0 800 208 969

RU
UA

Які бувають фени для волосся: основні види та функції

24.01.2023

Які бувають фени для волосся: основні види та функції

На перший погляд, усі фени однакові, чи не так? Однак ми спробуємо розібратись в асортименті представлених на ринку моделей, щоб зрозуміти головні особливості та відмінності між ними.

Які бувають фени для волосся: основні види та функції.

Типи фенів

Залежно від призначення фени поділяються на три групи:


Побутові. Розраховані на домашнє використання, для них головними є зручність та легкість конструкції.


Професійні. Призначені для роботи, тому мають витримувати великі навантаження та мати широкий вибір насадок для створення різноманітних зачісок.


Дорожні. Їх купують для подорожей, спортзалу чи басейну, тому компактність є суттєвим козирем в цій категорії.


Зазвичай моделі легко відрізнити, поглянувши на характеристики потужності та перелік додаткових функцій. Адже професійні пристрої володіють найвищими показниками (1800-2500 Вт) та широким функціоналом. Тоді як дорожні фени мають мінімум опцій, а їх потужність не перевищує 800-1200 Вт. Сучасний високошвидкісний фен Dreame Hair Artist потужністю 1400 Вт є лідером у категорії побутових фенів: ефективно сушить волосся за 3 хвилини та іонізує його, забираючи надлишкову статичну електрику та захищаючи від пересушування.

Які бувають фени для волосся: основні види та функції.

Для різних потреб

Ідеально рівне, об’ємне чи кучеряве? Різноманіття зачісок та забаганок впливає на те, що дизайнери вигадують фени не лише для сушіння, але й для укладання волосся:

Які бувають фени для волосся: основні види та функції.

Дифузор. Має вигляд масивного диска з шипами. Допомагає рівномірно розподілити повітряний потік та висушити волосся максимально дбайливо, без травмування. Також насадку-дифузор використовують для надання додаткового об’єму та створення пружних локонів.


Стайлер. Фен-щітку застосовують для вирівнювання волосся та прикореневого об’єму. Ця насадка також гарно моделює легкі хвилі під час укладання.


Концентратор. Їх головне призначення — створювати спрямований потік і подавати його на певні ділянки чи локони. Але головне правильно його використовувати, тому завжди керуйтесь інструкцією та не забувайте про термозахисні засоби. Новий фен Hair Artist від бренду Dreame має в арсеналі одразу 2 насадки-концентратори, які допомагають рівномірно розподіляти повітря та легко отримувати доглянуту зачіску та ідеальну укладку.

Які бувають фени для волосся: основні види та функції.

Сподіваємось, ця інформація допоможе вам зробити вибір на користь фену для волосся, який ідеально вам підійде за всіма характеристиками. Актуальний вибір моделей ви завжди знайдете в інтернет-магазині wo.ua.

Як правильно вибирати фен? Корисні поради перед покупкою

24.01.2023

Як правильно вибирати фен? Корисні поради перед покупкою

Перші згадки про фен датуються 1888 роком, коли американський перукар з французьким корінням Олександр Годефрой запатентував свій винахід для сушіння волосся. З того часу пристрої неодноразово змінювали принцип роботи та вдосконалювались, щоб сучасні користувачі витрачали мінімум часу та зусиль на створення зачіски. Але з’явилась інша проблема — вибрати з цього різноманіття найкращу для себе модель.

Как правильно выбирать фен?

На що звернути увагу при виборі фену

Габарити та вага. Стандартні фени мають довжину корпусу в середньому близько 22 - 23 см. Тоді як професійні моделі відрізняються подовженим корпусом (до 26 см), їх довгий носик дозволяє ефективно просушувати пасмо за пасмом. Вага пристрою теж важлива під час експлуатації, але не спішіть вибирати найлегший з них. Річ у тому, що вага напряму залежить від типу обмотки двигуна. Занадто легкі фени зазвичай мають тонку обмотку і швидше виходять з ладу. Тож тут важливий баланс між зручністю тримання в руках та довговічністю роботи пристрою.


Потужність. Більшість побутових фенів мають показники потужності в межах 1200 - 2000 Вт. Чим більша потужність фену, тим швидше він висушує волосся. Для густого та довгого волосся підійдуть моделі потужністю від 1600 Вт. А ось власникам короткого, ламкого чи слабкого волосся краще зупинитись на приладах меншої потужності, аби уникнути пересушування та травмування.

Как правильно выбирать фен?

Тип нагрівального елемента. Найбільш поширеними є використання металевих нагрівачів. Такі моделі фенів для волосся доступні за ціною, але прогріваються нерівномірно і через це часто пересушують волосся. Титанові та керамічні спіралі забезпечують рівномірний розподіл температури та дбайливе сушіння.


Температурний режим. Поріг у 150°C вважається безпечним для волосся. Тоді як постійне використання високих температур може зашкодити шкірі голови та спричинити пошкодження локонів. Можливість регулювати температуру повітряного потоку є важливою характеристикою якості фену.

Как правильно выбирать фен?

Функціональність. Зазвичай на додаткові опції та аксесуари користувачі звертають увагу вже після покупки. Проте деякі з них є дуже важливими, на наш погляд. Як-от, іонізація повітря, яка завдяки використанню негативно заряджених іонів забирає надмірну статичну електрику та пом’якшує волосся. Або типи насадок, якими комплектується фен. Наприклад, спеціальна насадка-концентратор створює потужний спрямований потік, яким легше вирівнювати волосся та надавати зачісці потрібної форми.

Как правильно выбирать фен?

Сподіваємось, наші поради допоможуть вам вибрати фен для волосся. Адже правильно підібраний пристрій гарантуватиме не тільки стильну і доглянуту зачіску, а і принесе задоволення від процесу користування.

Як користуватись мийним пилотягом: покрокові інструкції та корисні поради з налаштування

29.12.2022

Як користуватись мийним пилотягом: покрокові інструкції та корисні поради з налаштування

Мийні пилососи Dreame, що вміють одночасно проводити вологе та сухе прибирання, — це незамінні помічники для легкого догляду за домом. Вони якісно очищають будь-яку тверду поверхню: від паркетної дошки до лінолеуму чи плитки. І разом з тим дають можливість впоратись не лише із пилом та сухим сміттям, але і з різними мокрими плямами та рідким брудом. Так, з ними створення бездоганної чистоти — уже не результат титанічних зусиль, а лише справа кількох рухів.


Тож, сьогодні ми розкажемо, як налаштувати такий девайс для продуктивної роботи, які чарівні кнопки допоможуть використати потенціал гаджета на повну силу, та які регулярні ритуали з догляду подовжать термін служби вашого помічника. Отож, починаймо!

Чи підходить гаджет для килима?

Ні, девайс створений для використання на твердій та щільній поверхні, але не призначений для килимів. В цілому з його допомогою ви можете проводити як комплексне прибирання, так і прицільне сухе очищення від різного пилу та сміття. Але слід врахувати, що перед кожним сеансом потрібно наповнювати верхній резервуар водою: це означає, що пилотяг, як не крути, буде водночас мити підлогу.

Как правильно ухаживать за пылесосом

Що потрібно для зарядки?

Перед першим використанням гаджет має бути заряджено до 100 %. Тому спочатку зробіть наступне:


 • • Поставте док-станцію на рівній площині поруч зі стіною. Вставте в неї один кінець адаптера живлення, а другий — під’єднайте до електророзетки.
 • • Залиште девайс заряджатись на базі. Стан батареї зручно відстежувати на екрані: вона показуватиме поточний заряд у відсотках.
 • • оки процес триватиме, на екрані буде блимати індикатор зарядки. Він погасне через десять секунд після того, як акумулятор зарядиться на максимум.

Девайс також надійно фіксується у вертикальному положенні: можна просто поставити його рівно, і він не буде падати. В такому стані підсвічується дисплей, і можна змінювати режим чи інші налаштування. А коли мине п’ять хвилин бездіяльності, спрацює автовимкнення.

Как правильно ухаживать за пылесосом

Як розпочати свій перший сеанс чистоти?

Для початку слід налаштувати подачу води. Так, в апарата є контейнер для чистої води (він розташований вище), а під ним — дещо більший бак, в який збирається вся брудна рідина. Для того, аби резервуари було легше знімати та повертати на місце, кожен з них має ручку та кнопку. Щоб встановити місткість в пилотяг, потрібно нахилити її під кутом, і під’єднати спочатку нижню частину, а потім верхню.


Отож, перший крок — налити чисту воду у верхній резервуар. Для цього:

 • • Натисніть кнопку, щоб розблокувати контейнер, та дістаньте його, потягнувши ємність до себе..
 • • Відкрийте верхню кришку бачка та налийте в нього потрібну кількість чистої води.
 • • Закрийте кришку та переконайтесь, що вона прилягає герметично.
 • • Встановіть контейнер назад в основний корпус: коли все стане на місце, буде чутно звук клацання.

Щоб прилад почав пилососити, варто трохи притримати низ, і відхилити ручку вбік. А от у процесі роботи намагайтесь не нахиляти корпус в сторону та не класти його паралельно до підлоги: якщо кут між поверхнею буде менше ніж 40 градусів — вода з резервуарів просто почне витікати.

Керування режимами та голосові підказки

Управляти девайсом легко: для цього на ручці є три кнопки. Перші дві, розташовані поруч в передній частині, відповідають за вимкнення/включення та зміну сили всмоктування. А окрема кнопка, яка знаходиться зверху, — запускає процес самоочищення. При натисканні чутно звук тихого клацання.


Коли ви увімкнете мийний пилотяг, — за замовчуванням буде застосовано стандартний режим. При цьому рівень всмоктування можна відрегулювати під власні потреби, натиснувши другу кнопку. Так, у моделі Dreame H11 це активує режим Turbo для боротьби зі складними плямами та стійким брудом. А от у Dreame H11 і Dreame H12, натиснувши її, ви зміните звичайний режим на всмоктування рідини без миття.


Кнопка керування голосовими повідомленнями розташована в задній частині основного корпусу. Всі сповіщення вимовляє жіночий голос, а з-поміж доступних мов можна обрати англійську або російську. Крім того, на вибір є два варіанти гучності. Проте якщо ви хочете зовсім їх відключити — така опція теж передбачена. Так, коротке натискання слугує для активації голосових нагадувань та регулювання рівня гучності. А для того, щоб змінити мову — просто затисніть ту саму кнопку на три секунди..

Технічне обслуговування: як правильно доглядати за девайсом

Перед тим як почати будь-які маніпуляції з догляду апарат має бути вимкнено: перевірте, щоб він був від’єднаний від мережі.

Как правильно ухаживать за пылесосом

Один клік для запуску самоочищення

За потреби роликову щітку можна чистити в ручному режимі. Але якщо ентузіазму та бажання бруднити руки у вас немає, — то тут на допомогу прийде чудо-функція, з якою станція автоочищення зробить все за вас. Так, під час такого процесу відбувається подача чистої води, а від залишків бруду промивається як трубка, так і сама роликова щітка, яка при цьому швидко обертається. Весь сеанс займає приблизно дві хвилини, при цьому акумулятор розряджається щонайменше на п’ять відсотків.


 • Отож, алгоритм такий:
 • • Спершу перевірте, щоб у верхньому контейнері була чиста вода, а нижній бак залишався порожнім.
 • • Поставте гаджет на зарядну станцію у вертикальному положенні.
 • • Мінімальний заряд батареї, потрібний для автоочищення — 10 %. Цього достатньо для стандартної програми. Тоді як активація турбо-очищення доступна лише коли рівень заряду вище 30 %.
 • • Натисніть кнопку на ручці. Для запуску звичайного очищення — достатньо короткого натискання. А якщо потрібно запустити глибоке очищення — затисніть кнопку і трохи потримайте її.
 • • Після активації самоочищення, відповідна індикація з’явиться на самому дисплеї.
 • • Коли процес буде завершено, пилотяг автоматично поновить заряджання.
 • • Також не забудьте спорожнити бак з брудною рідиною, яка залишиться після всіх маніпуляцій.

Очищення роликової щітки

Щоб зняти кришку над турбощіткою, натисніть на кнопки, які розташовані з обох боків від неї. Кришку достатньо промити під проточною водою, доки не змиється усе сміття. Перед тим як повернути її на місце, дочекайтесь повного висихання. Щоб встановити деталь назад, вирівняйте її з правим отвором на корпусі та притисніть кришку вниз, до моменту, поки вона не заклацне.


Періодично на роликовій щітці може застрягати сміття, намотуватись волосся, шерсть чи інший бруд. Тому її також потрібно чистити. Для цього зробіть наступне:

 • • Потягніть за ліву ручку та дістаньте турбощітку.
 • • Промийте її під струменем чистої води та звільніть від сміття: зручно робити це спеціальною щіткою-йоржиком, яка поставляється в комплекті.
 • • Перед тим як вставляти деталь назад, дочекайтесь поки валик стане повністю сухим.
 • • Коли всі елементи будуть чистими та сухими, вставте турбощітку на місце. Для цього зрівняйте її праву сторону з правим отвором на корпусі та просуньте лівий кінець у лівий слот. Якщо все зробити правильно, то буде чутно клацання.

Не забувайте також доглядати за фільтром, який встановлено над резервуаром з брудною водою. Його рекомендується просто промивати під водою. Але не спішіть повторно встановлювати фільтр: спершу дочекайтесь повного висихання.

Підбірка простих правил: чого не можна робити

 • • Заїжджати на килимове покриття: якщо валик затримається на такій поверхні, це може спричинити несправність ременя.
 • • Опускати апарат у воду: він пристосований до контакту зі зволоженою підлогою, але не до занурення у рідину.
 • • Використовувати девайс, коли перекрито який-небудь отвір, і це порушує потік повітря.
 • • Вмикати його, не встановивши фільтри.
 • • Збирати токсичні речовини, а також об’ємні чи гострі предмети на кшталт монет, шурупів або шматків скла.
 • • Залишати заряджатись на відкритому повітрі.
 • • Зберігати апарат, заряджати чи користуватись ним за низької (менше ніж 0 градусів) чи надмірно високої температури (більш як 40 градусів).
 • • Використовувати прилад, якщо у нього з якихось причин пошкоджено кабель або зарядний пристрій: спершу потрібно звернутись до сервісного центру, щоб усунути несправність.
 • • Виймати батарею, розбирати або чистити деталі, коли гаджет увімкнено чи під’єднано до джерела живлення.

Якщо ж ви не плануєте вмикати прилад протягом тривалого періоду, то не варто надовго залишати його в розрядженому стані. Краще зарядити його до максимуму, та від’єднати зарядний пристрій від мережі. Оптимальний варіант для зберігання — помістити апарат у прохолодне сухе місце, захищене від сонячних променів.

Як правильно доглядати за пилотягом: корисні поради, щоб девайс прослужив довше

28.12.2022

Як правильно доглядати за пилотягом: корисні поради, щоб девайс прослужив довше

Який би пилотяг ви не обрали: провідний чи акумуляторний, мийний або ж лише для сухого очищення, преміум-модель чи бюджетний аналог,- всі вони потребують правильного догляду. Усереднені дані говорять про те, що термін служби побутового пилотяга складає близько восьми років. При цьому цифра напряму залежить від того, як часто ви користуєтесь девайсом, та наскільки своєчасно обслуговуєте свою техніку.


Звісно ж, завжди хочеться, щоб апарат відпрацював максимально довго, і не довелось через два-три роки знову витрачати кошти на новий. Тож сьогодні ми розкажемо, що впливає на термін служби пилотяга, з якою періодичністю потрібно заміняти різні фільтри, як правильно очищати багаторазові деталі. А також розглянемо помилки, які можуть вплинути на продуктивність чи спричинити передчасну поломку вашого помічника. Отож, починаємо!

Прості речі, які подовжать життя пилотяга

Как правильно ухаживать за пылесосом

Звільняйте підлогу від зайвого.

Часом ми думаємо, що пилосос може справитись з будь-яким викликом, і через це безтурботно покладаємось на його суперсилу. Однак варто бути обережнішим. До того ж сучасні девайси адаптовані для боротьби зі звичайними забрудненнями у квартирах, де регулярно проводять прибирання. І для них інтенсивно забруднені площі з шаром сміття - аж ніяк не найкраще середовище.


Тож, якщо у вас є можливість звільнити поверхню від усього зайвого перед тим, як запустити сеанс чистоти, — то краще це зробити. Не варто наражати свого помічника і на сюрпризи у вигляді маленьких іграшок, монет, гвинтів чи гострих предметів: це підвищить ризик застрягання та інших неприємностей. А гострі уламки чи бите скло можуть взагалі завдати непоправної шкоди.

Догляд за щіткою.

Основна щітка — це невід’ємна частина механізму, яка бере на себе основний удар, збираючи сміття, волокна, клубки волосся та шерсті. Та іноді це все заплутується навколо валика, і перешкоджає вільному обертанню. Щоб не допустити цього, раз на кілька тижнів очищайте турбо-щітку вручну або ж, наприклад, з допомогою ножиць. Якщо у вас робот-пилотяг, — то в них зазвичай є можливість вийняти обертовий вал, що значно спрощує задачу. Також часу від часу перевіряйте, в якому стані колеса пристрою, та за потреби, звільняйте їх від сміття.

Как правильно ухаживать за пылесосом

Коли приладу потрібен відпочинок?

Часто апарати виходять з ладу через те, що в них перегрівається двигун. Щоб цього не сталось, варто не лише піклуватись про стан фільтрів, але також не перевантажувати пилотяг. Якщо ви прибираєте велику площу, то через кожні 20 хвилин краще робити бодай маленьку перерву: це допоможе охолодити двигун.

Как правильно ухаживать за пылесосом

Прання мікрофібри у мийних пилотягів.

Якщо передбачено функцію миття підлоги, то після кожного сеансу мікрофіброву накладку потрібно зняти та ретельно промити. Але звісно, є варіант, коли в комплекті поставляється окрема станція автоочищення — тоді вона сама потурбується про гігієну замість вас.

Как правильно ухаживать за пылесосом

Табу у догляді: не робіть цього зі своїм девайсом

Крім очевидних порад про те, що прилад бажано не кидати, не бити та не обливати водою, є ще низка речей, які допоможуть вам попередити купу неприємностей:

 • Уникайте вологи. Якщо ваш девайс призначений для вологого прибирання, то, звісно, — цей пункт не є актуальним. Але для гаджета, що створений для сухого збирання, контакт з вологою може бути надто ризиковим. Він банально не пристосований до цього: якщо ви пропилососите калюжу води, і вона потрапить всередину, — то змішається з купою зібраного бруду. А це може призвести до появи цвілі, збою в роботі, і за гіршого сценарію, — навіть до згоряння двигуна.
 • Поводьтесь обережно зі шнуром живлення. Не тягніть за шнур, щоб перемістити прилад: це може вивести його з ладу. Крім того, в процесі роботи слід тримати моторизовану щітку на відстані від проводу, щоб уникнути пошкоджень.
 • Не мийте паперові фільтри. Якщо багаторазові фільтри НЕРА (мають літеру W у назві) призначені для миття, то одноразовий елемент, який зроблений з паперу, та з виду нагадує “гармошку”, — не пристосований до контакту з вологою. Якщо його намочити, — він деформується і втратить свої очисні властивості. Продування повітрям теж вважається неефективним способом. А тому доцільніше просто замінити деталь на нову.
 • Не використовуйте фен для сушіння мікрофільтра. Також не варто для цього класти його на батарею. Найкращий спосіб для збереження фільтрувальної здатності —висушити його природним способом, без впливу температури.
 • Прати пиловий мішок - не найкраща ідея. Якщо ви все ж спробуєте провернути таку авантюру, то досягти ідеальної чистоти навряд чи вийде, а от дрібний пил, що залишиться, — просто затвердіє після висихання. Це може призвести до забивання пор матеріалу і як наслідок, — порушиться циркуляція повітря, а сила всмоктування однозначно знизиться.

Своєчасне очищення пилозбірника — це важливо

Пилозбірники бувають кількох типів: у вигляді колби, мішка чи контейнера з водою. Якщо у вас сучасний пилотяг з прозорим пластиковим контейнером, то тут догляд максимально спрощено. Коли ви побачили, що колба наповнилась, просто витягніть її та висипте вміст у смітник. Після цього, за бажанням, можна промити контейнер водою, а вже після висихання, — поставити все на місце.


З мішками для пилу все трохи складніше, адже засміченість ємності не одразу стає помітною. Одноразові пилозбірники після використання викидають, та встановлюють натомість нові. Якщо ж мішок багаторазовий (зазвичай їх роблять з синтетичної тканини) — намагайтесь регулярно витрушувати його, і робити це до того, як він наповниться на половину від свого об’єму. Якщо запізнитись, надлишок бруду може забити конструкцію, а отже девайс не зможе працювати так само продуктивно, як раніше.

І третій варіант, який притаманний мийним гаджетам, — збір сміття у контейнер з водою. Крім того, що це найбільш ефективний та гігієнічний спосіб, він так само передбачає простоту очищення. Єдиний нюанс — після кожного прибирання потрібно вилити весь бруд та ретельно сполоснути місткість. Бо інакше є ризик отримати неприємності у вигляді цвілі чи затхлого запаху.

Как правильно ухаживать за пылесосом

Очистити чи замінити: що робити з фільтрами

Фільтр — досить важливий елемент, який затримує до 99,9% різних часточок бруду, бактерій, пилових кліщів та інших алергенів. Завдяки йому там, де ви пилососите, повітря стає чистішим. Тому важливо вчасно проводити очищення деталей або за потреби, — їх заміну. Як правило пилотяги оснащені двома фільтрами.


У якості першого використовують м’який поролон, який монтується перед двигуном для захисту від пилу. Такий мікрофільтр дозволяється мити. А інший (випускний) — це HEPA-фільтр, який перешкоджає проникненню пилу назад у приміщення. Ефективність роботи девайса напряму залежить від його щільності та стану в цілому. Якщо ваш, здавалось би, новий пилотяг раптом втратив свою колишню потужність,— значить варто перевірити, чи все гаразд з фільтрувальною системою.

Покроковий алгоритм очищення

Якщо ваш апарат має багаторазові фільтри, які дозволяється мити, то ви можете змити забруднення під сильним напором холодної води, без мийних засобів.

 • • Для початку знайдіть у посібнику, до якого типу належить фільтр: він може бути постійним, змінним або мийним.
 • • Перевірте, чи вимкнено джерело живлення.
 • • Одягніть захисну маску та рукавички.
 • • Відкрийте відсік з повітряним фільтром, обережно дістаньте його і перемістіть в пакет.
 • • Помістіть його в раковину та ретельно промийте під холодною водою.
 • • Перед тим, як повернути деталь на місце, обов’язково дочекайтесь повного висихання на повітрі, аби попередити появу цвілевих грибків.
 • • Процедуру зазвичай можна повторювати 3-5 разів, але якщо після цього починає зменшуватись тяга, - заміни не уникнути.
Как правильно ухаживать за пылесосом

Як часто заміняти фільтри?

Якщо у вас — не мегасучасний девайс з індикатором заміни, то визначити оптимальний час буває непросто. Для початку спробуйте зорієнтуватись за інформацією, яку виробник має вказати в інструкції. Хоча тут все індивідуально, і залежить не лише від типу фільтра, а й від частоти використання пилососа та рівня забрудненості підлоги у вашому домі. Якщо ж говорити про загальні рекомендації, то багаторазові НЕРА-фільтри (мийні) перед заміною мають прослужити від одного до двох років. А одноразові елементи як правило заміняють через кожні 3-6 місяців.

Як зрозуміти, що прийшов час замінити фільтри?

Є конкретні тривожні дзвіночки, які підкажуть вам, що більше не можна відтягувати. Серед них:

 • • Поява запаху плісняви, коли ви вмикаєте девайс.
 • • Збої у функціонуванні: якщо пилотяг “дзижчить”, працює надто шумно чи всмоктує менше повітря.
 • • Запах “горілого” пилу.
 • • Загострення алергії у домочадців, які чутливі до якості повітря.

Що ж, маємо надію, що ці рекомендації з догляду стануть вам в пригоді. Адже слідуючи простим правилам, можна подовжити життя домашнього помічника щонайменше на кілька років!

Как правильно ухаживать за пылесосом

Акумуляторний пилотяг — альтернатива для комфортного прибирання: кому підійде девайс?

28.12.2022

Акумуляторний пилотяг — альтернатива для комфортного прибирання: кому підійде девайс?

У вас напружений графік і купа щоденних справ, але при цьому хочеться встигнути навести чистоту у власному будинку? Вихід завжди є, адже весь процес прибирання можна спростити в рази, якщо під рукою є потрібні інструменти. Так, безпровідний пилотяг — це сучасна альтернатива традиційним девайсам і одночасно незамінний помічник, з яким прибирання підлоги, килимів та меблів стає приємним ритуалом, на який можна витрачати значно менше часу та зусиль. Тож сьогодні ми детально поговоримо про плюси акумуляторного пилотяга та з’ясуємо, для кого такий девайс стане по-справжньому вигідною інвестицією у власний комфорт.

Як влаштований акумуляторний пилотяг?

Хоча прилад виконує ті ж функції, що і звичні провідні моделі, — він має деякі конструктивні особливості. Очевидно, найперше, — це відсутність проводів: замість цього він оснащений акумулятором, який потрібно час від часу ставити на підзарядку. При цьому батарея може бути як постійною, так і змінною. Останню простіше заряджати та заміняти за потреби.


Єдиний елемент, що напряму контактує з підлогою, — це щітка на коліщатах. А в самій ручці вже вбудовані основні робочі деталі: корпус з мотором, пилозбірником та очисні фільтри. Такий гаджет може бути мультифункціональним: його використовують для очищення підлоги та різного роду меблів, від шаф до ліжок чи диванів. Серед інших також є моделі, в яких передбачено функцію вологого прибирання: вони ефективні у боротьбі з рідкими забрудненнями на паркеті, лінолеумі, плитці або ж на іншій твердій поверхні.

Аккумуляторный пылесос Dreame

Переваги бездротового пилотяга

Що ж, давайте детальніше розглянемо всі переваги, аби вам було легше зорієнтуватись та зробити правильний вибір.

Розумний комфорт без шнурів

Акумуляторні девайси — це про зручність. З ними вам не доведеться плутатись в шнурах, перечіпатись через масивний корпус чи пересувати громіздку конструкцію між кімнатами. Просто натискаєте кнопку живлення на ручці компактного помічника — і можна одразу чаклувати чистоту у своєму домі.

Мобільність

Цей пункт плавно витікає з попереднього. Можливо, за межами вашого будинку є зона, яку раніше доводиться прибирати віником або ж прокладати подовжувач через усе подвір’я? Оскільки девайс не потрібно прив’язувати до розташування розеток, — вашу свободу ніщо не обмежує. Беріть гаджет туди, де раптово виник стихійний безлад: і неважливо, чи це сходи на другому поверсі, вулична альтанка, шафа на горищі або ж салон вашого автомобіля.

Аккумуляторный пылесос Dreame

Потужне очищення

НДехто вважає, що бездротові пилососи поступаються силою всмоктування іншим аналогам. Але насправді ж, більшість таких сучасних апаратів мають все потрібне для того, аби ви могли провести повноцінне прибирання квартири. Моделі пропонують достатньо високу потужність двигуна, а деякі, — ще й спеціальні щітки для ретельного очищення від дрібного сміття, ворсу та шерсті.

Менше шуму — більше комфорту

Традиційно джерелом шуму в пилотягах завжди був двигун. А оскільки акумуляторні гаджети його не мають — то і працюють значно тихіше. Тому з ними відпадає дилема: увімкнути девайс о шостій ранку чи відкласти прибирання на потім. Очищайте дім у будь-який час, без ризику потривожити когось з домашніх.

Універсальний помічник

Потрібно дістатись до крихт під низьким диваном, пропилососити пил за шафою чи зібрати сміття між сидіннями авто? Такий маневрений девайс з легкістю прибере в складних ділянках, у кутах та вузьких щілинах. До того ж в комплекті часто поставляється набір різноманітних насадок, а сам гаджет можна трансформувати у ще більш мініатюрну версію.

Аккумуляторный пылесос Dreame

Не підлогою єдиною: очищення меблів

Легко очистити дерев’яні меблі чи видалити пилових кліщів зі свого улюбленого дивану? Це можливості, які стають реальністю завдяки акумуляторним девайсам. Адже з ними ви можете позбутись від будь-яких алергенів, які оселились у постільній білизні, подушках чи матрацах.

Компактна конструкція

Безпровідні гаджети можна розмістити буквально в будь-якому куточку своєї квартири. Компактний корпус ви можете заховати у шафу, покласти під ліжко, поставити за двері чи в інше підхоже місце. Іноді для зберігання використовують тримачі, закріплені на стіні: при чому вони ж одночасно слугують і станцією підзарядки.

Жодної мороки з пилозбірниками

Ще один плюс полягає в тому, що деталі легко від’єднуються, а це дає змогу очищати їх більш ретельно. Щоб витрусити зібране сміття, тут не потрібно танцювати з бубном, як це часто буває зі звичними мішками для пилу. Знімні контейнери зручно обслуговувати: достатньо їх просто від’єднати, спорожнити, промити та поставити на місце.

Традиційний провід чи сучасний акумулятор: що обрати для своїх потреб?

Якщо для вас в пріоритеті комфорт, мобільність та простота у використанні, то бездротовий девайс — той самий ідеальний варіант. На ринку є багато апаратів, які на одному заряді батареї можуть відпрацювати близько 30-40 хвилин. Цього має вистачити для ретельного очищення квартири середнього розміру. Однак якщо вам потрібен помічник для прибирання великого заміського будинку, — то тут підійдуть не всі портативні моделі, і потрібно відшукати прилад з покращеною автономністю. Бо інакше — просто не вистачить часу роботи, аби ви могли обійти велику площу без перерв на підзарядку.

Попри всі переваги, акумуляторні девайси, як правило, дорожче своїх провідних побратимів. Хоча зручність, комфорт та значна економія часу — це своєрідна компенсація, яка повністю виправдовує вартість помічника. Плюс до всього, прилад не потребує додаткових витрат на змінні деталі на кшталт мішків чи фільтрів.

Для кого такий девайс може стати мастхевом?

Найперше, він ідеально підійде для щоденного прибирання невеликих квартир та будинків. Це справді крутий варіант, якщо у вас є діти чи домашні тварини, і вдома часто виникає сміттєвий хаос на підлозі. Бездротовий пилотяг дає можливість у будь-який момент усунути точковий безлад кількома рухами. Обравши його, ви отримаєте прості рішення для збирання пилу та шерсті в тому числі із м’яких меблів.


Портативний пилотяг дає можливість дістатись туди, де незручно працювати стаціонарним апаратом: це можуть бути високі полиці, карнизи чи підвіконня. Крім того, гаджет спростить прибирання ділянок поза будинком, де немає електроживлення: наприклад, внутрішнього дворика чи тераси. А також стане незамінним помічником для власників авто.

Аккумуляторный пылесос Dreame

Який бездротовий пилотяг обрати?

Враховуючи весь асортимент, який на сьогодні представлений на ринку, все, що вам залишається, — це обрати варіант, оптимальний за функціоналом та ціною. Наприклад тим, хто шукає бездротового помічника, який вміє одночасно пилососити та якісно мити підлогу, — варто придивитись до таких моделей, як Dreame H11 max та Dreame H12.


Якщо ж говорити про рейтинг кращих акумуляторних пилотягів, то тут першу сходинку справедливо займає Dreame V11. І недарма: він потужний, пропонує легке керування, гнучкі налаштування всмоктування та високу автономність. І все це — за справедливою ціною. З ним стає непринциповим розмір вашого будинку, адже одного заряду вистачає на 60 хвилин безперервної роботи.


Це також геніальне рішення для власників чотирилапих друзів, і тих, хто схильний до алергії: бо Dreame V11 знає, як професійно боротись із шерстю та сплутаним волоссям. Він підходить як для твердої підлоги, так і для килимів з низьким ворсом. А для того, щоб зробити пристрій ще більш універсальним та використовувати його у вузьких місцях, стрижневу конструкцію можна з легкістю трансформувати у ручний варіант.

Аккумуляторный пылесос Dreame

Вихід новинки Dreame H12: еталонне миття підлоги та сухе прибирання

27.12.2022

Вихід новинки Dreame H12: еталонне миття підлоги та сухе прибирання

Вам досі не вдається закрити гештальт з домашнім прибиранням? Бо сміття та безлад вдома завжди з’являються раптово і не за графіком, а ідея витрачати на очищення будинку купу вільного часу вас аж ніяк не тішить? Dreame H12 знає, як цьому зарадити. Ця новинка нещодавно поповнила сімейство мийних пилотягів Dreame. І модель, без сумніву, займає свою почесну сходинку в рейтингу з попередніми Dreame H11 та Dreame H11 max.


Так, гібридний помічник замінить вам одразу два девайси: і пилотяг, і швабру. Він вміє одночасно збирати сміття, всмоктувати рідкий бруд і якісно мити підлогу, а отже час, який ви будете витрачати на ці задачі, зменшиться як мінімум вдвічі. Що ж, давайте розберемось, що нового з’явилось у розумного пилотяга, наскільки добре він виконує свою роботу, і головне, — чи вартий девайс ваших інвестицій.

Дизайн та оновлення конструкції

Кожен, хто знайомий з продукцією Dreame, вже звик до стильного дизайну та високої якості збірки. І справді, тут все — на рівні вищого класу за середньою ціною. Конструктивно девайс дуже схожий з попередником H11 Max, але є одна важлива деталь. Так, найбільш вразливе місце більшості подібних девайсів, — це те, що вони зазвичай залишають неприбрану брудну смугу уздовж стіни. І якраз щоб виправити цю проблему, у Dreame H12 виробник оновив конструкцію переднього обертового валика, здвинувши його до правого краю. Тепер очищувальний модуль максимально щільно підходить до плінтусів та проникає глибоко в кути, а тому ретельно захоплює сміття по всьому периметру.


Попри те, що пилотяг має пристойну вагу 4,75 кг, та, на перший погляд, виглядає трохи масивно, насправді ж це оманливий ефект. Адже він також оснащений зручною ручкою, а для того, щоб полегшити просування корпусу вперед, моторизована щітка використовує потужність двигуна. Це усуває будь-які зусилля з вашого боку, — і ви можете легко переміщати гаджет однією рукою. Крім того, в нього є ще одна корисна фішка — можливість вертикального паркування поза станцією.

Dreame H12

Потужна боротьба з брудом за один прохід

Хоч зовні девайс і нагадує класичний акумуляторний пилотяг, насправді ж він — значно розумніший. Адже вміє справлятись з будь-яким рідким брудом, і має для цього два вбудованих прозорих контейнери: для чистої та використаної води. Перший вміщає 900 мл, а другий — до 500 мл. Так, з верхнього резервуара чиста вода подається на щітку, а весь бруд, змішаний з водою потрапляє в нижній бак. Така схема — однозначна перевага перед традиційними мішками для пилу, тому що вам не доведеться бруднити руки, і взагалі контактувати з алергенами. З мийним пилотягом простіше: все, що вам потрібно зробити після сеансу — це зняти ємність і вилити стічні води в унітаз.


Ви випадково розсипали борошно в кухні на підлозі чи перекинули чашку з молоком? Пилотяг прибере точкове забруднення за лічені секунди. Ба більше, в тесті він на відмінно справляється навіть з розбитим яйцем: перемелює шкарлупу, та повністю всмоктує суміш. Так само легко помічник збирає волосся та шерсть, і разом з тим нічого не заплутується на валику. А це, без сумнівів, — приємний бонус для власників домашніх тварин. Dreame H12 також без проблем справляється зі складними плямами, на кшталт засохлої кави чи соусу, хоча, звісно, — для цього потребує дещо більше часу.

Dreame H12

Більше можливостей з двома режимами

Безщітковий двигун забезпечує високу силу всмоктування до 10000 Па. При цьому серія датчиків аналізує кількість всмоктуваного бруду, щоб встановити найкращу потужність для поточних задач. Для того, щоб покрити всі ваші потреби, девайс пропонує два режими: стандартне миття та всмоктування.


Перший варіант підійде у більшості випадків, коли потрібно очистити та якісно помити брудне підлогове покриття. А що як ви не планували генерального прибирання, але на підлозі хтось розплескав калюжу води чи розлив склянку чаю? З таким локальним безладом простіше справитись якраз, увімкнувши другий режим, — всмоктування рідини. І в результаті такої програми ви отримаєте повністю суху поверхню.

Dreame H12

Розумний екран та голосові сповіщення

Чіткі голосові підказки та інформація на дисплеї — це те, що допоможе зробити прибирання ефективним, навіть за умови, що ви — новачок. Так, світлодіодний екран покаже, скільки залишилось заряду у відсотках, який режим очищення встановлено, та наскільки брудною є та чи інша поверхня. Кольорове кільце на дисплеї слугує індикатором: зелене світло вказує на легке забруднення, оранжеве — означає середній рівень, а коли підлога дуже брудна — коло світиться червоним. Якщо, наприклад, в контейнері раптом закінчиться вода, то помічник підкаже: “Будь ласка, наповніть бак чистою водою”. Але поточний стан двох водних резервуарів, як і будь-які повідомлення про помилки, ви так само зможете відстежувати на екрані, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Dreame H12

Легкий догляд з функцією самоочищення

Ваш сеанс чистоти добіг кінця? Чудово, саме час скористатись мегазручною функцією самоочищення роликової щітки. Алгоритм простий: ви ставите пилотяг на док-станцію, спорожняєте забруднений контейнер, наповнюєте інший бак чистою водою та натискаєте одну кнопку на ручці. І вуаля: контур всмоктування, як і сама моторизована щітка повністю очищається від залишків бруду. Весь цикл займає 2 хвилини 20 секунд, і це приблизно на 1 хвилину більше, ніж у попередньої моделі. Отже, процес став ще ефективнішим, а у неприємних запахів та бактерій, — тепер точно не залишиться жодних шансів.

Dreame H12

Як щодо автономності?

Зазвичай бездротові пилотяги, навіть у преміум-сегменті, не можуть похвалитись значною автономністю. Але слід віддати належне: в цьому плані Dreame Н12 зовсім не слабкий. Він має акумулятор ємністю 4000 мАг, та бадьоро відпрацьовує близько 35 хвилин на одному заряді (що лише на 1 хвилину менше у порівнянні з Н11 мах). Тобто часу точно буде вдосталь, аби прибрати середню за розміром квартиру більше одного разу. А для повної зарядки батареї знадобиться близько п’яти годин.

Dreame H12

Підсумки

Що ж, обираючи Dreame Н12, ви отримаєте гібридний девайс, який успішно суміщає в собі дві різні функції, та при цьому абсолютно не поступається ані якістю миття, ані потужністю всмоктування. Тут виробник однозначно попрацював над деякими недоліками попередніх поколінь, і тепер модернізована версія відмиває забруднення вздовж плінтусів значно краще практично всіх аналогів. Бездротовий пилотяг для твердої підлоги пропонує автоматичне регулювання потужності, хорошу автономність, зручне управління та функцію самоочищення для вашого комфорту. Тож без сумнівів, — це один з кращих помічників за свою ціну.

Підлогомийна машина — мастхев для ідеально чистої підлоги

27.12.2022

Підлогомийна машина — мастхев для ідеально чистої підлоги

Мрієте про те, аби вдома завжди було бездоганно чисто, але коли у вас велика родина, — то сувора реальність виглядає дещо інакше? І на кухні закономірно виникає тотальний безлад з розбитим на підлозі яйцем та пролитим молоком. У вітальні біля дивану, як завжди, — неприбрані крихти від печива. В коридорі — брудні розводи від кросівок після прогулянки. І в довершення картини — ваш рудий пухнастик вирішив рознести повсюди деревний наповнювач.


Що ж, якщо це складні мокрі плями чи засохлий бруд на паркеті, то впоратись з таким викликом на 100 % — не під силу більшості звичайних роботів-пилососів. А ера традиційних швабр та ганчірок поступово та закономірно відходить у минуле, адже це — незручно, довго, не надто приємно, та й до того ж — не завжди ефективно. Але стривайте, є геніальне рішення проблеми, і це — підлогомийна машина. Що це за звір і як все працює?


Це безпровідний акумуляторний пилотяг, який має кілька важливих деталей: тут є два вбудованих баки з водою та особлива роликова щітка. Алгоритм роботи такий: чиста вода з контейнера дозовано подається на щітку, яка обертається з великою швидкістю, і разом з тим поглинає пил, сухе сміття та будь-які рідкі забруднення. Це все разом з рідиною потрапляє в окремий резервуар для брудної води. І, так, єдине, що вам потрібно зробити після чергового сеансу, — це вийняти наповнений контейнер, вилити його вміст в унітаз, та промити саму місткість.


А для того, аби ще більше підвищити градус вашого комфорту, тут передбачено автоматичне очищення щітки: всього одне натиснення кнопки — і мийний валик починає прокручуватись, а скребок під потоком чистої води ретельно вичищає щетину від залишків бруду. Такий злагоджений механізм дозволяє за один прохід отримувати приголомшливий результат: ідеально вимиту поверхню, без пропусків, калюж чи розводів.


Отож, давайте поговоримо детальніше про особливості підлогомийних машин, чим відрізняються моделі та чи є девайс ідеальним рішенням для догляду за домом.

Робот-пилосос, акумуляторний пилотяг чи підлогомийна машина: як обрати ідеальний варіант для своєї квартири?

Губитесь серед різноманіття девайсів на ринку, і не знаєте, який із них зможе максимально закрити ваші побутові потреби? Що ж, перше, на що вам потрібно звернути увагу, — це тип підлогового покриття та наявність килимів. Якщо у вас в домі багато килимів, то гарне рішення - придбати достатньо потужний акумуляторний пилотяг або ж робот-пилотяг. При чому останній, крім сухого очищення, може мати функцію вологого прибирання. І тоді, якщо ваша підлога не надто брудниться, та не потребує супер-ретельного миття, — гаджет зможе покрити ваші базові потреби. Адже він — бездротовий, компактний, швидко прибере будинок без вашої участі, та при цьому легше проникатиме в складні місця під меблями, куди важко дістатись звичайним пилососом.


Але що як у квартирі суцільне тверде покриття, і взагалі немає килимів? Чудово! Тоді підлогомийна машина — саме те, що вам потрібно. Адже у порівнянні зі звичайною шваброю, вона дозволить значно зекономити час, і при цьому — отримати результат, крутіший в рази. А ще — це справжня знахідка для сімей з дітьми, домашніми тваринами, та й просто для тих, у кого вдома постійно виникає творчий хаос, а на підлозі — з’являється купа бруду невідомого походження.


Хоча, звісно, якщо говорити про оптимальний варіант, який підійде у всіх випадках, — то ми б порадили мати два девайси, які будуть краще справлятись з різними задачами. Наприклад, один акумуляторний чи роботизований пилотяг — для того, щоб пилососити, та одну підлогомийну машину, для прицільного миття підлоги.

Підлогомийні машини Dreame: сухе та вологе прибирання за один прохід

Що ж, Dreame створені, аби втілювати мрії у життя! І їх девайси для миття підлоги стануть вашою паличкою-виручалочкою. Почнемо ж ми з дебютної моделі в лінійці підлогомийних машин, і це — Dreame Н11. Для того, аби швидко впоратись з будь-яким сухим та вологим брудом, потужний гаджет має роликову щітку, яка обертається 560 разів за хвилину. Він також оснащений двома баками: один — для чистої води (на 900 мл), а інший — для брудної (на 500 мл). Тому достатньо лише раз наповнити водний резервуар, аби прибрати площу у 160 кв.м. в умовах низької подачі води.


З акумулятором на 6*2500 мАг ви отримаєте 30 хвилин автономної роботи: час, за який можна провести генеральне прибирання трикімнатної квартири, тоді як невелику студію — навіть обійти кілька разів. Якщо потрібно побороти стійкі плями, що в’їлись (наприклад, від кави), ви можете увімкнути режим максимальної потужності. А зі спеціальним засобом для чищення від Dreame, який поставляється в комплекті, ваша підлога точно стане чистішою, ніж будь-коли.


Але що як в контейнері раптово закінчиться вода, заряд батареї знизиться до мінімуму чи відбудеться будь-який збій в роботі? Не хвилюйтесь, робот одразу ж повідомить про це голосовим нагадуванням, а всю докладну інформацію завжди можна побачити на LED-дисплеї. Після чергового циклу вам лише потрібно повернути гаджет на док-станцію для підзарядки. А для того, щоб запустити автоочищення щітки від бруду, — достатньо натиснути всього одну кнопку на ручці.

Роботи-пилотяги Dreame

Що нового з’явилось у його наступника,Dreame H11 Max? Виробник оснастив девайс новітнім безщітковим двигуном та більш потужним акумулятором на 6*4000 мАг. І тепер одного заряду вистачає вже на 36 хвилин безперервної роботи, а площа охоплення збільшилась до 200 м.кв. При цьому в автоматичному режимі датчики аналізують стан поверхні, і сила всмоктування регулюється залежно від того, наскільки складним є те чи інше забруднення. Наприклад, щоб впоратись з пилом, достатньо мінімальної потужності, а от боротись з плямами від соусу доцільніше в режимі Турбо. Так, це дає змогу не лише підвищити ефективність очищення, але й економніше витрачати заряд. А ще тут так само є функціональний дисплей, який показує всі важливі параметри: поточний рівень потужності, стан батареї, прогрес очищення та будь-які помилки в роботі

Роботи-пилотяги Dreame

І ще одна революційна модель, — Dreame H12. Це електрошвабра, якій вдається успішно видаляти сміття, бруд, що глибоко в’ївся, та будь-які пролиті рідини. Весь секрет у поєднанні високої сили всмоктування з ефективною системою вологого прибирання. Схема циркуляції води удосконалена так, що виникає вдала комбінація трьох функцій одразу: це — сухе, вологе очищення та якісне миття підлоги. З двома режимами з’являється можливість для гнучких налаштувань. Так, в автоматичному режимі датчики на щітці проаналізують ситуацію, і девайс сам вирішить, як впоратись з конкретною задачею: просто пропилососити, або ж ретельно очистити поверхню від бруду. А от якщо у ванній хтось просто розплескав калюжі води — то тут ідеально підійде другий режим, — всмоктування рідини без миття.


Ємність батареї тут така ж, як у H11 Max: заряджається вона за 5 годин, і це дає дає до 35 хвилин автономної роботи. Також робот підкаже вам, як покращити процес прибирання та надасть точну інструкцію у вигляді голосових повідомлень. Наприклад, коли в контейнері закінчиться вода, ви почуєте: «Бак із чистою водою порожній. Наповніть». Щоб у бруду не залишилось жодних шансів, форму роликової щітки було вдосконалено, і тепер вона щільно прилягає до плінтусів, при цьому краще проникаючи в кути та складні ділянки. А для того, щоб в ході збирання пилосос краще маневрував і його було легко рухати вперед, роликова щітка створює тягу завдяки потужності двигуна.

Роботи-пилотяги Dreame

То що у підсумку? Можна сказати, що підлогомийна машина — це універсальний девайс, який може одночасно замінити пилотяг та швабру, і при цьому підходить для всіх типів покриття, від ламінату до плитки. З ним не потрібно бруднити руки чи витрачати по кілька годин на очищення будинку, а точкове видалення будь-яких забруднень — це взагалі справа кількох рухів. Інвестувати в такий гаджет — без сумніву слушна ідея, бо з ним все — як треба: швидко, легко та ефективно.

Роботи-пилососи Dreame: інновації, що змінюють життя на краще

23.12.2022

Роботи-пилососи Dreame: інновації, що змінюють життя на краще

Технології не стоять на місці, все нові й нові ідеї підкорюють світ та перетворюють небачені раніше інновації на реальність, до якої може доторкнутись кожен. І одна з компаній, мета якої — покращувати життя людей, — це Dreame. Що вони роблять? Створюють найтехнологічніші рішення у галузі розумної техніки для дому. Адже роботизовані помічники, які використовують штучний інтелект, — це вже глобальний тренд, що поступово витісняє громіздкі провідні пилотяги та інші традиційні девайси.


Та як Dreame вдається трансформувати процес прибирання так, що із важкої рутини воно перетворюється на простий та приємний ритуал, який потребує мінімум часу та зусиль? Це якась магія? Аж ніяк. Все завдяки тому, що вони створюють, патентують і впроваджують унікальні винаходи та інтелектуальні технології у сфері роботизованих гаджетів для прибирання. Так, завдяки Dreame на ринку з’явились розумні помічники, що мають інноваційний високошвидкісний двигун, монокулярний машинний зір, і реалізовану технологію SLAM (одночасна локалізація та картографування)


У 2017 році Dreame Technology увійшла до екологічного ланцюжка Xiaomi. При чому девайси, які розробляє компанія, — настільки круті, що складають цілком гідну конкуренцію тим же Xiaomi Roborock, ECOVACS чи iRobot, а у деяких характеристиках — навіть перевершують їх. Тож, давайте розберемось, чому пилотяги Dreame — це “best of the best”, в чому унікальність моделей, та як обрати ідеальний варіант для своїх потреб.

Революція в індустрії домашнього прибирання

Знаєте, в чому різниця вологого прибирання і миття підлоги? В першому випадку весь бруд та пил збирається на вологій серветці, якою протирають підлогу. І, звісно, для легких плям та невеликої площі забруднення — це може бути цілком непоганий варіант. Але тепер уявімо, що потрібно прибрати велику трикімнатну квартиру, де в коридорі хтось наніс купу вуличного бруду, а в кухні на підлозі — розлитий суп чи солодкий сік. Так-так, весь цей бруд в ході прибирання буде просто розтиратись по всій підлозі. Дещо сумнівний ефект, чи не так? Звісно, можна “зламати систему”, і через кожні 15 хвилин знімати з робота серветку, аби вручну прополоскати її, але ж тоді втрачає сенс сама концепція повністю автоматизованого прибирання. Тому сучасне рішення цієї проблеми — це станція самоочищення, з якою пилотяги навчились повноцінно мити підлогу.


Як все працює? Всередині станції є 2 контейнери: один - для чистої води, а інший — для брудної. І в ході сеансу помічник періодично повертається до бази, де начисто промиває серветки водою, а використана рідина — відправляється в окремий резервуар. Після цього робот продовжує прибирати з того місця, на якому закінчив, але вже з вимитими насадками, та повною готовністю ефективно боротись з найстійкішим брудом. Тому обираючи такий пилотяг, ви можете бути певні, що якість очищення буде стабільно високою, незалежно від розміру кімнати чи складності забруднень.

Роботи-пилотяги Dreame

Ідеальний помічник, що прибирає замість вас

Ультрапотужний флагман з максимальним набором функцій чи недорогий, але надійний пилотяг, якому можна делегувати і збір сміття, і миття підлоги? Обирайте, що потрібно саме вам, адже у Dreame точно знайдеться розумне рішення на будь-який смак та кишеню. Так, якщо ви шукаєте бюджетну модель, то одне з найкращих рішень — це Dreame F9. Девайс має надтонкий корпус, який допомагає йому легко маневрувати під меблями. З візуальною навігацією Pioneer 2.0 він може самостійно планувати маршрут, а набір датчиків дозволяє ефективно виявляти перешкоди.


Він швидко пропилососить ваш будинок, адже має для цього пристойну потужність всмоктування 2500 Па та мішок для збору сміття на 600 мл. А для ретельного миття підлоги — тут гнучка антибактеріальна швабра з мікрофібри та електричний резервуар для води на 200 мл, з активним регулюванням рівня зволоження. І, звісно, гаджет встигає за один сеанс зробити все та навіть більше, адже має в запасі 150 хвилин автономної роботи.

Роботи-пилотяги Dreame

Середня цінова категорія: топові моделі

Тут ви можете обрати між Dreame D9, Dreame D9 Pro та DreameBot D10 Plus. Dreame D9 багато в чому схожий з дешевшим попередником F9. Але тут об’єм резервуара для води збільшено до 270 мл, а от сміттєзбірник став трохи меншим — 570 мл. Крім того, сила всмоктування виросла до 3000 Па, а комбінація технології LiDAR з потужним алгоритмом SLAM відкрила нові можливості: робот значно швидше вивчає ваш будинок та будує інтерактивну карту очищення.


В додатку ви також отримаєте гнучкі налаштування: 4 режими всмоктування та 3 рівні подачі води для будь-якого сценарію. Наприклад, можна зменшити інтенсивність зволоження, щоб провести більш делікатне миття дерев’яної дошки. І ще одна приємна можливість — синхронізація з асистентом Amazon Alexa.


Якщо ж говорити про Dreame D9 Pro, то його головний апгрейд — це покращена сила всмоктування 4000 Па. При цьому девайс, так само як і попередні, автоматично збільшує потужність, коли заїжджає на килим.


Хочете зробити щоденне прибирання ще більш комфортним та позбавити себе від контакту з пилом та алергенами? Тоді DreameBot D10 Plus стане чудовим варіантом. Цей девайс отримав нову корисну функцію — автоспорожнення сміттєвого бака. Тепер він може самостійно прибирати вашу квартиру протягом 45 днів, і при цьому вам не потрібно вручну очищати пилозбірник. З технологією DualBoost робот сам скидає все зібране в герметичний контейнер, який вміщає 2,5 л сміття.

Роботи-пилотяги Dreame

Кращі пилотяги у преміум-сегменті

Тут компанія також не збавляє оборотів, та пропонує флагмани, які не лише справляються на всі 100 % з місією сухого прибирання, але ще й мають унікальні рішення для миття підлоги. Саме це і стало суперсилою Dreame w10 та його більш просунутої версії — w10 pro. Так, Dreame W10 — перша модель лінійки, що поставляється зі станцію самоочищення. Під час вологого прибирання дискові насадки-швабри, закріплені на магнітах, швидко обертаються у протилежних напрямках, і з великою силою тиснуть на забруднену поверхню. Завдяки тому, що вони регулярно зволожуються та промиваються, w10 очищає підлогу до блиску.


Ще один цікавий момент — сушка мікрофібрових накладок гарячим повітрям: така схема дозволяє уникнути появи цвілі та неприємних запахів. Також із корисних змін — оновлена форма корпусу: з одного боку вона — кругла, а з іншого — нагадує квадрат із заокругленими кутами. Продумана конструкція полегшує очищення складних ділянок в кутах та по периметру кімнати. А завдяки тандему датчика LiDAR і просунутого алгоритму SLAM робот став ще розумнішим, краще орієнтується на місцевості та в рази швидше створює 3D-карти.


Що ж нового з’явилось у його наступника, Dreame w10 pro? Подвійна HD-камера та технологія Action AI: з ними девайс записує та обробляє зображення будь-яких перешкод, а тому чітко оминає всі сторонні предмети, від капців до шнурів. W10 pro блискуче справляється з брудом як на килимах, так і на твердій поверхні, однак мішок для пилу, розрахований на 450 мл сміття, таки доведеться періодично очищати вручну.


І ось ми підійшли до найсвіжішої новинки – Dreame L10s ultra. Чим унікальний цей потужний флагман? Крім алгоритму SLAM, він також використовує 3D-структуроване освітлення. Така високоточна технологія уникнення перешкод виправила найболючішу точку багатьох роботизованих помічників, і тепер гаджет не застрягає, наштовхнувшись на взуття, плаский шнур чи ніжки кухонного стола. Для ідеального миття підлоги він має додатковий картридж з мийним засобом, який автоматично подається на ротаційні насадки-швабри. А секрет ретельного сухого очищення — це поєднання рекордної потужності всмоктування 5300 Па з новою прогумованою щіткою. До речі, заміна звичної щетини на силікон — однозначна перевага для тих, у кого вдома є пухнасті друзі. Оскільки просто зникає необхідність регулярно чистити щітку від шерсті.

Роботи-пилотяги Dreame

Розумний будинок вашої мрії: інтегруйте, керуйте, відкривайте нові можливості

Пилотяги Dreame — це якісно новий рівень комфорту. Адже з ними ви можете все: дистанційно запустити процес очищення, навіть коли знаходитесь далеко від дому, або ж у будь-який момент перевірити свій будинок через функцію відеомоніторингу в режимі онлайн. З додатком Mi Home ви отримуєте можливість керувати роботом прямо через свій смартфон та обирати бажаний сценарій одним дотиком. Тут можна легко будувати віртуальні стіни на карті, окреслювати пріоритетні зони, планувати персональне очищення для різних кімнат чи складати графік прибирань на тиждень вперед.


А підтримка голосових помічників — це ще один приємний бонус, з яким можна начаклувати чистоту у домі, просто сказавши одну фразу. Тож, інтегруйте гаджети у систему розумного будинку, автоматизуйте побут, та насолоджуйтесь життям у стилі Smart!

Роботи-пилотяги Dreame

Новинка Dreame L10s Ultra: потужний пилосос, який ідеально миє підлогу

21.12.2022

Новинка Dreame L10s Ultra: потужний пилосос, який ідеально миє підлогу

Новий флагманський робот-пилосос від компанії Dreame — це технології, які роблять автоматизоване очищення будинку реальністю. Dreame L10s Ultra. переверне ваше уявлення про догляд за домом, і стане вірним помічником у прибиранні, адже добре знає, як створити атмосферу чистоти та комфорту будь-де. Але чим же він особливий, і що на практиці означає 3D-навігація, потужне всмоктування, вдосконалена технологія штучного інтелекту та функція самоочищення? Давайте розбиратись разом!


З дизайном у розумної техніки від Сяомі все, як завжди, — просто та вишукано: універсальний білий колір та стриманий мінімалізм як вічна класика. З точки зору конструкції — це традиційна кругла форма, яка притаманна більшості роботизованих пилотягів на ринку. Якість збірки на високому рівні, нічого не люфтить. Сам робот — компактний та займає мало місця, але варто також зважати на габарити базової станції, висота якої — близько 57 см. А отже для неї, як не крути, в домі доведеться виділити окреме місце.

Розумний підхід до прибирання

З цікавого ви могли помітити маленькі деталі: датчик LiDAR, прихований під невеликою вежею на верхній частині корпусу, та камеру, розташовану на передній панелі. Так, Dreame зробила ставку на комбінацію лазерної технології, новітньої RGB камери та штучного інтелекту. І результат вийшов справді крутим: в тесті робот завжди знає, куди прямувати, переміщається по квартирі максимально точно та обережно. Але при цьому він упевнено об’їжджає всі перепони на шляху, будь то маленькі кубики LEGO чи навіть пласкі предмети.


Покращена робота AI Action разом з 3D-структурованим освітленням — це можливість миттєво вивчати ваш будинок, швидше створювати 3D-карти та з легкістю прибирати навіть при слабкому освітленні. А вбудовані датчики падіння — приємний бонус для тих, у кого вдома є сходи. В цілому ж стратегія очищення адаптована так, що девайс спочатку аналізує інтер’єр кімнати, тип підлогового покриття та наявність перешкод, а вже після цього — автоматично генерує оптимальний, найкоротший шлях. Все працює без нарікань, пропущених зон та застрягання, а роботу помічника не потрібно контролювати.

Новинка Dreame L10s Ultra

Підлога, вимита до блиску: секрети ефективної боротьби з брудом

Знову хтось з домашніх приніс на взутті вуличного бруду, діти створили на кухні хаос з творчими візерунками на підлозі, або ж ваш пухнастий друг розніс наповнювач по всій кімнаті? Dreame L10s знає як професійно впоратись з будь-якою халепою, і для цього він має усе необхідне. Головний елемент — це дві ротаційні швабри, що обертаються в різних напрямках зі швидкістю 180 разів за хвилину, і разом з тим протирають поверхню під сильним тиском. Насадки кріпляться на магнітах, а тому за потреби ви можете легко їх зняти.


Під кришкою станції знаходяться два великих резервуари на 2,5 літри: один — для чистої води, а інший — для брудної. З першого контейнера чиста рідина також надходить безпосередньо до робота-пилотяга (він має окрему ємність на 80 мл). Після кожного протирання девайс повертається до станції: там нижні подушечки начисто промиваються та висушуються гарячим повітрям, тоді як відпрацьована вода потрапляє до окремого бака. А отже гаджет не просто розтирає бруд по підлозі, а ретельно очищає будь-яку поверхню: від дерев’яного паркету до плитки чи вінілу. З акумулятором Li-Ion на 5200 мАг пилотяг безперервно працює до 210 хв (3,5 год) на середній потужності, і при цьому встигає охопити площу до 200 м.кв.


За потреби ви можете увімкнути функцію уникнення килимів під час вологого прибирання. В іншому випадку пилотяг автоматично підніме мийні подушечки, коли заїде на килим, щоб ненароком його не намочити. Тобто, замість того, щоб програмувати два окремих цикли, ви можете провести комплексне очищення, коли помічник не лише пилососить, але і миє підлогу.


А як щодо мийних засобів? Час розповісти вам про ще одну фішку роботизованого помічника, яка вигідно вирізняє його з-поміж конкурентів. В комплекті з девайсом поставляється спеціальний картридж з рідиною для миття. Все працює максимально просто: ви вставляєте його у базову станцію — і вуаля: в процесі прибирання розчин автоматично додається до свіжої води, та зволожує подушечки для швабри. А у підсумку ви отримаєте приголомшливий результат: підлогу, що сяє чистотою та свіжістю.

Новинка Dreame L10s Ultra

Ретельне сухе очищення: на що здатен L10s Ultra?

Потужна сила всмоктування 5300 Па та покращена конструкція щітки — це поєднання, яке дозволяє зворушити найдрібніші часточки сміття. Завдяки цьому девайс ефективніше видаляє пил та інший бруд навіть зі складних ділянок. І на практиці він показує крутий результат як на паркетній дошці, так і на килимовому покритті. Крім того, рівень гучності в стандартному режимі знижено до 59 дБ, щоб вас не відволікав сторонній шум.


Ще один мегакорисний апгрейд — це основна щітка: тут традиційну щетину замінили на силікон. Крім того, що він є більш довговічним та краще прилягає до поверхні, є ще один плюс. Вам не доведеться постійно чистити щітку від сплутаного волосся чи грудок шерсті, навіть якщо ви — власник кількох чотирилапих пухнастиків.


Як працює автоматичне спорожнення? Спочатку весь пил, зібраний роботом, потрапляє у пилозбірник об’ємом 350 мл. Потім базова станція сама видуває його до свого вакуумного мішка, що розрахований на 3 літри сміття. А отже вам не доведеться нічого очищати вручну: достатньо лише раз на два місяці зняти наповнену сумку та замінити її на нову. Просто, зручно та гігієнічно.

Новинка Dreame L10s Ultra

Автоматизоване прибирання за розкладом, та дистанційний контроль для вашого комфорту

Потрібно налаштувати подачу води, збільшити силу всмоктування або ж запрограмувати індивідуальний графік прибирань на тиждень вперед? Робіть усе одним дотиком у додатку «Xiaomi Home» або «Dreamehome», та оптимізуйте очищення під власні потреби. Прямо у себе в смартфоні ви зможете створити 3D-карти усіх кімнат та поверхів, окреслити пріоритетні та заборонені зони, або ж розділити кімнати на сегменти віртуальними стінами. Інтерфейси та можливості обох програм — майже однакові, але у Mi Home немає опції віддаленого моніторингу через камеру робота.


Можна управляти помічником, навіть не беручи до рук телефона? Саме так, адже девайс синхронізується з голосовими помічниками Google Assistant, Amazon Alexa та Siri. Запускайте потрібний сценарій однією командою — і пилотяг прибере крихти коло дивану чи плями від кетчупу під обіднім столом. Також ви можете у будь-який час увімкнути онлайн відеомоніторинг потрібної кімнати, щоб упевнитись, що вдома все гаразд. Інтегруйте L10s Ultra у ваш розумний будинок, та насолоджуйтесь усіма смарт-можливостями!

Новинка Dreame L10s Ultra

Висновки

Що ж, Dreame L10s Ultra можна сміливо назвати одним з найкращих роботів-пилотягів 2022 року. Адже це просто топовий помічник з повним набором функцій, гнучким налаштуванням параметрів, практичною базовою станцією, надсучасною навігацією, високою потужністю та багатьма крутими фішками. І все це — за цілком справедливою ціною. Тож сміливо делегуйте йому рутинні домашні обов’язки, і флагманський девайс виконає місію якісно та швидко, перетворивши кожен куточок вашого дому на осередок чистоти та затишку.

Новинка Dreame L10s Ultra

Найкращі гаджети Xiaomi для догляду за собою, краси та гігієни: ТОП-7

19.04.2022

Найкращі гаджети Xiaomi для догляду за собою, краси та гігієни: ТОП-7

Чого тільки Xiaomi не робить! Іноді здається, що немає такого пристрою, за який ще не взялася компанія-гігант. І сьогодні ми поговоримо про один із напрямків, а саме, догляд, гігієну та красу.

1. Розумна зубна електрощітка Xiaomi Mi T500

xiaomi

Чи не наважуєтеся перейти зі звичайної щітки на електричну? Спробуйте Xiaomi Mi T500 з частотою коливань 31 000 разів на хвилину - вам точно сподобається! Інноваційні американські закруглені щетинки DuPont не травмують ясна, але чудово справляються з нальотом і запобігають появі карієсу. А розумні датчики допоможуть проаналізувати порожнину рота і ретельно її доглядати.


2. Електробритва Xiaomi Soocas ET2

xiaomi

Забудьте про порізи, роздратування і пропущені ділянки, електробритва Xiaomi Soocas ET2 зробить процес гоління комфортним та приємним. Унікальне лезо з ріжучої пластини та сітки, тому їм неможливо травмувати шкіру. А бездротова конструкція, водонепроникність і простота експлуатації роблять роботу з бритвою ще приємнішою.


3. Фен для волосся Xiaomi Mi Ionic

xiaomi

Роздроблені іони вологи під час сушіння феном Xiaomi Mi Ionic насичують волосся, щоб воно завжди залишалося здоровим і гладким. Інтелектуальний NTC-режим контролю температури не дозволить волоссю пересохнути та пошкодиться. А потужності 1800 Вт достатньо, щоб висушити волосся швидко без втрати зайвої вологи.


4. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4

xiaomi

Ми не втомимося повторювати, що Xiaomi Mi Band 4 — найкраще, що трапилося зі світом пристроїв, що носяться! Бюджетний, але дуже функціональний, браслет контролює сон, має 6 режимів для відстеження фізичної активності, ніжно будить вібрацією, показує всі повідомлення, погоду, нагадування і дуже зручний. А ще він повністю водонепроникний!


5. Випрямляч для волосся Xiaomi Yueli

xiaomi

Випрямити? Накрутити? Так так, щоб не пошкодити волосся за їх довжиною? З випрямлячем Xiaomi Yueli это возможно! Вы моете выбрать нужную вам температуру нагрева, зависимо от жесткости волос, работать без провода, а ионизатор позаботится о качестве волос, блеске и эластичности.


6. Ваги Xiaomi Mi Smart Scale 2

xiaomi

З додатком Mi Fit ви отримуєте повний аналіз свого тіла: динаміку ваги, індекс маси, відстеження зусилля балансування, а також поради щодо оптимізації ваги. Високоточні датчики ваг Xiaomi Mi Smart Scale 2 і потужний Bluetooth 5.0 порадують стабільною роботою, а гостьовий режим та запам'ятовування всіх членів сім'ї роблять ваги підходящими для кожного.


7. Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 2С

xiaomi

Чисте повітря, як ніщо інше, важливе для хорошого імунітету та міцного здоров'я. Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 2С затримує до 99,97% шкідливих вірусів, бактерій та мікроорганізмів, легкий в управлінні та суперстильний.


Dreame Bot W10 Pro як оновлення хіта продажів: інновації, що варті уваги

Dreame Bot W10 Pro як оновлення хіта продажів: інновації, що варті уваги

Нещодавно Dreame, яка є суббрендом компанії Xiaomi, презентувала нового робота-пилососа Dreame Bot W10 Pro. Це модернізована версія стандартної моделі W10, яка вже встигла стати популярною та підкорити серця користувачів. Тож давайте розбиратись, що змінилось, які функції тепер працюють краще, чи є потенційні недоліки, а головне, — чи варто доплачувати за оновлення? Отож, поїхали!

Досконалий дизайн

Зовні тут все в кращих традиціях розумної техніки від Сяомі: стриманий мінімалізм та міцний білий пластик. Девайс “2 в 1” успішно суміщає функції робота-пилососа та полотера для миття підлоги. Але що допомагає йому прибирати максимально ретельно? Найперше, що ви могли помітити, — особлива D-подібна форма корпусу. Вона вигідно вирізняє його з-поміж більшості роботизованих помічників, які здебільшого мають круглу конструкцію. Річ у тім, що такий формфактор дозволяє більш щільно прилягати до стін і краще діставати сміття з кутів та щілин.

Dreame Bot W10 Pro как обновление хита продаж

Покращена навігація та швидкість побудови карт

На передній частині девайсу можна помітити нову подвійну HD-камеру. Так, саме ця маленька деталь стала головною фішкою, адже використання Action AI, що обробляє записані зображення, на практиці значно покращує точність розпізнавання перешкод. Тоді як W10 іноді міг заїхати на кабель чи футболку, що траплялись на шляху, Dreame Bot W10 Pro в тесті чітко оминає всі сторонні предмети: не лише об’ємні проводи, а навіть пласкі шматки паперу. Так-так, це приємний бонус, який означає, що ви можете лінуватись досхочу, адже немає потреби щоразу очищати підлогу від усього зайвого перед тим, як запустити розумного помічника.


Сенсор, який розташований на днищі, допомагає роботу розпізнавати килими, і якщо запрограмувати вологе або комбіноване прибирання, W10 Pro не заїжджатиме на них. Проте мінусом є те, що дану опцію неможливо вимкнути. А тому, якщо у вас в коридорі суцільне килимове покриття, то наштовхнувшись на нього, девайс не зможе самостійно потрапити в іншу кімнату.


Гаджет добре орієнтується в просторі, адже має лазерну систему навігації LIDAR, бічний TOF-сенсор та безліч інфрачервоних датчиків. Все це разом з оновленою системою SLAM дозволяє будувати карту вашого будинку навіть у темряві, і при цьому в 12 разів швидше в порівнянні з попередніми моделями. Одночасно девайс може запам’ятати карту трьох поверхів, і перед кожним наступним сеансом дані будуть оновлюватись. Все це допомагає в процесі прокладати оптимальний маршрут, а отже — зменшити енерговитрати. Він з легкістю справляється з порогами висотою 1,5 см, та заїжджає на килимові доріжки, коли проводить сухе прибирання. Док-станцію також знаходить без проблем.

Dreame Bot W10 Pro как обновление хита продаж

Як щодо сухого прибирання?

Щоб гаджет проводив якісне сухе очищення, корпус має отвір для всмоктування, комбіновану турбощітку та одну торцеву волотку. Потужність всмоктування залишилась на тому ж рівні, що й у молодшого попередника, — 4000 Па. Але при цьому показник все ще є на порядок вищим, у порівнянні з більшістю конкурентів на ринку. Все це дозволяє з легкістю впоратись з очищенням ворсистих килимів та твердих поверхонь, адже турбощітка вимітає масивне сміття, шерсть та дрібні крихти навіть зі складних ділянок та виямок.


Щоб очистити килим або сильно забруднені місця, W10 Pro сам збільшує силу всмоктування. Однак більш ретельний підхід до прибирання має свою особливість, адже роботу потрібно дещо більше часу, щоб пропилососити ту чи іншу кімнату. Крім того, якщо у вас вдома є пухнастий друг, і по квартирі розкидано багато шерсті чи іншого стійкого бруду, то основну щітку таки доведеться періодично чистити.


В автоматичному режимі девайс спочатку проходиться по периметру кімнати, а решту площі прибирає, рухаючись “змійкою”. Але ви завжди можете змінити режим: наприклад так, щоб помічник зробив локальне очищення, рухався лише вздовж стін, двічі обійшов окрему кімнату або ж увімкнув турбопотужність. В підсумку все зібране сміття потрапляє в мішок для пилу місткістю 450 мл. І, так, вам усе ж доведеться періодично очищати пилозбірник вручну.

Dreame Bot W10 Pro как обновление хита продаж

Інтелектуальне вологе прибирання — головна суперсила Dreame Bot W10 Pro

Спосіб реалізації миття підлоги у W10 Pro — це якісно новий рівень турботи про чистоту, який в рази ефективніше звичайного протирання серветкою. Так, унікальна технологія — це дві дискові насадки-швабри з мікрофібровою накладкою, які обертаються назустріч одна одній з частотою 180 разів на хвилину. Додайте до цього регулярне зволоження та велику силу натиску на поверхню (10 Н) — і ви отримуєте ідеальне комбо, що дозволяє легко впоратись навіть з найбільш стійкими плямами. Оскільки сам робот не має всередині резервуара для води, для зволоження насадок він покладається на тісну взаємодію з докстанцією. Звідти на швабру порційно подається волога: тому не дивуйтесь, що в ході прибирання девайс буде час від часу повертатись до бази.


Самоочисна станція — розумне рішення, яке звільняє вас від контакту з брудом та алергенами. Так, коли прибирання буде завершено, помічник повернеться на станцію, яка автоматично промиє накладки, відіжме та висушить їх гарячим повітрям. Рідина для промивки надходить з резервуара з чистою водою на 4,5 л, а відпрацьована вода збирається в іншому контейнері, об’ємом 4 л. З такою ретельною турботою про гігієну поява цвілі чи неприємних запахів стає просто неможливою. Крім того, вам не варто перейматись за сторонній шум, адже Dreame W10 Pro працює з комфортною гучністю 65 дБ.

Dreame Bot W10 Pro как обновление хита продаж

Зручне управління з додатком та допомога голосового асистента

Верхня частина корпусу оснащена трьома сенсорними кнопками: достатньо одного натискання, щоб увімкнути/вимкнути пристрій, активувати локальне прибирання чи повернути помічника на зарядну базу. Решту функцій ви традиційно знайдете у зручному додатку Mi Home. З user-friendly інтерфейсом розібратись дуже просто: тут ви можете перемикати режими, регулювати силу всмоктування, редагувати карти, призначати пріоритетні та заборонені для прибирання ділянки, програмувати графік для автоматичного запуску, а також відстежувати історію прибирань. Зручно те, що можна виокремити кімнати за типом підлоги, і задати для них різні параметри: наприклад так, щоб плитка очищалась інтенсивніше, а дерев’яні поверхні — більш делікатно, та з меншою подачею води.


І це все? Авжеж ні, бо куди ж без голосових помічників? W10 Pro синхронізується з Amazon Alexa: а це означає, що ви можете управляти роботом лише за допомогою слів. Просто скажіть, що хочете — і він розпочне сеанс чистоти, пропилососить крихти під ліжком чи відмиє до блиску лінолеум на вашій кухні.

Dreame Bot W10 Pro как обновление хита продаж

Автономність

Ємність літій-іонного акумулятора така ж, як і у стандартної моделі — 6400 мАг. Але в плані автономності він дещо уступає молодшій версії: повного заряду вистачить на 160 хвилин безперервної роботи. За цей час роботизований пилотяг встигне повноцінно прибрати площу до 200 м.кв.: а цього буде вдосталь навіть для прибирання двоповерхової квартири.


Що ж, давайте підсумуємо. Якщо для вас не є критичним те, що W10 Pro прибирає дещо повільніше за свого попередника, очищення пилозбірника проводиться вручну, а функцію розпізнавання килимів не можна вимкнути, то загалом ви отримаєте одного з найкращих роботизованих пилотягів преміум-класу. А для того, щоб стати вашим провідником у світ комфорту і чистоти в нього є усе необхідне: інноваційна лазерна навігація, досконале автоматизоване миття підлоги та купа інших мегакорисних фішок.

Dreame Bot W10 Pro как обновление хита продаж

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

HEPA-фільтр – обов'язкова складова акумуляторних пилососів Dreame. Завдяки цій деталі у повітря не повертаються мікрочастинки алергенів, пилу та бруду. У статті ви дізнаєтесь, як фільтр працює, яким буває, як з ним поводитися і як чистити. І головне: коли його міняти? Читайте далі, щоб зберігати ефективність всмоктування помічника.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

За яким механізмом працює HEPA-фільтр

HEPA розшифровується як High Efficiency Particulate Arrestance – високоефективне утримання твердих частинок. Такі фільтри широко застосовуються в кліматичній та збиральній техніці: кондиціонерах, очисниках, пилососах. У статті йдеться про останні.


HEPA-фільтр призначений для уловлювання найдрібнішого сміття розміром від 0,01 мкм до 10 мкм. Волокно фільтра розподілено нерівномірно, щоб захоплювати як великі, і дрібні частинки. Чим більше площа, тим довше та ефективніше служить фільтр. Щоб зробити пристрій компактнішим, його часто складають гармошкою.


Які ж механізми відповідають за уловлювання такого дрібнодисперсного бруду?


 • • Принцип утримання. Частинки розміром від 5 мкм застряють у волокнах, тому що їх діаметр більший, ніж пори фільтра. Для них спрацьовує ефект сита.
 • • Принцип дифузії. Частка дрібнішої фракції (до 0,1 мкм) рухається хаотично і за рахунок цього відокремлюється від загального повітряного потоку, налипаючи на фільтр.
 • • Принцип інерції. Частинки від 0,3 мкм дуже великі для броунівського руху, але вони осідають на фільтр за інерцією.
 • • Принцип зачеплення. З частинками проміжних розмірів спрацьовує ефект аутогезії. Тобто, нові порошинки легше прилипають до старих нашарувань пилу. У цьому плані згодом HEPA-фільтр стає тільки ефективнішим.
HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Різновиди HEPA-фільтрів

Насамперед – у них відрізняється матеріал. Одноразові фільтри виготовляють із кількох шарів паперу чи скловолокна. Мити їх не можна, тому що після вологого очищення вони втрачають свої властивості, що фільтрують – так що тільки міняти. Багаторазові роблять із фторопласту: їх можна як витрушувати, так і промивати під водою.


Також HEPA-фільтри поділяють на класи, залежно від ефективності очищення.


Класс
Відсоток затримання частинок
HEPA 10
85%
HEPA 11
95%
HEPA 12
99,5%
HEPA 13
99,95%
HEPA 14
99,995%

Як чистити або мити HEPA-фільтр

Якщо не варто фільтр грубої очистки, то HEPA-фільтр затримує досить великі частинки. Видалити їх можна, витрусивши фільтр над баком для сміття або промив його під водою. Нагадаємо, що фторопластові фільтри мити можна, а паперові немає. Інформація про фільтр зазвичай вказана у посібнику користувача.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Як чистити HEPA-фільтр пилососу?


 1. Підготуйте пакет, у якому нестимете фільтр до сміттєвого бака, щоб пил не потрапляв у простір.
 2. Відкрийте відсік з повітряним фільтром та вийміть його в пакет.
 3. Обережно витрусіть його над сміттєвим баком.
 4. Перед тим, як помити HEPA-фільтр пилососа, прочитайте в інструкції, чи підлягає він вологому очищенню.
 5. Якщо так, промийте фільтр під потужним струменем води.
 6. Дайте волокнам повністю висохнути, щоб усередині не з'явилася цвіль.
 7. Встановіть фільтр назад та увімкніть пилосос.

Регулярне очищення збільшить термін служби фільтра, але одного разу його все одно доведеться змінити, оскільки фільтр, що засмічений, негативно вплине на силу всмоктування. Зрозуміти, що деталь пора міняти можна по затхлому запаху, незвично гучному шуму пилососа або звук, що "дзижчить" при включенні.


Якщо у будинку є алергіки, то вони можуть відчути загострення алергії. Це також свідчить про те, що HEPA-фільтр більше не справляється з цільовим завданням.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Як часто треба міняти HEPA-фільтр у пилососі

Все залежить від того, наскільки активно користуються пилососом і в яких умовах. Допустимо, у вас у квартирі півроку триває ремонт і весь цей час за інтенсивне прибирання відповідає акумуляторний пилосос. У такому разі, ймовірно, фільтр засмітиться дуже швидко і в період близько 6 місяців його потрібно буде замінити.

HEPA-фільтр у бездротових пилососах Dreame: як чистити і коли міняти

Якщо ж ви використовуєте пилосос у стандартних побутових умовах, він буде у 2-3 рази довговічнішим. У середньому, міняти HEPA-фільтр рекомендується щорічно. Dreame вирішив проблему своєчасної заміни та вам не потрібно буде перевіряти стан фільтра самостійно. Більшість бездротових пилососів оснащені інтерактивним екраном. Коли фільтр засмічується настільки, що це може знижувати продуктивність техніки, на дисплеї з'явиться повідомлення про необхідність встановлення нового фільтра.

Резюмуючи

HEPA-фільтр вловлює та затримує частинки пилу, бруду та пилку від 0,01 до 10 мкм. У пилососах Dreame фільтр захоплює забруднення розміром від 0,3 мкм. Він працює завдяки механізму зачеплення, дифузії та інерції.


Фільтри є одноразові (паперові) та багаторазові (з фторопласту). Також їх класифікують за ефективністю очищення. Мити під водою можна лише багаторазові фільтри. Термін придатності залежить від частоти та умов використання пилососу. У середньому рекомендується міняти НЕРА-фільтр щорічно і один раз на 2-3 місяці проводити очищення.


Розумні акумуляторні пилососи Dreame про необхідність заміни фільтра просигналізують самостійно. На інтерактивному дисплеї з'явиться повідомлення та відповідна піктограма.

Каталог товарів