.

Частина 1. ВОНА

Коли він побачив її – у грудях щось тьохнуло.


Це було як у книгах, як у кіно. Вона посміхалася легко і привабливо, що йому дуже сподобалося. Після кількох побачень виявилося, що у них справді багато спільного. Одні й ті самі приколи, цінності та захоплення.


Вона розділяла ідею про здоровий спосіб життя і дуже любила йогу. Тому не дивно, що як перший подарунок він вибрав – зручний килимок для йоги. Yunmai Yoga Mat Pro. Вона оцінила підкат. Їй здалося дуже зворушливим, коли людина дарує не щось банальне, а те, що стосується саме тебе.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Йому так сподобалося її радувати, що за кілька тижнів він замовив ще фітнес-блендер. – Deerma Wireless Sports Juicer. У ньому можна було приготувати смузі або коктейль і одразу взяти його з собою на тренування..


Коли за кілька тижнів до 8-го березня вона стала надсилати йому меми про Дайсон, він зрозумів, що не відвертеться. Та й не хотілося. Тоді він і натрапив на фенJIMMY F6. Виявилося, що за технічними характеристиками він мало чим поступається Дайсон: та ж потужність, стабілізація температури, захист волосся, функція іонізації. Тільки у червоному (її улюбленому) кольорі. Він прочитав відгуки та сумнівів не залишилося. Замовив. Подарував. Сподобалось. Ура!

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Коли вони з'їхалися, щастя не було меж. Але через тиждень вона сказала, що у квартирі погана атмосфера і їй потрібен очисник повітря. Він засміявся: йому здалося, що це просто примха і марна покупка. На цьому ґрунті вони навіть посварилися.


Через день він зрозумів, що йому нестерпно бачити її засмученою і замовив найпросунутіший очисник повітря CECOTEC TotalPure 3 in 1 Connected. Виявилося, вона мала рацію. У будинку справді стало легше дихати. Їхній фікус Анатолій навіть пустив новий паросток.


Він поділяв сучасні погляди на побут і не вважав, що жінка зобов'язана прибирати, тому ніколи її не змушував. Однак коли вона приходила з роботи і тренувань, то дратувалася від безладу або крихт на підлозі. І ставала втомлена прибирати.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Настрій у неї від цих турбот, звісно, псувався. Він зрозумів, що далі так продовжуватися не може. І вирішив проблему покупкою робота-пилососаDEEBOT OZMO N8 Pro Plus, який сам всмоктував бруд і мив підлогу. Розумний помічник:


 1. картографував приміщення та орієнтувався у просторі;
 2. об'їжджав перешкоди у вигляді тапків та проводів;
 3. сам заряджався і відвантажував сміття на станцію.

За всіма параметрами покупка коштувала того. Адже він знову бачив кохану радісною та відпочившою.

Частина 2. ВІН

Спочатку він їй не сподобався.


На першому побаченні він нервувався, від цього безглуздо жартував, а від цього ще більше нервував. Вона вже майже зневірилася... Але коли він трохи заспокоївся і заговорив про свої захоплення, голос став спокійнішим, а в очах з'явився впевнений вогонь. Виявилося, що він дуже любить бігати і зараз готувався до марафону.


Їй сподобалася ця цілеспрямованість, тому на день народження вона подарувала йому смарт-годинник. ВибралаMobvoi TicWatch Pro 3 GPS, тому що гаджет круто підходив для тренувань і мав ще з десяток крутих функцій. Безконтактна оплата, музика, моніторинг сну та кисню у крові – чого в них тільки не було. Він був щасливий і з того дня майже їх не знімав.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Тепер тренуватися він став старанніше і частіше. Незабаром вона зрозуміла, що одним годинником не обійтися. Щоб він комплексно стежив за фізичною формою, подарувала йому розумні ваги Yunmai Pro. Девайс вимірював до 10 показників складу тіла (вік тіла, вісцеральний жир, водний баланс, м'язову масу та ін), за якими можна спостерігати через додаток.


Оскільки обидва вели досить активний спосіб життя, то любили виїжджати за місто на пікніки або посиденьки з друзями. Якось вона зауважила, що для цих виїздів не вистачає одного важливого гаджета – колонки. На наступний же вікенд він отримав JBL Charge 5 Squad. У ті вихідні вони 20 годин поспіль слухали пісні 2000-х, поки повністю не посадили акумулятор. З того часу він став брати колонку із собою навіть на тренування до парку.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Коли вони з'їхалися, щастя не було меж. Але тут з'ясувалося, що ввечері він любить зіграти у доту. Спочатку вона ревнувала, але потім вирішила підтримати коханого. На день Закоханих вона подарувала йому найкрутішу геймерську гарнітуру.Logitech Pro X Gaming. О, його обличчя треба було бачити – чистий подив! І радість. Коли він відчув, що його захоплення схвалюють, на душі стало тепло і захотілося приділяти їй більше уваги.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Після того як вона отримала в подарунок робота-прибиральника, їй здалося кумедним також подарувати йому пилосос. Тільки інший: акумуляторний, легкий, який вміє трансформуватись у ручний. Вона обралаDreame V10, щоб він міг сам прибрати салон автомобіля будь-якої миті без прив'язки до розеток. Ще хитрий план мав на увазі, що тепер вона зможе доручити йому очищення дивана, матраца та полиць.


Мабуть, він робив би це просто так. Тому що дуже любив її.

Частина 3. ВОНИ

Щоб не втратити романтику в побуті, вони стали планувати та вибирати подарунки для двох, для їхнього будинку, для їхньої спільної радості. Телевізора у них не було, дивитися кіно на ноутбуці було не завжди зручно і одного разу в будинку з'явився... Барабанний дріб – проекторXiaomi Mi Smart Projector 2 Pro! Першу ніч вони просто включили відео зоряного неба та влаштували вечерю при свічках. Кімната з яскравим малюнком на всю стіну виглядала чарівно. Ну а вже на вихідних покликали друзів, замовили піцу та переглядали всі частини “Людини-павука” на великому екрані.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

Після покупки кавоварки СЕСОТЕС Cumbia Power Instant-ccino 20 та електрогриля CECOTEC PerfectSteak 4200 Way у них з'явилися загальні традиції. Вранці він будив її найсмачнішою кавою з кремовою пінкою. Тоді вона вставала та готувала їм сніданок. Буквально 10 хвилин і золотисті, хрумкі сендвічі з сиром вже були на тарілках. Увечері він готував стейки та овочі, а потім подавав їх прямо на ґратах. Вони виходили на балкон і вечеряли з видом на місто.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

На день Святого Валентина вони порадували себе ще одним сентиментальним, але дуже корисним подарунком – кількома електричними зубними щітками. Oclean Air 2 Electric Toothbrush. Розумні зубні щітки дозволяли краще очищати, відбілювати зуби, а ще позбавлятися бактерій. Турбота двох дорослих людей – виявилася вона такою.

Подарунки на День святого Валентина: небанальний гайд від ШО

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА

Любов говорить з нами не лише подарунками, вона говорить усіма мовами світу. Любов прагне бути підкріпленою морально, фізично, матеріально, тактильно та дуже сильно! Кохання бажає бути виявленим: сьогодні, завтра, 14 лютого або, наприклад, завжди.


І наприкінці. Ми не засмутимося, якщо раптом ви вже вибрали для другої половинки політ на повітряній кулі, поїздку на море або щось. Гайд від ШО це просто ідеї. І просто спосіб сказати "ми любимо вас" - крутими цінами на якісні девайси, які нам подобаються. У День святого Валентина діють знижки до 30% на такі товари:


 • • роботи-пилососи;
 • • акумуляторні пилососи;
 • • кухонна техніка;
 • • мінімийки;
 • • смарт-годинник;
 • • навушники та акустика.


Обіймаємо, ШО.

Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Розумний годинник: що це? Гаджет для тренувань, замінник телефону чи вимірювач показників здоров'я? А може, все разом? Розберемося.


Смарт-годинник – це наручний розумний комп'ютер, який, крім показу часу, має розширений функціонал: моніторинг пульсу, оксигенації крові, якості сну, а також відстеження тренувань, GPS-трекінг, дзвінки, листування, голосові повідомлення тощо.


Окей, Mobvoi: розумні годинники які вибрати. Результат за запитом знайдено! Розумна система підібрала три топові варіанти:


 1. TicWatch E3
 2. TicWatch Pro 3 GPS
 3. TicWatch Pro 3 Ultra GPS

Кожен із цих гаджетів – вже непоганий вибір. Але для переконливості давайте пройдемося за ключовими параметрами та особливостями моделей, щоб підібрати помічника безпосередньо під вас.

Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Захищеність

Захист корпусу та скла має першочергове значення, якщо збираєтеся використовувати гаджет у польових умовах. Наприклад, любите екстремальні активності на відкритій місцевості: альпінізм, трекінг, рафтинг, дельтапланеризм чи гірські походи. У такому разі явний лідер – TicWatch Pro 3 Ultra GPS.


Модель оснащена стандартним захистом від пилу та вологи за стандартом IP68 і більш серйозним захистом корпусу за військовим стандартом MIL-STD-810G. Гаджет витримує перепади температур від -20 до +40, високу вологість, механічні удари, вплив туману, пилу, піску, ультрафіолетових випромінювань.


Екран Ultra захищений склом Corning Gorilla Glass 3: воно міцніше і на ньому не видно відбитки пальців. Тому дисплей за умовчанням виглядає акуратніше і надійно.


Якщо ж надміцність не є пріоритетом, то Е3 і Pro 3 GPS цілком підійдуть. Годинник оснащений пиловологозахистом за тим же стандартом - IP68. Виробник заявляє, що в них можна навіть плавати в басейні, але не занурюватись на глибину понад 1 м.


Моделі також відмінно підходять для тренувань на свіжому повітрі чи залі. Ремінці зроблені з силікону або фторкаучуку – обидва матеріали міцні, еластичні, але не натирають при носінні.

Циферблат

Дизайн у всіх трьох моделей досить нейтральний, щоб годинник підійшов будь-кому і під будь-що. А якщо хочеться виділитися – ласкаво просимо до бібліотеки циферблатів. Змінюйте заставку під імідж, одяг або настрій: класичний, яскравий, мінімалістичний, сучасний. Ремінці також легко міняти, адже у всіх трьох моделей однакова ширина – 20 мм.


Зовнішній вигляд головного екрану може відрізнятися за колірною палітрою, розташуванням елементів та дизайном, але завжди ідентичний за наповненням. На циферблаті розумного годинника позначені: час, дата, серцевий ритм, пройдені кроки, рівень заряду та спалені калорії.


Від торкання екрана або жесту рукою дисплей спалахує і відкриває доступ до основного меню. Вибір теми на заставку доступний у всіх TicWatch.

Рейтинг найкращих ігрових навушників: ТОП-10 гарнітур від ШО

Тип дисплея

TicWatch E3 оснащений сенсорним TFT-дисплеєм, тому інтерфейс у них яскравий та читабельний. Навіть у сонячний день відблиски не завадять читати інформацію. На тренуваннях, у темний або світлий час доби, на бігу або під час їзди – годинник швидко відобразить потрібні дані у комфортному для сприйняття форматі.


І якщо з моделлю E3 все просто і зрозуміло, то в лінійці Pro все складніше, але й цікавіше. Виробник оснастив минулорічний та актуальний флагман технологією подвійного екрану. Це означає, що ви можете перемикатися між розумним сенсорним AMOLED-екраном та звичайним FSTN-дисплеєм.


У версії Ultra доступна функція зміни кольору підсвічування РК-екрана. Вибирайте одну з 16 тем під актуальні умови освітлення.

Автономність

У чому фішка другого дисплея? У його низькому енергоспоживанні. На РК-моніторі відображається лише основна інформація: час, відсоток заряду, кількість кроків, пульс, дата. Ще він неяскравий і неклікабельний. FSTN-дисплей доцільно вмикати для продовження заряду.


Якщо користуватися гаджетом у режимі стандартного годинника, пристрій пропрацює до 45 днів без підзарядки. За активного використання AMOLED-дисплея, тренувальних режимів, цілодобового HR-моніторингу автономності вистачить до 3 днів.


При збалансованому перемиканні між екранами гаджетом можна користуватися до 5-7 днів на одному заряді. Відключати смарт-режим можна під час сну або тривалих поїздок. Ємність акумулятора як у TicWatch Pro 3 GPS, так і у версії Ultra – однакова, 577 мАг. За даними виробника, її вистачає на 72 години.


TicWatch E3 у цьому плані трохи поступається: батарея ємністю 380 мАч забезпечує автономність до 2 днів. E3 більше підійде типовим міським жителям, які нечасто подорожують, рідко ходять у тривалі походи та можуть безпроблемно заряджати гаджет кожні два дні.

Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Для чого потрібний розумний годинник

Ось ми й підібралися до наріжного питання: навіщо взагалі купувати смарт-годинник? Топ основних причин:


 • • Замінюють телефон у повсякденному житті. Дають можливість дзвонити, листуватися, вирішувати необхідні питання, але без зависання в блогах новин і соцмережах.
 • • Допомагають стежити за здоров'ям серця та організму в цілому.
 • • Мотивують на спортивні рекорди завдяки моніторингу результатів тренувань.
 • • Допомагають налагодити баланс між роботою та відпочинком.

Розумний годинник заохочує на перехід до бажаного способу життя, в чому б це не виражалося. Грубо кажучи, вони фіксують статистику життя: загальну денну активність, інтенсивність тренувань, якість сну, варіабельність серцевого ритму, рівень тонусу та енергії в організмі, стрес та втому.


Яким би спортом ви не займалися, гаджет відстежить прогрес – у попередньо встановленому Tic Exercise та Tic Health знаходиться понад 100 видів тренувань. На дані годинника можна спиратися при побудові подальшого плану навантажень. Та й на мотивацію наочний результат також круто впливає.


Якщо зацікавлені у відновленні життєвого балансу, технологія TicSleep допоможе стежити за тривалістю сну та кількістю фаз, прокидатися та лягати у правильний час, щоб висипатися. TicBreathe та TicZen реагують на ваш рівень стресу, надсилаючи повідомлення з практиками для релаксації. Залишіть собі нагадування за допомогою вбудованого Google Assistant, щоб не забути про їжу.


Нинішній флагман бренду – TicWatch Pro 3 Ultra GPS – включає цілу систему Wellness Management, яка стежить за тим, щоб ви багато рухалися, якісно відпочивали і не перенапружувалися. Про порушення роботи серцевого ритму, стресі або розумової втоми пристрій відразу просигналізує.


Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Корпус та дизайн

Якби три топові моделі Mobvoi брали участь у конкурсі, то кожна виграла б у своїй унікальній номінації. Отже, зіграємо у гру:


Переможцем у номінації "Ідеальний для big city life" стає TicWatch E3. У них легка конструкція, невеликий дисплей діагоналлю 1,3” дюйма та найменша вага – всього 32 г. Короткий корпус виконаний з міцного полікарбонату, екран трохи виступає вгору, маючи плавний скіс по контуру.


Титул "Найкраща універсальність" забирає TicWatch Pro 3 GPS. Годинник виглядає досить міцно, таким же і є. У дизайні з'являється безіль, а екран утоплений у корпус. Відбитки пальців на склі не видно завдяки олеофобному покриттю. У них більше діагональ екрану та загальні габарити, вага пристрою – 39 г.


Перемога у номінації “Екстремальний захист” дістається TicWatch Pro 3 Ultra GPS. Зовні годинник дуже нагадує попередню, і тільки по засічках на корпусі моделі можна відрізнити. Ремінець у комплекті йде без прострочки, з візерунковим тисненням. Але в лінійці Pro вони одного розміру, тому взаємозамінні. Гаджет трохи важчий за решту за рахунок посиленого захисту. Його вага – 41 г.


Вибір смарт-годинника рідко коли визначається тільки зовнішнім виглядом, але привабливий, зручний дизайн робить користування більш радісним і приємним. Говорячи про переваги TicWatch, ми спираємося не лише на власний досвід. У січні 2022 року інтернет-ресурс Wareable опублікував незалежний топ смарт-годинників цього року. До нього увійшли одразу дві моделі TicWatch: E3 та Ultra.

Функціональні можливості смарт-годинників

Настав час розповісти детальніше про те, що вміє розумний годинник. Наочно можливості гаджета згруповані за сферами застосування у таблиці.


Спорт
 • – 100+ встановлених режимів тренувань у TicExercise;
 • – фіксація показників: дистанція, швидкість (середня та на окремих відрізках часу), темп у хв/км, довжина кроку, каденс (кількість кроків за хвилину), кількість кроків, пульс та пульсові зони, інтенсивність навантажень, загальний час, спалені калорії, VO2Max, перепад висот та ін;
 • – тренування разом з іншими програмами: Google Fit, Strava, RunKeeper;
 • – відстеження статистики показників активності за тиждень/місяць на годиннику або в додатку;
 • – автоматичне визначення активності з технологією TicMotion;
 • – надсилання повідомлень з нагадуванням про розминку під час тривалого перебування без руху;
Здоров'я
 • – відстеження якості сну з технологією TicSleep (тривалість, кількість та тривалість швидких та глибоких фаз, час засинання та пробудження, оцінка якості);
 • – визначення AFib/IHb (миготливої ​​аритмії або фібриляції передсердь, яка може свідчити про ішемічну хворобу серця);
 • – цілодобовий моніторинг рівня кисню в крові завдяки вбудованому пульсоксиметру;
 • – фіксація кожного удару та складання графіка варіабельності серцевого ритму, який можна подивитися на годиннику або в додатку;
 • – визначення рівня тонусу та енергії в організмі з формуванням оцінки розумової втоми
 • – визначення стресу з TicZen та відправлення повідомлень з дихальними практиками для розслаблення за технологією TicBreathe;
Комунікація
 • – вхідні та вихідні дзвінки з гучного зв'язку з вбудованим мікрофоном та динаміком;
 • – прослуховування, запис та надсилання голосових повідомлень;
 • – отримання та надсилання текстових повідомлень у месенджерах за допомогою Google клавіатури з режимами графічного введення та голосовим введенням;
 • – отримання та надсилання SMS;
 • – отримання повідомлень з месенджерів, пошти, соцмереж та інших програм, подій календаря;
 • - підключення по WI-FI та Bluetooth 5.0;
Навігація
 • – мультисистемна навігація (GPS+Beidou+Glonass+Galileo+QZSS);
 • - трекінг місцезнаходження в реальному часі;
 • – запис маршруту;
 • – прокладання необхідного маршруту у місті або на відкритій місцевості + повноцінна картка з програмою Google Maps;
 • – цифровий компас;
Комфорт
 • – розумний будильник, який запускається під час швидкої фази сну, коли прокинутися найлегше;
 • – підтримка NFC, безконтактна оплата з Google Pay;
 • – скачування плейлистів із Spotify або YouTube Music та прослуховування музики з підключеними безпосередньо до годинника бездротовими навушниками;
 • – визначення рівня шуму навколо з технологією TicHearing;
 • – датчик зняття з руки;
 • – датчик освітленості для автоматичного налаштування яскравості екрана годинника;
 • – програмовані фізичні кнопки для зручності запуску вибраних програм.

Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Операційна система та обсяг оперативної пам'яті

Якщо вибір розумного годинника для вас обумовлює начинка гаджета, то Mobvoi точно порадує. Всі представлені наручні годинники android працюють на базі Wear OS by Google, а це означає, що разом з годинником ви отримуєте пакет стандартних додатків, доступ до безлічі програм через Google Play і можливість безконтактної оплати Google Pay.


Завдяки потужному чіпу Qualcomm Snapdragon Wear 4100 з тактовою частотою 2 ГГц та Mobvoi dual processor system виробник усунув затримки в роботі ОС. У годиннику нового покоління програми запускаються швидко, програми не гальмують, а сенсор моментально реагує на дотики. Всі реакції та переходи плавні, що насправді полегшує користування смарт-технікою та дарує цей комфорт.


Об'єм оперативної та вбудованої пам'яті у всіх трьох моделях однаковий – 1 Гб та 8 Гб.Цього достатньо для того, щоб програми не зависали і можна було встановити улюблені програми та месенджери (Spotify, Telegram, Viber).

Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Ціновий фактор

Раніше ми публікували статтю ентузіаста розумних технологій та розробника Wear OS, в якій він ділився своїм досвідом користування TicWatch Pro 3/Ultra GPS та Samsung Galaxy Watch 4. У матеріалі фахівець пройшовся по всіх особливостях моделей та як вони реалізовані на практиці.


Його рекомендація – вибирати TicWatch Pro 3 у версії Ultra. Торішній флагман сьогодні продається за відносно схожою ціною, але поступається нинішньому в захисті, точності датчика серцевого ритму та функції визначення розумової перевтоми.


Найкращий варіант на 2022 рік за співвідношенням ціна/якість – TicWatch Pro 3 GPS вартістю 7499 грн. Якщо компроміси не цікавлять, тоді більше підійде TicWatch Pro 3 Ultra GPS за ціною 8999 грн. Вони дадуть кращу зносостійкість для тренувань на відкритій місцевості, надійний датчик ЧСС та розширені можливості підсвічування РК-екрана.


Якщо потрібно просто хороший смарт-годинник з NFC, режимами тренувань і моніторингом здоров'я, то найвигідніше купити TicWatch E3. На момент публікації їхня вартість в інтернет-магазині ШО – 5 499 грн.

Як правильно вибрати смарт-годинник у 2022 році: рекомендації Mobvoi

Висновки

Кожні TicWatch з добірки гідні стати наручним асистентом та помічником, тому що потужний процесор, фірмові технології Mobvoi, різноманітність тренувальних режимів та точні датчики серцевого ритму складають круту базу смарт-функцій.


Але якщо вибирати в залежності від індивідуальних пріоритетів, моделі можна розподілити так:


Легкі та стильні TicWatch Е3 для тих, кому потрібно структурувати робочі завдання та відпочинок, мотивувати себе на тренування та збалансувати сфери життя.


Багатофункціональні TicWatch Pro 3 GPS для тих, кому важлива тривала автономність та у кого щільний графік тренувань.


Потужні та захищені TicWatch Pro 3 Ultra GPS для любителів екстремальних активностей на свіжому повітрі та тих, кому важливий надійний датчик серцевого ритму.

Рейтинг найкращих ігрових навушників: ТОП-10 гарнітур від ШО

Рейтинг найкращих ігрових навушників: ТОП-10 гарнітур від ШО

Вибухи, гармати, перестрілки: поринаємо у віртуальну реальність разом із ШО! Якщо уявити, що наші матеріали – серіал, це – новий епізод. І присвячений він буде геймерській гарнітурі. Ми проаналізували характеристики, прочитали відгуки та зібрали для вас найкращі ігрові навушники.


Але спочатку кілька рекомендацій, як вибрати потрібну модель і на що звертати увагу.


 • • 3D-звучання.
 • • Мікрофон без перешкод.
 • • Тип підключення.
 • • Зручна форма та деталі.

У рейтингу ШО, як завжди, представлені і бюджетні, і преміальні моделі, тому вибір є на будь-який смак, запит та кишеню.


Перш ніж купити, подумайте, чи збираєтеся використовувати навушники тільки для гри або ще й для прослуховування музики, перегляду фільмів? Чи проводите ви стрими? Граєте на ПК або більше не на приставці, де зручніше користуватися бездротовою гарнітурою? Після того, як склалася картинка ідеального гаджета, можна приступати до читання.

Почнемо ж топ найкращих ігрових навушників зі стильної та недорогої моделі – Hator Hypergang Evo Black. Hator – український виробник ігрової техніки та обладнання для геймерів-аматорів. Бренд було створено з ініціативи кіберспортивних ентузіастів. Оскільки esport-напрямок в Україні розвинений дуже добре, то можна очікувати, що виробник знається на потребах граючої аудиторії.


Hypergang Evo Black – зручна та проста у використанні провідна гарнітура. Композитні мембрани, міцне оголов'я та знімний мікрофон у комплексі дають ергономічну конструкцію.


Оцінка ШО: 5 захоплень аматора з 5

Популярна, ходова модель Logitech G332 Black. Гарнітура отримала схвальні відгуки користувачів, які коротко зводяться до висловлювання: "топ за свої гроші". Відмінна якість звуку у всьому діапазоні частот, хороша звукопередача при розмові, м'які амбушюри з екошкіри та зручна посадка – основні переваги навушників.


Мікрофон вимикається автоматично, коли піднімається вгору. Гаджет підходить не тільки для ПК, а й для мобільних пристроїв, комп'ютера Mac та популярних консолей: PlayStation 4™, Xbox One™ та Nintendo Switch™.


Оцінка ШО: 5 лайків сина маминої подруги з 5

Наступною в рейтингу пройшла гарнітура Patriot Viper V380 Virtual 7.1 PC Gaming Headset Black. Цифри 7.1 у назві вже говорять нам про те, що навушники порадують об'ємним звучанням із крутою чутністю кроків, вибухів та пострілів.


Це дротова гарнітура з мікрофоном та яскравим підсвічуванням. Довший кабель (2.1 м) дозволяє вільно грати на приставці на комфортній відстані від екрана. Незважаючи на те, що здебільшого це геймерські навушники, вони також підійдуть для прослуховування музики та спілкування.


Оцінка ШО: 6 неонових підсвічування з 6

Якщо при покупці навушників у пріоритеті у вас якість звуку та зручний софт, то рекомендуємо звернути увагу на Logitech Pro X Gaming Black. Багато характеристик гаджета збігаються з попередніми та наступними моделями: регульоване оголів'я, амбушюри зі шкірозамінника, подовжений кабель, знімний мікрофон. Але що ж особливого у цій моделі?


Як зазначає сам виробник, гарнітура відрізняється технологією BLUE VOICE, а також DTS HEADPHONE: X 2.0. Перша відповідає за чітку передачу мікрофоном, а друга за об'ємний звук з визначенням відстані. У грі це дає особливу перевагу, адже ви зрозумієте, наскільки далеко від вас супротивник і зможете краще атакувати його (або сховатися).


Ігрові навушники оснащені ПЗ G HUB, в якому еквалайзери налаштовані кіберспортсменами. Тому звук Logitech Pro X Gaming максимально підходить для професійних геймерів.


Оцінка ШО: 6 перемог у турнірах з 6

Тепер зустрічайте повнорозмірні навушники від перевіреного постачальника якісної акустики JBL. Гарнітура Quantum 600 відрізняється бездротовим підключенням на частоті 2,4 ГГц. Ємності батареї вистачає на 14 годин автономної роботи, тому ви можете брати участь навіть у тривалих ігрових матчах та спокійно виходити на кухню за перекусами.


Сертифікована DISCORD шкала регулювання балансу “гра-чат” допоможе залишатися у грі, доки ви налаштовуєте звук. Технологія JBL QuantumSOUND Signature та неодимові драйвери діаметром 50 мм забезпечать повне занурення у процес.


Щодо конструкційних особливостей, то в Quantum 600 збережені всі необхідні зручності: наповнювач з "ефектом пам'яті", амбушюри, що дихають, і міцне регульоване оголів'я.


Оцінка ШО: 7 вражаючих пострілів із 7

Ще одна кросплатформова гарнітура - STEELSERIES Arctis 5. Найчастіше користувачі відзначають хороший звук, широкі можливості софту, непогане шумопридушення та зручну конструкцію (не тиснуть і не спадають).


Позитивні відгуки клієнтів збігаються з характеристиками виробника. Не дивно, адже Arctis 5 можна зарахувати до навушників середньої цінової категорії.


Задоволення від користування додає ще й RGB-підсвічування логотипу компанії з боків навушників. Начебто досить банальний спецефект, однак він продовжує радувати геймерів під час ігор.


Оцінка ШО: 7 призів глядацьких симпатій із 7

Якби ми писали огляд на найзручніші геймерські навушники з бездротовим підключенням, то вибрали Ass Rog Strix Fusion Wireless. І ось чому.


По-перше, у них добрий рівень автономності – 15 годин на одному заряді. При цьому заряджається гаджет лише 2 години: у порівнянні з іншими моделями це небагато. По-друге, гарнітура зберігає безперебійне підключення. Навіть коли потрібно вийти на кухню або до іншої кімнати, зв'язок не пропадає. Саме тому в них особливо приємно грати на приставці: можна плюхнутися в крісло-мішок, відсунутися від екрану та стежити за грою зі зручної відстані.


Також керувати навушниками легше завдяки сенсору на бічній панелі: одним дотиком ви можете увімкнути пристрій, зробити тихіше або гучніше, а також переключити трек.


Оцінка ШО: 8 бездротових підключень з 8

Ще одна знахідка для тих, хто шукає бездротові навушники. HyperX Cloud Mix – перша bluetooth гарнітура Kingston. У комплекті є і стандартний USB-кабель, тому використовувати його автономно чи ні – тільки ваш вибір. Одного заряду вистачає на 20 годин роботи, але не повної потужності.


При першому погляді на гаджет стає ясно, що маємо справу з надійними, міцними матеріалами. Грати у навушниках 3-4 години поспіль нескладно, тому що на голові вони майже не відчуваються. Оголів'я досить широке, а амбушюри виконані з м'якої екошкіри.


Якісний HI-RES звук ідеально відтворює спецефекти: вибухи, стрілянину, дрифт або удари. За рахунок яскраво виражених басів HyperX Cloud M більше підходять для геймінгу, ніж для прослуховування музики. Хоча деяким активним басом більше заходить навіть у треках.


Оцінка ШО: 8 стримів з великими донатами з 8

Однозначно найяскравіша модель рейтингу – гарнітура Razer Kraken Kitty Quartz. Її колір та дизайн з гострими котячими вушками на оголів'ї підійдуть тим, хто хоче виділитися і часто проводить стрими. У навушниках з яскравим RGB-підсвічуванням вся увага публіки буде прикута до геймера. Світлові ефекти можна налаштувати так, щоб кожен колір спалахував на певну реакцію публіки або момент у грі.


Але і з технічних характеристик Razer Kraken не поступаються. Висувний мікрофон оснащений технологією активного шумоподавлення, тому вас почують добре, чітко та ясно. За об'ємний звук у пристрої відповідає THX SPATIAL AUDIO.


Ну і нарешті, просидіти в них можна дійсно довго: амбушюри наповнені гелем, що охолоджує, щоб вуха не перегрівалися під час тривалих гейм-турнірів.


Оцінка ШО: 9 котячих вушок з 9

Закривають топ найкращої геймерської гарнітури Asus ROG Theta Electret. Ціни на неї вищі, але це виправдовується чудовою якістю звуку у всьому частотному діапазоні. Модель відрізняється від звичайних двома динаміками: електретним та басовим. Вони видають чистий та насичений ігровий звук з акцентом на баси. Срібний кабель краще передає аудіосигнал, тому ніяких звуковтрат.


Знімний мікрофон сертифікований Discord та TeamSpeak, тому сміливо використовуйте гаджет у стримах чи важливих турнірах. Усі команди звучатимуть чітко, без шумів та перешкод. Мікрофон гнучкий і його можна згинати або відсувати, щоб вас чули краще.


Конструкція навушників продумана так, щоб на голові не відчувалися. Оголів'я міцне, але не дуже загнуте, а значить сильного тиску на вуха не буде. У комплекті з пристроєм надаються змінні амбушюри – їх можна використовувати для прослуховування музики. "Рідні" ж ідеально підходять для ігор - матеріал довго нагрівається і швидко остигає.


Оцінка ШО: 10 стереозвучань із 10

Рейтинг найкращих ігрових навушників: ТОП-10 гарнітур від ШО

Рекомендуємо також ознайомитись з нашим рейтингом смарт-годинників, щоб вибрати собі або на подарунок розумного помічника.


Обіймаємо, ШО.

Долгосрочный опыт работы с TicWatch Pro 3 VS Ultra и Galaxy Watch 4

Долгосрочный опыт работы с TicWatch Pro 3 VS Ultra и Galaxy Watch 4

Питання про те, який годинник рекомендують реальні користувачі, приходять регулярно. В Інтернеті ж більшість статей та оглядів написані журналістами, які користувалися гаджетом лише кілька днів. Тому ми вирішили опублікувати відгук постійного користувача про довгостроковий досвід роботи з TicWatch Pro 3 VS Ultra, а також Galaxy Watch 4.


Адаптований переклад авторського матеріалу


Будучи розробником Wear OS (і ентузіастом!), З 2014 року, я почав використовувати кілька пристроїв одночасно, часто маючи годинник на обох зап'ястях. Тому думаю, що можу розповісти про користування з іншого погляду.

Довгостроковий досвід роботи з TicWatch Pro 3 VS Ultra та Galaxy Watch 4

Я купую свій власний годинник (так!) і використовую його не тільки для «роботи». Мені щиро подобається возитися з ними, щоб отримати максимум користі. Ось мої висновки з приводу тих моделей, якими користуюсь зараз.


TicWatch Pro 3 GPS (2020)


Я замовив їх одразу ж у день випуску у 2020 році. Вони виглядали багатообіцяюче. По специфікації, а потім і з мого власного досвіду - відмінний годинник. І ось чому:

 • Не слід турбуватися про термін служби батареї. Це головне. Мені не важко заряджати свій годинник щодня, але я не хочу переживати, що вони не доживуть до кінця дня. Навіть якщо це 40-годинний «день подорожі» по всьому світу або 14-годинний похід із відстеженням тренувань.
 • Велика видима область екрана. Для мене це важлива перевага. Тому що в мойому минулому годиннику Huawei Watch 2 екран менше і читати було не так зручно. Це стало однією з основних причин продажу попереднього гаджета.
 • Достатньо оперативної пам'яті та швидкий процесор. Будь-яка програма працює паралельно з іншими функціями, і мені не потрібно чекати, поки запуститься Google Assistant.
 • Надійний датчик серцевого ритму. Ідеальних немає, але я виявив, що датчик у TicWatch працює, можливо, навіть краще, ніж подвійний датчик на мойому попередньому годиннику Huawei Watch 2. Додаткова перевага – періодичний 24 -годинний моніторинг серцевого ритму, якого раніше не було.
 • Міцність та довговічність. Я не використовую жодних захисних пристроїв, але за 13 місяців не помітив видимих ​​слідів зносу або подряпин ні на корпусі, ні на екрані. Якщо накопичилося багато пилу, іноді промиваю годинник під проточною водою, але на водонепроникність не перевіряв.

TicWatch Pro 3 GPS Ultra (2021 рік)


Я оновився до Ultra, сподіваючись, що він буде таким же добрим, як і минулорічний флагман. Тільки з більш тривалою підтримкою програмного забезпечення та, можливо, деякими покращеннями. Через кілька тижнів я дійшов висновку, що задоволений новими Ultra:

 • • Час автономної роботи такий же добрий, як і в Pro 3 GPS. Це хороша новина з двох причин:
  1. Показник свідчить про працездатність батареї пристрою річної давності, адже вона все ще працює без помітної деградації.
  2. Нещодавно додані функції моніторингу серця не скоротили час автономної роботи.
 • • Для мене обидва екрани OLED та FSTN виглядають однаково. Знову ж таки, гарне свідчення якості моделі 2020 року: за рік не вигоряють і не вицвітають.
Долгосрочный опыт работы с TicWatch Pro 3 VS Ultra и Galaxy Watch 4
 • • Той самий набір мікросхем. Хотілося б бачити в оновленій моделі хоч би більше RAM. 1 Гб оперативної цілком достатньо, але більша кількість зробила б гаджет надійнішим у майбутньому.
 • • Покращений датчик серцевого ритму. Вони називають це "HD PPG" в порівнянні з "PPG" в Pro 3 GPS. Я вважаю новий датчик більш надійним.
 • • У характеристиках виробник обіцяє кращу міцність та довговічність. Mobvoi згадують, що корпус зроблений зі скловолокна та нейлону, а екран захищений склом Gorilla Glass. Я можу тільки повідомити про відчуття: екран дійсно здається менш схильним до відбитків пальців. Ремінець товстіший і зроблений з іншого, більш еластичного матеріалу. При цьому мені дійсно подобався і торішній ремінець, тому я використовуватиму його і на новому годиннику: розмір один і той же.

Отже, хороша новина – це такий же чудовий годинник. Невеликі зміни, які вніс виробник, здебільшого покращили модель. Але зміни корпусу майже непомітні порівняно з оновленнями ПЗ. Ось деякі з них:


 • • У екрані в режимі стандартного годинника тепер є налаштування кольору підсвічування. Ви можете незалежно керувати розкладом, коли годинник переходить в енергозберігаючий режим і виходить із нього. Я майже його не використовую, але приємно знати, що є можливість не заряджати годинник так довго (до 45 днів).
 • • У TicHealth тепер є новий розділ під назвою "24/7 моніторинг фізичного та психічного стану", який відображає актуальні показники "Психічної втоми" та "Рівню енергії" (його необхідно включити у групі налаштувань "Лабораторія"). Додаток Mobvoi на телефоні дійсно показує дані за добу, тиждень, місяць та зберігає статистику кожного дня, але реальної користі від цих даних для здоров'я та фітнесу я не знайшов.
 • • У TicPulse з'явився новий розділ - "Моніторинг здоров'я серця" (включається в налаштуваннях "Лабораторія"). Відображає попередження при виявленні аритмії. За ті кілька тижнів, що я ношу годинник, учора ввечері я отримав одне попередження про AFib, так що стежу за будь-якими проблемами.
Довгостроковий досвід роботи з TicWatch Pro 3 VS Ultra та Galaxy Watch 4

Відстеження серцевого ритму


У минулому годиннику у мене бували явно погані показники, коли годинник визначав подвоєння або половину реальної частоти серцевих скорочень. Я пояснював це тим, що мої зап'ястя досить волохаті, тому що коригування посадки завжди виправляло це. Хороші новини: сенсор HD у годиннику Ultra, схоже, вирішив цю проблему, хоча я не можу бути впевнений, оскільки це дуже рідко траплялося і зі старою моделлю. Ось (абсолютно ненауковий) приклад:

Довгостроковий досвід роботи з TicWatch Pro 3 VS Ultra та Galaxy Watch 4

Ви можете бачити, що показники серцевого ритму TWP3 Ultra відповідають вимірюванням нагрудного пульсометра.


Galaxy Watch 4


Я написав про дивні перші враження про новий годинник Samsung, коли вони тільки вийшли. Тоді я теж провів докладне порівняння з моїми TicWatch Pro 3. Вони були засновані на моєму безпосередньому досвіді. За кілька тижнів я повернувся до використання TicWatch Pro 3, а потім перейшов на Ultra. Я зробив це з таких причин:


 • • Основна перевага TicWatch Pro 3/Ultra – час автономної роботи. Зазвичай, я витрачаю 2-3 години на тренування з моніторингом активності, відстежую сон і користуюсь усіма смарт-функціями, але заряд все одно не опускається нижче 50 % за 24 години. А GW4 пропрацював 24-30 годин без заряджання, але для впевненості мені довелося заряджати його до або після тренування. Єдиною рятівною перевагою є можливість бездротової зарядки на ходу з мого телефону Samsung. Хоча за кілька тижнів використання GW4 я зробив це лише один раз.
 • Читабельний РК-екран у TicWatch. Він практичний за яскравого сонячного світла, хоча мені завжди здавався негарним. У GW4 зовнішній екран при сонячному світлі не видно і можливості переключитися на трансфлективний дисплей – ні. Основний екран такий же яскравий, як і в TicWatch, але щоб переглянути час, потрібно нахилити годинник або торкнутися дисплея.
 • • 45 днів автономності в режимі енергозбереження. Корисно, але я використав би його тільки, якби забув зарядне в поїздці. У Samsung відсутність режиму балансується функцією бездротової зарядки телефону.
 • • Додаток Mobvoi синхронізує дані про тренування, здоров'я та сон з Google Fit. Samsung Health цього не робить, тому вам знадобиться стороння програма, якщо ви хочете зберігати дані про здоров'я у хмарі Google.

Проблеми в Galaxy Watch 4


 • • Повідомлення на телефоні ніколи не відображалися правильно на GW4. Швидше за все, через непрацюючу програму Galaxy Wearable. Незважаючи на те, що я використовую Samsung Note 10 Plus, я не можу виправити повідомлення навіть після кількох заводських скидання, переустановки та очищення даних. Тому я став використовувати функції перегляду карток у додатку циферблата та додатку значків повідомлень, які в тандемі забезпечили хорошу заміну, але все ж таки звичайна Wear OS в TicWatch завжди показувала телефонні повідомлення без будь-яких проблем.
 • • Надто короткий час автономної роботи (менше 30 годин) та надзвичайно повільна зарядка (трохи швидше при охолодженні). Навіть якщо він може працювати цілий день без заряджання, це означає, що я повинен постійно уважно стежити за рівнем заряду батареї. Було великим полегшенням повернутися до душевного спокою завдяки триденній батареї TicWatch. Я заряджаю гаджет щодня до 40-80%, рідко потребую повної зарядки і завжди маю заряд на цілий день у будь-якому випадку.
 • • Навіть після кількох оновлень ПЗ датчик серцевого ритму в GW4, як і раніше, працює некоректно. Знову ж таки, це могло бути через мої волохаті руки. Хоча я настільки зневірився, що збрив волосся під годинником у якийсь момент, але навіть це не допомогло. Так, старі TicWatch іноді давали подвійне зчитування HR, але GW4 ніколи не змогли б відстежити для мене повне тренування без перопусків, подвійних чи половинних показань.
Довгостроковий досвід роботи з TicWatch Pro 3 VS Ultra та Galaxy Watch 4
 • • Нові хитромудрі виміри здоров'я – жирові відкладення, артеріальний тиск, ACG. Перші кілька тижнів – відмінні показники. Але потім вимір жиру перестав працювати, вимір артеріального тиску вимагає щомісячного калібрування за допомогою справжнього монітора ВР. ACG не дає нічого кориснішого, ніж показання «здоров'я серця» у TicWatch Pro 3 Ultra. У всякому разі, автоматичний моніторинг TicWatch є кращим. Одного разу, коли я відчув сильну радість, я спробував виміряти ACG на моєму GW4. Але, звичайно ж, годинник нічого не виміряв. Я так засмутився, що нарешті вирішив здатися, перш ніж отримати справжній інфаркт.
 • • Відсутні жести зап'ястями для операцій однією рукою. Я реалізував щось подібне у своїй програмі для циферблата. Оскільки це вбудоване в ОС, то працювати з будь-яким циферблатом та системними повідомленнями стало ще краще.

Порівняння за технологіями в TWP3 та GW4


 • TicSleep. Samsung додає виявлення стресу, хропіння та частіший моніторинг кисню в крові. Але при цьому GW4 майже ніколи не виявляє глибокого сну. Було смішно дізнатися, що я не хропу, але для мене цінніше – отримувати більш надійні дані про глибокий сон.
 • TicHealth. TicWatch Pro 3 зчитує вправи з дуже низьким енергоспоживанням. Я можу відслідковувати 8-12-годинні велосипедні поїздки з пульсом і GPS, і при цьому я ще маю хороший запас заряду акумулятора на Pro 3 і Ultra. Батарея GW4 і близько такого не вміє. З іншого боку, Samsung відслідковує силові тренування та 50 інших видів спорту, що є великим плюсом зараз.
 • Розшифровка аудіозаміток. Відмінна функція, яка є і TWP3, і GW4. У першому випадку транскрипція відбувається у додатку Mobvoi, а у другому диктофон Samsung робить це прямо на годиннику.
 • Постійне оповіщення. Воно є у TicHealth та Samsung Health. Samsung додає ділянки, що автоматично відстежуються.
 • Google Assistant. Можна завантажити на Galaxy Watch, але годинник йде з вбудованим помічником Bixby. У TicWatch Google Assistant, звичайно ж, встановлений. Сподіваюся, що Google скоро виправить проблеми у роботі помічника.

Функції GW4, які мені хотілося б, щоб були у TicWatch


 • Набагато краще тактильна вібровітдача. TWP3 має слабкий вібромоторчик. GW4 дає правильне, цілеспрямоване та сильне тактильне відчуття.
 • Сенсорна панель для прокручування – дуже практична!
 • Можливість бездротової зарядки. Мій найбільший страх із TWP3/Ultra, якщо я забуду взяти зарядний пристрій із собою в поїздку, втрачу або зламаю його.
 • Покращена швидка панель.

  1. Ви можете потягнути її вниз на будь-якому екрані, а не лише на циферблаті.
  2. Панель багатосторінкова і містить велику кількість перемикачів, включаючи всі налаштування: BT, Wi-Fi, GPS, Always-on, режим польоту, гарнітура BT, режим сну, NFC, яскравість екрана, "не турбувати", режим дзвінка, гучність звуку, живлення, економія заряду батареї та багато іншого!
  3. Панель можна налаштувати, перемістивши улюблені перемикачі на першу сторінку, а інші розбити на інші сторінки.
  4. Кожен перемикач показує фактичний стан, наприклад: перемикач BT показує рівень заряду батареї, перемикач Wi-Fi стає синім під час увімкнення тощо.
 • Підвищена гідроізоляція. Я ніколи не довіряв TWP3 відколи почув, що в інших користувачів ламаються датчики після душу або миття рук. Ultra має міцність корпусу за військовим стандартом 810G, але у GW4 на звороті написано 5 АТМ, і, чесно кажучи, годинник здається міцнішим.
 • Виявлення падіння. Останнє оновлення програмного забезпечення навіть додало функцію виявлення падіння у неактивний час.
 • Більш тонкий і компактний корпус, але з таким самим розміром екрана.
 • Більш оперативної пам'яті і трохи більше ємності для зберігання даних (програмне забезпечення GW4 при цьому використовує більшу частину).
 • Плавне перемикання Bluetooth-навушників Galaxy Buds між телефоном та годинником без сполучення – велика перевага. Навушники ніколи не підключав до TWP3, тому що мені це не потрібно. Не використовую LTE та телефон завжди із собою.
 • Wear 3 має зручну функцію – «тримати останню програму відкритим». До неї легко звикнути.

Які вибрати?


Як розробник програми для Wear OS, я дуже радий бачити Samsung на нашій стороні, адже вони знову виробляють годинник на Wear OS. Але я повернувся до використання TicWatch Pro 3 у версії Ultra. Можливо, у наступній ітерації Samsung все поправить. На сьогодні безпроблемний акумулятор, надійне відправлення повідомлень і хороший датчик серцевого ритму TicWatch Pro 3 Ultra переконали мене повернутися.

Краще вибрати торішні TicWatch Pro 3, ніж нинішні Galaxy. Але я рекомендую придбати Ultra, за відносно схожою ціною.

Довгостроковий досвід роботи з TicWatch Pro 3 VS Ultra та Galaxy Watch 4

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

Настрій: повний джингл Белс, так? Адже все було б добре, але насолоджуватися сніжно-мандариновим періодом заважає щорічна головоломка: що кому дарувати. Якщо актуально – ви у потрібному місці. ШО підготував ТОП-10 ідей, що подарувати на Новий Рік 2022 року.


Ми підібрали смарт-девайси для будь-яких інтересів у різних цінових категоріях: від 700-1000 грн. до 12 000-15 000 грн.


Ніхто не залишиться поза увагою. Що вибрати дітям, друзям, батькам, другій половинці, тітці Наташі і навіть дядькові Толі - скрольте вниз і читайте.

1. Робот-пилосос

Знайомтесь, обов'язковий атрибут сучасної оселі. Купівля робота-пилососа - це не просто перехід на новий рівень життя, це виліт одразу в стратосферу комфорту.


Розумний помічник всмоктує бруд, миє підлогу, розпізнає перешкоди, будує карти, сам відвантажує сміття та стежить за підзарядкою. Гуру автономності! Єдині зусилля, які потрібно докласти – це налаштувати робота через програму та насолоджуватися чистотою. Ну і, звичайно, любити помічника і дбайливо ставитися до нього.


Зверніть увагу на лінійки розумних помічників ECOVACS.


Кому дарувати: бабусям та дідусям, батькам, чоловікові чи дружині, собі коханій_му.

Подарки на Новый Год 2022: ТОП-10 идей от ШО

2. Смарт-годинник

Мастхев людини, яка прагне усвідомлення. Смарт-годинник – гаджет, який допомагає налагодити баланс між робочими завданнями, спортом та відпочинком.


Він відстежує якість сну, серцевий ритм, рівень кисню в крові та з десяток показників на тренуваннях. Годинником можна розплачуватися та користуватися замість телефону: приймати дзвінки, записувати голосові або друкувати відповідь на клавіатурі.


Хочете допомогти близьким круто апгрейднути життя? Тоді не чекайте, а замовляйте та дивуйте. Рекомендуємо звернути увагу на топових виробниківMOBVOI та GARMIN.

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

3. Фен для волосся

Що сказати, класика. Підходить усім. Навіть лисим. Щоправда, як обігрівач (жарт). А якщо серйозно - безпрограшний варіант, враховуючи загальну любов до Дайсон. Але в ШО є варіант, можливо, навіть краще.фен JIMMY. Легкий, потужний, іонізуючий. Робить волосся гладким, блискучим і слухняним. Фен сушить швидко, але не шкодить - щось ідеальне.


Кому дарувати: всім, хто хоче укладати волосся стильно, красиво та швидко.

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

4. Акумуляторний пилосос

Стиковий бездротовий пилосос не такий автономний як робот, зате він потужніший і універсальніший. Всмоктує навіть великий бруд, не втомлює руки і трансформується у ручний. Легко прибирає текстиль, дивани, щілини, кути, меблі та покриття для підлоги.


Рекомендуємо лінійку бездротових пилососів JIMMY, де представлені стіки під будь-який запит: миючі, зі трубою, що згинається, тихі, з LED-дисплеєм.


Це подарунок, який дасть нове відчуття прибирання, вільний час та натхнення. Хіба не те, що потрібне всім нам у Новому році?


Кому дарувати: бабусям та дідусям, батькам, чоловікові чи дружині, собі коханій_му.

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

Музична пауза: там-пам-парам-папарам! Ми сіли і подумали, що всі смарт-девайси у топ не вмістити. Тому підготували сети товарів для різних цільових аудиторій, як це люблять називати маркетологи.

5. Сет "Люблю, коли тобі добре"

Ми не змагаємося з автором шедевру "Лист до жінки", але якби писали листа коханої, то виглядав би він так.


“Ось тобі, моя люба дівчинко, зволожувач повітря, щоб у тебе волосся і шкіра були здорові, красиві. Я тану від твоєї посмішки, нехай вона буде ще сліпучою разом з розумною зубною щіткою. А пам'ятаєш ти хотіла відростити довге-довге волосся, щоб воно не ламалося від частих укладок? От тримай стайлер, який не шкодить волоссю. Ще знаю, що ти шукала епілятор, ось він, найякісніший.


Хочеш користуйся, хочеш – ні. Люблю тебе будь-якою. І щоб ти швидко змогла зібратися у справах (а то ж вічно спізнюєшся)– ручний відпарювач для одягу. Тепер ти зможеш випрасувати костюм прямо на вішалці, за 5 хвилин.”

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

6. Сет “Шкарпетки та гель для душу”

Вибрати подарунок коханому – завдання із зірочкою. Особливо коли питанням “що ти хочеш”, він відповідає багатозначне “не знаю”. Але, ймовірно, щось із цього має прийтись до смаку.


Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

7. Сет “Дитина буде щасливою”

Дід Мороз модернізувався, розібрався у гаджетах і тепер дарує дітям не лише іграшки. Сучасний Санта вибирає гіроскутер, щоб діти каталися наввипередки в парку або бездротові навушники, щоб підліток кайфував від улюбленої музики дорогою до школи. Санта дбає про безпеку, тому дарує дитячий смарт-годинник з GPS-трекінгом.


Ще він кладе під ялинку екшн-камеру, щоб юний відеоблогер знімав вражаючий контент. А читаючи листа маленької художниці, замовляє в ШОграфічний планшет.


Здається, у вас є все, щоб стати сучасним Сантою.

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

8. Сет “Батьківський”

Батьки, бабусі та дідусі, дядьки та тітки частіше відмовляються від подарунків, але хіба це привід не тішити їх корисними девайсами? Нехай це буде ваш спосіб вираження любові та турботи.


Можна купити робот-мийник вікон. Техніка спрощує догляд за склом, дзеркалами та плиткою. Ще бабусі та мами люблять радувати сім'ю смаколиками, тому їм мають сподобатися розумні та потужні: міксер, комбайн або електропіч від СЕСОТЕС.


Подбайте про чарівну домашню атмосферу і виберіть розумний очищувач повітря. Девайс усуває мікроби, алергени та бактерії, що витають у повітрі, а також нейтралізує сильні запахи.


Якщо рідні мешкають за містом, то класним подарунком стане охоронна сигналізація. Вони в безпеці, а ви спокійні. Замість тисячі слів.

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

9. Сет “Прикольний”

Все найкраще дітям, все прикольне – друзям. Навіть якщо такої приказки немає, її варто вигадати, щоб із чистою совістю дарувати улюбленцям круті девайси. Даруйтепроектор, щоб влаштовувати вечірні посиденьки з попкорном та серіалом. У комплект до нього саундбар, щоб разом грати на приставці з ефектом повного звукового занурення.


Вибирайте розумну кавоварку, щоб залітати до друга вранці на каву та електрогриль, щоб разом снідати хрусткими бутербродами. А можна покласти під ялинку електросамокат. І тоді подруга за 20 хвилин доїде до вас без заторів, щоб обговорити останні новини.


Якщо що, завжди є варіант сказати – “я свій найкращий друг” та подарувати все собі.

Подарки на Новый Год 2022: ТОП-10 идей от ШО

10. Сет “З Нового року починаю нове життя”

“З Нового 2022 року я точно почну... тренуватися, стежити за здоров'ям і правильно харчуватися.”


Впізнали у цій обіцянці друга чи себе? Не чекайте Нового року, підготуйтеся заздалегідь у 2021 році. Оточіть себе девайсами, з якими перехід до здорового способу життя буде природним і легким. Зі зручною соковижималкою починати ранок із фрешу – просто. А коли є ще йблендер, то поживний смузі перетворюється на обов'язкову daily routine.


Тренуватися навіть удома допоможуть девайси Yunmai. Кажуть, що на гнучкому маті Йогу робити вдвічі приємніше. Розумна скакалка та розкладний тренажер стануть міні-спортзалом у рюкзаку.


А смарт-ваги, що вимірюють 10 показників складу тіла – зручний спосіб краще стежити за здоров'ям.

Подарунки на Новий Рік 2022: ТОП-10 ідей від ШО

І пам'ятайте: не встигне наступити 1 січня, як доведеться думати над різдвяними подарунками. Тому вибирайте девайси відразу на весь подарунковий сезон, допоки діють класні знижки.


Обіймаємо, ваша улюблена фабрика з виробництва подарунків, ШО.

Рейтинг найкращих дитячих смарт годинників з GPS трекером у 2019 році

Рейтинг найкращих дитячих смарт годинників з GPS трекером у 2019 році

Смарт-годинник з GPS – сучасний гаджет, за допомогою якого можна швидко встановити точне місцезнаходження дитини. Це знахідка для батьків, котрі переживають за безпеку своїх дітей. Дитячий годинник з GPS розрахований на дітей від 4-х років. А особливо вони стануть у нагоді тим батькам, чиї хлопці вже самостійно ходять до школи і повертаються додому або гуляють на вулиці без нагляду дорослих.Якщо ваша дитина стає більш самостійною і ви не маєте можливості перебувати з нею щохвилини, спробуйте інноваційне рішення - купіть дитячий смарт-годинник. Яскравий браслет з кольоровим дисплеєм, розважальними додатками та GPS-трекером стане незабутнім подарунком для дитини та гарантією нервів, що збереглися для батьків!У рейтингу кращих baby smart годинників представлено 5 моделей з різним дизайном, функціональністю та ціною.Як вибрати смарт-годинник?

Детские смарт-часы Kidphone 2 на руке

Діти починають свідомо користуватися таким годинником з 4-х років. В нашому магазині представлені топові моделі на будь-який смак та бюджет. Перше, що впадає у вочі, - зовнішній вигляд виробу, дуже схожого на дорослий гаджет. Тому школярі із задоволенням носять годинник і хвалиться ними перед однокласниками.Elari KidPhone 2 - просто та бюджетноЯкщо ви шукаєте максимально бюджетний, але якісний смарт-годинник для дошкільного віку, спробуйте Elari KidPhone 2. Ви отримаєте пристрій, який малюк не захоче знімати з руки, а ви впевнені, що з ним все гаразд! У годиннику є крокомір, будильник, арифметична гра, велика кількість смайликів, які можна надсилати батькам разом із голосовими повідомленнями. Модель представлена в декількох кольорах - яскраві та зручні ремінці розроблені спеціально для комфортного перебування на дитячому зап'ясті.Основні особливості моделі: • аудіомоніторинг (при необхідності дорослі можуть почути, що відбувається навколо дитини)
 • історія переміщень та геозони (допоможе завжди бути в курсі точного місцезнаходження дитини)
 • кнопка SOS (екстренний виклик батьків)
 • телефон (можливість говорити по годиннику, як по телефону)
 • гра в арифметику (розвиває навички рахунку)
 • крокомір (мотивує бути активним протягом дня)
 • будильник (налаштовується через програму на батьківському смартфоні та допомагає прокидатися у потрібний час)
 • голосові повідомлення та смайли (можливість ділитися емоціями відразу)

Elari KidPhone 3G - з можливістю робити відеодзвінки

Дети играют смарт-часами Kidphone 3G

Якщо вам важлива наявність в девайсі відеозв'язку, спробуйте Elari KidPhone 3G. Цей варіант годинника на рівень цікавіший, адже він підтримує 3G і дозволяє не тільки дзвонити, але й виходити на відеозв'язок з батьками. Крім того, на годинник можна робити гарні селфі та розважатися з друзями. Підійде для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. Час роботи гаджета: в режимі розмови – 4 години, в режимі очікування – до 3 днів.Основні особливості моделі: • гра в арифметику (розвиває навички рахунку)
 • крокомір (мотивує бути активним протягом дня)
 • будильник (налаштовується через програму на батьківському смартфоні та допомагає прокидатися у потрібний час)
 • голосові повідомлення та смайли (можливість ділитися емоціями відразу)
 • фотокамера 2 Мп
 • можливість підключення годинника до мережі Wi-Fi
 • аудіомоніторинг (при необхідності дорослі можуть почути, що відбувається навколо дитини)
 • історія переміщень та геозони (допоможе завжди бути в курсі точного місцезнаходження дитини)
 • кнопка SOS (екстренний виклик батьків)
 • телефон (можливість говорити по годиннику, як по телефону)
 • відеодзвінки

Elari Fixitime 3 – з оригінальним дизайном інтерфейсу

Fixitime 3 - детские смарт-часы с Фиксиками

Якщо ваші діти у захваті від мультсеріалу "Фіксики", вибирайте Elari FIXITIME 3! Тисячі захоплених відгуків маленьких користувачів кажуть, що це найкращий подарунок! До створення інтерфейсу девайса приєдналися розробники однойменного мультсеріалу, тому керувати годинником малюкові допомагатимуть улюблені герої.А ще в цій моделі є ліхтарик та додаткова бічна камера, щоб дитині було зручніше сфотографувати емоції та ділитися з вами своїми успіхами. Час роботи гаджета: в режимі розмови – 5 годин, в режимі очікування – до 3 днів.Основні особливості моделі: • інтерфейс із Фіксиками
 • ліхтарик
 • 2 камери (додаткова бічна для зручності фотографування)
 • аудіомоніторинг (при необхідності дорослі можуть почути, що відбувається навколо дитини)
 • історія переміщень та геозони (допоможе завжди бути в курсі точного місцезнаходження дитини)
 • кнопка SOS (екстренний виклик батьків)
 • телефон (можливість говорити по годиннику, як по телефону)
 • будильник (налаштовується через програму на батьківському смартфоні та допомагає прокидатися у потрібний час)
 • голосові повідомлення та смайли (можливість ділитися емоціями відразу)Omate X NANOBLOCK 3G - з ремінцем-конструктором

Детские смарт-часы c лего-ремешком Omate X Nanoblock 3G

Для тих, хто любить конструктор LEGO є годинник OMATE X NANOBLOCK 3G, який точно не залишить байдужим оточуючих! Його ремінець зроблений у вигляді елементів конструктора, якими можна грати та переставляти на свій смак. Можна надсилати дитині текстові повідомлення з телефону на годинник + доступний двосторонній обмін смайликами або стікерами. Крім стильного ремінця, фішка годинника – можливість здійснення двостороннього відеозв'язку. Тепер дитину можна не тільки почути, але й побачити. Час роботи гаджета: в режимі розмови – 6 годин, в режимі очікування – до 3 днів.Основні особливості моделі: • оригінальний дизайн ремінця
 • камера
 • відеодзвінки
 • аудіомоніторинг (при необхідності дорослі можуть почути, що відбувається навколо дитини)
 • історія переміщень та геозони (допоможе завжди бути в курсі точного місцезнаходження дитини)
 • кнопка SOS (екстренний виклик батьків)
 • телефон (можливість говорити по годиннику, як по телефону)
 • будильник (налаштовується через програму на батьківському смартфоні та допомагає прокидатися)
 • голосові повідомлення та смайли (можливість ділитися емоціями відразу)

Doki Watch - з розширеним функціоналом

Смарт-часы для детей и подростков Doki Watch

Ця модель припаде до смаку навіть підліткам. Стильний зовнішній вигляд і функціональність - ось чим можуть похвалитися однин з найпопулярніших у світі смарт-годинників для дітей Doki Watch.У гаджеті є підтримка не тільки відеозв'язку, але й фітнес-трекер, крокомір з вбудованою грою, можливість стилізації облікового запису на свій смак та багато іншого! У програмі doki батьки можуть віддалено встановлювати певні завдання для дитини та призначати час для їх виконання. Свій "план на день" дитина може подивитися на високоякісному сенсорному екрані і там же поставити відмітку про те, що завдання виконане. Це допоможе дітям вчитися брати на себе відповідальність і виконувати вчасно. Час роботи гаджета: в режимі активного використання - 36 годин, в режимі очікування – до 60 годин.Основні особливості моделі: • потужний акумулятор
 • мінімалістичний дизайн та зручний ремінець
 • фітнес-трекер (крокомір)
 • можливість створення плану на день для дитини
 • аудіомоніторинг (при необхідності дорослі можуть почути, що відбувається навколо дитини)
 • історія переміщень та геозони (допоможе завжди бути в курсі точного місцезнаходження дитини)
 • кнопка SOS (екстренний виклик батьків)
 • телефон (можливість говорити по годиннику, як по телефону)
 • будильник (налаштовується через програму на батьківському смартфоні та допомагає прокидатися)
 • голосові повідомлення та смайли (можливість ділитися емоціями відразу)
 • відеодзвінкиІнтелектуальні пристрої Polar

Інтелектуальні пристрої Polar

Активний спосіб життя - це не обов'язково інтенсивне зайняття спортом. Біг, тривалі прогулянки, подорожі, велосипед – невід'ємна частина життя багатьох людей. Прості та водночас функціональні пристрої, що дозволяють збирати інформацію про Ваші тренування та фізичний стан, при цьому залишаючись звичайними підручними речами, як годинник, вже давно вкоренилися у повсякденне життя кожного. Відомий бренд Polar спеціалізується на спортивній електроніці, в якій кожен зможе розгледіти щось своє.

Залишайтесь у центрі подій

Розумний годинник Polar вміє підключатися до смартфону для отримання будь-яких сповіщень, що приходять Вам у процесі роботи, занять або прогулянки. Залишайтеся в курсі всіх дзвінків, новин із соцмереж та програм, де б ви не знаходилися. Годинник сповіщає про заплановані в календарі зустрічі і піклується про вашу пунктуальність.
З іншого боку, Polar - це потужний спортивний інструмент, здатний відстежувати вашу фізичну активність, підраховувати пройдену дистанцію, спалені калорії, повідомляючи вам про прогрес у покращенні рівня підготовки.Polar також піклується про сон, надсилаючи відомості до веб-сервісу та програми Polar Flow. Якщо ви перебуваєте в положенні сидячи більше 55 хвилин, пристрій нагадує вам вібрацією про те, що час стати і зробити перерву на фізичну активність під час повсякденних справ.Особистий фітнес-тренер Polar

Фітнес-трекер Polar – це нове покоління спортивних пристроїв, що відрізняється компактним розміром та простотою. Їхня робота заснована на показниках серцевого ритму. Виконуючи вправи або перебуваючи у спокої, ви отримуєте персональні рекомендації та планування активності. За допомогою індивідуальних властивостей організму, система розраховує калорії.


Функціоналу фітнес-трекера достатньо, щоб вважати його повноцінним помічником для досягнення спортивних результатів або простих повсякденних завдань. Polar надає більше сотні різних спортивних профілів, що дає можливість вибрати профіль, що відповідає вашим тренуванням, а також отримувати спеціальні звіти та огляди для кожного виду спорту. Усі спортивні профілі мають конкретну логіку та надають вам найточніші дані. Керуйте спортивними профілями на веб-сервісі Polar Flow.

Змінні браслети Polar

Гама кольорових поєднань браслетів Polar широка, завдяки чому легко підібрати під себе. Яскраві браслети можна завжди легко змінювати в залежності від настрою та стилю. Для пристроїв A360 доступні такі кольори: білий, чорний, рожевий, блакитний і сірий, а для A300 ще й жовтий. Матеріал виготовлення: силікон.Ваги Polar Balance

Ваги разом з фітнес-трекерами Polar є комплексом інтелектуальних інструментів, що дозволяє відстежувати свій цілодобовий рівень активності, контролювати харчування та тренування для оптимізації ваги та фізичної підготовки. Для повної підтримки підключайте ваги до фітнес-трекера та безкоштовної програми Polar Flow та виконуйте вказівки.


Основним показником, що досліджується вагами, є індекс маси тіла (BMI). Цей параметр створено для первинної діагностики фізіологічного стану людини, саме ступеня ожиріння та ризику супутніх захворювань. Ваги Polar Balance розроблені з урахуванням того, що вони будуть використовуватися щодня. Великий дисплей забезпечує легку читаність цифр. Маючи гарний скляний корпус, захищений від бризок, ці ваги добре виглядатимуть у вас вдома і зможуть довго підтримувати вашу мотивацію.

YUNMAI – персональний фітнес-тренер

YUNMAI – персональний фітнес-тренер

У наш час досягає результатів той, хто щоденно стежить за своєю формою та здоров'ям. Створення справжнього фітнес-помічника та зручного домашнього інструменту для аналізу фізичних параметрів було важливим відкриттям. Такий параметр, як вага, що використовується всіма раніше, не дає повного уявлення про фізіологічний стан людини.

Сьогоднішнім рішенням є використання ваг аналізаторів, що вимірюють понад 10 біологічних параметрів тіла. Одними з таких продуктів є ваги YUNMAI, які отримали позитивні відгуки більш ніж 5 мільйонів людей. YUNMAI всього за 3 роки представили цілу лінійку користувача з різним функціоналом.

YUNMAI Color

Смарт ваги YUNMAI Color - це той випадок, коли вони знають про вас більше, ніж ви самі. У них повний функціонал з 10 параметрів, що заміряються, і швидкої синхронізації зі смартфоном. Біо-аналіз здійснюється завдяки 4 провідним датчикам. Розмір та форма для правильно проведених вимірів опрацьовано до досконалості. Полірована поверхня з витонченими вигинами та позолоченими кромками створює неповторний образ.YUNMAI Premium

Преміальна версія ваг YUNMAI Premium з усім набором вимірювань та найпросунутішим функціоналом. Поверхня розумних ваг виготовлена із загартованого скла, а також має спеціальне покриття з оксиду індія-олова (скорочено ITO) – напівпровідниковий матеріал n-типу з провідністю, яка можна порівняти з металевою - за рахунок чого вдалося прибрати датчики з лицьового боку, а це у свою черга дозволило вивести дизайн зовсім на новий рівень.

YUNMAI 2 Smart Scale

Дизайн цієї моделі перевершує всі попередні та опрацьований до найдрібніших деталей. Великий прихований світлодіодний дисплей діагоналлю 5.26" має кілька цікавих режимів індикації. Цілісний корпус роблять його максимально витонченим і футуристичним. З функціональних особливостей відрізняється надпотужним акумулятором ємністю 3000 mAh для до 200 днів без підзарядки. Підтримка Bluetooth 4.0 гарантує обмін між параметрами 16 користувачів на мобільному.YUNMAI SE

YUNMAI SE - це стильна та компактна серія ваг. Фірмовий дизайн компанії YUNMAI чудово виділяє цю модель серед конкурентів. Міцне, дзеркально чисте, захисне скло білого кольору створює відчуття найлаконічнішого і найпростішого корпусу. Простота стосується не тільки дизайну, а й функціональності, оскільки дана модель підтримує лише вимірювання ваги та BMI.YUNMAI Mini

YUNMAI Mini — компактна версія розумної ваги аналізаторів з потужними діагностичними можливостями, що не поступаються старшим моделям. Неймовірна продуктивність від звичайних 4 батарейок формату ААА з терміном служби до 200 днів. Фірмова програма дозволяє аналізувати історію та динаміку зміни параметрів. Крім цього працює синхронізація з Fitbit, Apple Здоров'я, Google fit. Доступні також нагадування для систематичного зважування. Корпус YUNMAI mini поєднує екологічний органічний полімерний матеріал та сталевий каркас. Ці ваги є стійкими до навантажень, незважаючи на свій мініатюрний розмір.InMotion – стильний електротранспорт для дорослих та дітей

InMotion – стильний електротранспорт для дорослих та дітей

Початок ери прогулянкового транспорту

Гіроборди, гіроскутери, сигвеї, моноколеса, електровелосипеди, скейтборди та самокати – що ж у них такого особливого? Почнемо з того, що цей вид транспорту дуже зручний, коли потрібно проїхати кілька кварталів, минаючи пробки на дорогах. До того ж він досить швидкий – деякі моделі розганяються до 60 км/год, чим не можуть похвалитися класичні велосипеди без електромотора. Для людей з проблемами опорно-рухового апарату або судинними захворюваннями подібні рішення беруть на себе частину навантаження під час їзди. А тим, кому в дитинстві так і не подарували вертольотик на радіокеруванні, електротранспорт компенсує «втрачені роки».


InMotion створена лише для електротранспорту

У 2017 році корпорації не соромляться пробувати свої сили в різних нішах, але якість кінцевих продуктів найчастіше залишає бажати кращого. Так, наприклад, автовиробник BMW не гидує випускати велосипеди під своїм ім'ям – але чи такі вони хороші, як і їхні автомобілі? На тлі представників «нової школи» бренд InMotion вирішив піти протилежним шляхом і зосередився тільки на одному напрямку – електротранспорті.Чому раніше ніхто не чув про нього? Як і компанія Xiaomi, InMotion заявили про себе зовсім недавно, а саме у 2012 році. Проте, це не завадило хлопцям у найкоротший термін налагодити масове виробництво та стати одним із лідерів ринку електротранспорту. Не зупиняючись на досягнутому, InMotion вже дістався Східної Європи, включаючи Україну.


InMotion приваблює стильним дизайном, компактністю, різноманітністю моделей та функціональністю»

У чому перевага InMotion на тлі конкурентів? Насамперед, це компактні габарити - гаджети легко складаються і розкладаються, не займаючи багато місця в будинку: самокат легко поміститься в комору, а велосипед залізе в шафу або примоститься в кутку балкона.У модельному ряді InMotion є пристрої для дорослих та дітей, доступні у кількох кольорах. Для нічного катання передбачено підсвічування, яке допоможе іншим пішоходам та водіям заздалегідь помітити людину та уникнути зіткнення.

Програма InMotion розширює можливості електротранспорту

Регулювати підсвічування та режими роботи електротранспорту можна за допомогою смартфона на iOS або Android та фірмової програми InMotion. Також софт записує персональну статистику ваших пригод і дозволяє ділитися враженнями з іншими людьми, адже інформація буде доступна в особистому кабінеті.
E-Bike P1 – компактний електровелосипед, орієнтований на міські вулиці

На українському ринку представлено кілька пристроїв компанії InMotion. Серед автономних велосипедів у продажу доступний E-Bike P1, який призначений для повсякденної їзди та активного відпочинку (байк пропонує три режими: новачок, досвідчений користувач та професіонал).Існує дві модифікації даного велосипеда: Standart та High. Просунута версія оснащена подвійними гальмівними дисками та додатковою батареєю, що збільшує пробіг з 25 до 50 км. Крім того, панська модель має потужніший двигун і розганяється до 30 км/год (бюджетна - до 20 км/год). Обидві версії доступні у двох колірних рішеннях: чорно- та біло-оранжевому (стандартна) та чорно- та біло-золотистом (модифікована).

Звичайним самокатом вже нікого не здивуєш, а от електро – цілком

Lively E-Scooter - це дизайнерський електросамокат для дорослих, що зовні нагадує гоночний спорткар Ferrari. У кермо апарату вбудований LCD-індикатор, що відображає поточну швидкість пересування. Самокат може проїхати до 30 км за максимальної швидкості 25 км/год. Пристрій захищений від попадання пилу та вологи за стандартом IP65 - можна не боятися, що воно зіпсується під зливою або вийде з ладу через невеликий клаптик пилу на мікросхемах.


Дизайнерські моноколеса V5D і V8 – для тих, чиї смаки дуже специфічні

Любителям гострих відчуттів розробник рекомендує стильні моноколеса. Модель V5D розганяється до 25 км/год і орієнтована на 40-кілометрові прогулянки. Для ще більш екстремального відпочинку пропонується рішення під назвою V8, здатне розігнатися до 30 км/год і подолати відстань в 50 км. Обидві новинки захищені від вологи та пилу, мають зручну ручку для транспортування та яскраве підсвічування.


PhotoFast – портативність понад усе

PhotoFast – портативність понад усе

Світ складається із інформації. Ми черпаємо її з різних джерел, ділимося нею та зберігаємо на портативних носіях. Як покупці в супермаркеті, ми дбайливо кладемо найнеобхідніше та «смачне» у візок і йдемо на касу. На виході усміхнений продавець пропонує купити пакет і ми погоджуємося, бо без нього ми не зможемо забрати придбані товари. Така сама ситуація і з інформацією електронного формату. Тільки замість пакета на допомогу приходять портативні рішення у вигляді знімних носіїв.

PhotoFast – новий погляд на портативні пристрої

Сьогодні ми поговоримо про тайванську компанію PhotoFast, яка придумала низку цікавих рішень у сфері портативних пристроїв, щоб полегшити життя людям. Корпорація, яку заснували у 2003 році, спочатку надавала послуги друку фотографій через інтернет. Згодом керівництво «Фотофасту» взяло курс на розширення та виробництво «елітних» аксесуарів. До списку найбільш затребуваних товарів цієї фірми входять флеш-накопичувачі та -карти, твердотільні накопичувачі (SSD) та вінчестери (HDD), кардрідери, карти пам'яті та спецпродукція для техніки Apple.


Статус Apple Certified

Компанія випускає лінійку аксесуарів для iPhone та iPad, її продукція має статус Apple Certified, що говорить про повну сумісність і високу якість техніки. Для завантаження контенту аксесуари PhotoFast використовують протокол USB 3.0, що забезпечує швидку передачу даних.


За допомогою портативних флешок ви зможете збільшити об'єм девайса на 16/32/64/128 ГБ додаткової пам'яті! А додаток PhotoFastONE на IOS забезпечить захист та комфортну роботу «елітних» гаджетів. Програма дозволяє зручно організовувати та переміщувати файли, а також завжди бачити скільки залишилося вільної пам'яті. Окремо відзначимо універсальну лінійку флеш-накопичувачів EVO з роз'ємами USB, micro-USB (PC/Mac та Android) та Lightning (IOS).


Каталог товарів