0 800 201 865

RU
UA

Аксесуари для красоти та здоров'я

ФІЛЬТР

приховати

СОРТУВАННЯ

За популярністю

ФІЛЬТР

Підбір по параметрах

Відгуки до товарів
Дякуємо за швидку доставку! Вже малюємо на цьому планшеті-моніторі. Дочка раніше користувалася іншим, більш дорогим пристроєм Wacom. Я думала що вона скаже, що цей набагато гірший, але ні. Малює із задоволенням, не може відірватися. Із недоліків тільки те, що нема кнопок, які можна б було зробити гарячими клавішами. І що нема тачскріна, тобто екран не реагує на пальці, тільки на стилус. На другий день вже звикла до цього.
Переваги:
Налаштування пера та дисплею
Недоліки:
Тільки одна кнопка на стилусі, на моніторі кнопок нема. Нема тачскріна.
Ольга
27 листопада 2023
Залишилась задоволена покупкою. Для мене як для жінки дуже важливо, щоб побут був налагодженим. Тепер завдяки цьому чудовому пристрою в квартирі ідеальна чистота. Я у захваті. Всім раджу.
Юрій
26 листопада 2023
Очень хороший пылесос, пользуюсь уже год. Рекомендую его тем, у кого есть домашние питомцы, так как с помощью этого пылесоса собирается вся шерсть с ковров. Прекрасно моет, в целом – лучшее, что я покупала за последний год.
Юрій
26 листопада 2023
Давно збиралась купити фільтр dreame h11. Він був необхідний, так як старий вже забився і не справлявся зі своїми задачами. Замовила і тепер не можу нарадіти. Тепер немає цього постійного пилу і бруду.
Юрій
26 листопада 2023