56
Огляд-порівняння TicWatch 3 Pro Ultra GPS з Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS
17 лют 2022
Каталог
Оформити замовлення
Пн-Пт: 9:00 - 20:00
Сб-Вс: 10:00 - 19:00
дзвінок безкоштовний (по Україні)
56
17 лют 2022
Огляд-порівняння TicWatch 3 Pro Ultra GPS з Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS
120
16 лют 2022
Наприкінці 2021 року Dreame випустили акумуляторний миючий пилосос Dreame H11 Max. Наразі новинка доступна і в Україні. У H11 Max виробник втілив ідею потужного універсального прибирача, який проводить сухе та вологе прибирання одночасно, видаляючи забруднення всіх типів. Що може новий помічник, як працює і для кого підходить – знаємося на матеріалі.
Перша та головна особливість Dreame H11 Max – одночасне всмоктування та миття підлоги. Кругла щітка-ролик обертається зі швидкістю 560 разів на хвилину, захоплюючи тверде і рідке сміття. Водночас із водного резервуару на щітку подається вода і підлога відразу ж протирається. Волога подається дозовано, щоб на поверхні не залишалося розводів та калюж. Як заявляє виробник, помічник охоплює до 200 кв. площі за один раз (під час роботи на низькій швидкості).
У пилососі передбачено автоматичне розпізнавання забруднень. Залежно від складності плям пристрій підбирає відповідний режим. Наприклад, при всмоктуванні пилу підійде Екорежим, а для усунення плями від кетчупу вже потрібен буде Турборежим. Потужну тягу забезпечує довговічний та ефективний безщітковий двигун.
Конструкція пилососа складається із двох резервуарів. Для чистої води – 900 мл. та для брудної – 500 мл. Разом із водою до резервуару потрапляє і будь-яке рідке забруднення у вигляді калюжі соку, соусу, молока, брудної жижі, тощо.
Сили тяги в 200 Вт(А) достатньо для того, щоб впоратися з такими плямами, навіть якщо вони вже загуснули або присохли. Після збирання – просто вийміть резервуар зі сміттям, злийте рідину в унітаз та промийте під водою. Жодних зайвих маніпуляцій.
Виробник передбачив і функцію догляду роликової щітки. На ручці потрібно натиснути кнопку самоочищення. Тоді з чистого бака подається вода і валик прокручується. Під час обертання скребок видаляє бруд біля основи щетинок.
Ємність акумулятора Dreame H11 Max збільшена до 6400 мАг. Одного заряду вистачає на 36 хвилин роботи в Екорежимі. Тому пилосос підходить для усунення точкових складних забруднень та прибирання квартир стандартного розміру.
За рівнем автономності легко стежити завдяки яскравому дисплею. На ньому висвічується відсоток заряду, використовуваний режим потужності та повідомлення про помилки. Наприклад, якщо потрібно замінити HEPA-фільтр, відображається відповідний значок. Зберігається та заряджається Dreame H11 Max на док-станції. У вертикальному положенні він майже не займає місця. Також на базі передбачено місця для зберігання аксесуарів до пилососу.
Техніку для збирання варто підбирати в залежності від індивідуальних потреб. Тим, хто постійно зайнятий, варто звернути увагу на робот-пилосос, хто хоче швидко прибрати всі поверхні будинку – на акумуляторний.
Кому же стоит выбрать моющий пылесос?
40
11 лют 2022
Огляд-порівняння миючих акумуляторних пилососів JIMMY HW8 Pro та JIMMY HW8
265
10 лют 2022
На початку 2022 року компанія Dreame порадувала користувачів випуском нового робота-пилососа Dreame Bot W10. Головна відмінність помічника – покращене вологе прибирання з м'якими бічними насадками та станцією для їх самоочищення та просушування. Якщо ви давно шукали робота, який окрім блискучого сухого прибирання, буде якісно мити підлогу – давайте знайомитись із моделлю ближче.
Перше, що впадає у вічі – нова форма робота. Одна сторона залишилася круглою, а другу зробили квадратною із закругленими кутами. Таким чином, пилосос може краще очистити підлогу в кутах та по периметру стін, захоплюючи велику площу.
Якщо перевернути робота, то ви побачите звичну роликову щітку з довгими щетинками та прогумованими перемичками. У Dreame Bot W10 її розмір збільшився до 19,2 см, щоб прибиральник захоплював більше бруду та пилу за один прохід. Система проти намотування волосся суттєво полегшує догляд за роликом, хоча періодично очищати його, звісно, необхідно.
З боків ви виявите дві круглі насадки для миття підлоги, які прикріплюються до корпусу за допомогою магнітів. Вони м'які, ворсисті, з короткими товстими джгутиками для захоплення пилу та кращого протирання. У режимі вологого прибирання змочені насадки обертаються 180 разів на хвилину, щільно прилягаючи до підлоги. Вони притискаються до поверхні із силою до 10 Ньютонів. Їхня поява в конструкції робота дозволяє усувати розлучення вуличного бруду, плями від пролитого соку або соусу і не тільки.
А тепер до найцікавішого – станції зарядки та очищення. Dreame Bot W10 – перший робот лінійки, який надається із такою базою. Усередині неї два відсіки – для бака із брудною та чистою водою. Кожен ємністю 4 л.
Під баками передбачено місце для пилососу. Частоту очищення насадок можна запрограмувати у програмі. Коли пилосос заїжджає на базу – миючі насадки потрапляють у спеціальні виїмки, з чистого бака на них подається вода і після промивання вона одразу вирушає у бак із брудною водою. При цьому насадки швидко обертаються. На одне очищення йде 200 мл води.
Після закінчення збирання, робот автоматично запускає програму сушіння. Система працює ефективно, запобігаючи появі грибка чи цвілі всередині станції або на насадках. Нижній блок станції, де відбувається очищення, можна знімати. Це зручно, тому що там також періодично потрібно протирати бруд.
Серед удосконалень також варто назвати швидшу навігацію. Виробник заявляє, що W10 оновлює карту приміщень в 12 разів швидше, ніж попередні моделі серії Dreame Bot. Виявлення об'єктів відбувається на основі технології LiDAR, а орієнтація на основі алгоритму SLAM - одночасної локалізації та побудови карти.
Зрештою, відзначимо поліпшення автономності. Місткість акумулятора в Dreame Bot W10 становить 6400 мАг проти 2500-5200 мАг у більшості пилососів на ринку. Одного заряду вистачає на очищення 300 кв.м. площі під час роботи у стандартному режимі. Тому модель доцільно купувати власникам великих будинків чи багатокімнатних квартир.
Добре, з вологим прибиранням розібралися. А що із сухою? Максимальна потужність всмоктування – 4000 Па. Така ж сила тяги заявлена і попередніх моделях серії. На сьогодні це один із найкращих показників потужності на ринку роботів-пилососів. У цьому плані Dreame зберігає лідируючі позиції.
На практиці 4000 Па дозволяють всмоктувати сміття різного розміру, структури та тяжкості: від крихт та піску до волосся та грудок вуличного бруду. При цьому пилосос ефективно захоплює пил із глибоких щілин та виїмок. Внутрішній контейнер вміщує до 450 мл сміття.
У Dreame Bot W10 також реалізовано технологію розпізнавання ворсистих покриттів за допомогою ультразвуку. При заїзді на килим робот автоматично збільшує силу всмоктування. У режимі вологого прибирання пристрій на килими не заїжджає, але при необхідності цю функцію через програму можна вимкнути.
Управляти прибиральником так само легко. Різноманітність налаштувань у user-friendly додатку відкриває можливості кастомізації збирання. Якщо підключити голосового помічника Amazon Alexа, роботом можна управляти розмовляючи. При цьому пилосос також може залишати вам голосові повідомлення про деталі збирання.
Dreame Bot W10 трансформує образ прибирання на краще. З насадками, що чистять, робот дійсно може мити підлогу. При цьому обов'язків догляду більше не додається. Функція самоочищення та просушування – геніальне рішення для самостійного робота.
Ємні резервуари дозволяють прибрати більше площі за один підхід і вільно запускати очищення насадок. Тобто Dreame Bot W10 дає можливість не приділяти прибирання багато уваги, отримуючи крутіший результат.
Продукти бренду Dreame входять до екосистеми Xiaomi і керуються через програму Mi Home. Це дозволяє інтегрувати Dreame Bot W10 у вашу систему розумного будинку та налаштувати необхідні сценарії.
Наприклад, ви можете запрограмувати пилосос на прибирання, щоб він приступав, як тільки ви виходите з дому. Або щоб разом із пилососом запускався очищувач повітря. Загалом якщо ви вже знайомі з екосистемою техніки Xiaomi, то отримаєте розширені можливості, купуючи Dreame Bot W10.
39
03 лют 2022
Огляд фена для волосся з іонізацією JIMMY F2
5
Як придбати бездротові навушники, які не розчарують? З гарною автономністю, якісним звуком, гідним мікрофоном та прийнятною вартістю? Підібрати найкращий варіант допоможе рейтинг топових моделей блютуз-навушників від shonada.com.
01 лют 2022
Якщо ви вже замучали друзів питанням: "Порадьте хороші бездротові навушники", то рейтинг ТОП-5 допоможе нарешті визначитися. Блютуз гарнітурою вже давно нікого не здивуєш, але після того, як компанія Apple позбавила своїх шанувальників необхідності плутатися в проводах, представивши світові білу коробочку з AirPods, попит на ці гаджети різко виріс. Зручність бездротових навушників важко переоцінити: немає необхідності діставати смартфон, щоб відповісти на дзвінок, переключити трек або призупинити відтворення музики. Виробники бюджетних девайсів одразу зловили хвилю та створили гідні альтернативи. У топ найпопулярніших увійшли моделі, які варті уваги з погляду продуктивності, крутого дизайну, компактності, стереозвучання, доступної ціни та навіть захисту від води. Огляд найкращих блютуз-девайсів допоможе розібратися в особливостях, вибрати та купити те, що підійде саме вам.
Ціна: 5099 грн
AirPods заслужено займають лідируючу позицію рейтингу: якісні, популярні, зручні та бажані серед мільйонів користувачів техніки Apple і не тільки. Візуально навушники повторюють форму крапель провідної гарнітури Earpods, тільки замість дротів вони мають магнітний зарядний кейс. Добре сидять у вусі, але можуть бути винятки: у деяких користувачів девайси такої форми погано триматися у вушній раковині і вони віддають перевагу вакуумним навушникам.
Apple AirPods ідеально працюють відразу з усіма вашими пристроями Apple (Apple. iPad, Mac і iPhone) і підключаються автоматично. Також девайс можна використовувати з Android, але багато функцій зручного управління, доступні для Apple можуть не працювати.
Ключові особливості:
Ціна: 1999 грн та 2999 грн
Ці дві моделі Elari практично ідентичні за функціоналом, тому посідають одну позицію у рейтингу. Маленькі та акуратні вакуумні вкладиші щільно сидять у вухах і не губляться при активних фізичних навантаженнях та швидкому бігу. Доступні 2 колірні рішення: чорний і білий. Чому Sport дорожче на 1000 грн? Основна відмінність – у додаткових можливостях: у спорт-версії повний захист від води за стандартом IP67 та підтримка Blutooth 5.0. Тому, якщо ви хочете купити навушники, в яких можна стрибати в басейн і приймати душ - Elari Nanonods Sport це найкращий варіант. А якщо ви далекі від занять плавання і просто шукайте зручні навушники з гідною якістю звуку, беріть звичайніElari NanoPods Bluetooth - найкращий варіант за параметром ціна-якість.
Список основних переваг:
Ціна: 1799 грн
Хто наступний? Ну звичайно Xiaomi Mi AirDots Зовні це щось середнє між еірподсами та еларі наноподсами: білий овальний кейс і такі ж білі вакуумні малюки всередині. Мінімалістично та стильно. Вага одного навушника всього 4 грами, тому при використанні вони практично не відчуваються. AirDots підтримують технологію Bluetooth 5.0 і мають зручну форму. Повної шумоізоляції девайс не забезпечує – можна не боятися, що записуючи сториз на вулиці, ви не почуєте, як вам сигналить машина.
За функціоналом все стандартно: зручно приймати дзвінки, слухати музику, перемикати чи зупиняти треки. За відгуками непоганий девайс за свої гроші, але часом проявляється проблема невеликої розсинхронізації звуку під час перегляду відео.
Ключові особливості:
Ціна: 2699
А чи є у Xiaomi щось схоже на Apple? Так, Xiaomi Mi True Wireless візуально повторюють популярну форму, але мають деякі відмінності за розмірами (більші) та форматом контакту з вухом: вакуумний тип навушника з силіконовою насадкою впливає на звучання та дає більш низьких частот. Але коли Mi True Wireless знаходяться у вусі, здалеку їх цілком можна сплутати з аірподсами. Зарядний кейс відрізняється відсутністю закруглених кутів на верхній кришці та наявністю індикатора на лицьовій стороні. Девайсом зручно користуватися в громадському транспорті та в місцях, де багато галасу - все чудово чути. Можна розмовляти на ходу та керувати музикою без контакту зі смартфоном. Роботи без підзарядки (з урахуванням кейсу) вистачає годин на 14, а це вдвічі менше навушників Apple.
Ключові особливості:
Може стати в нагоді: У вухах - як удома, і звук - кайфовий
Ціна: 2069 грн
Бажаєте більше різноманітності кольорів? Крім білого Honor FlyPods пропонують ексклюзивні варіанти забарвлень: бірюзове та червоне. Кейс обтічної форми з фірмовим логотипом на лицьовій стороні знизу. Усередині розміщуються краплеподібні блютуз-навушники, роботи яких вистачить до 20 годин разом із кейсом (один із найкращих показників серед бюджетних моделей). Фішка кейсу від Honor – можливість бездротової зарядки. Ще девайс вологозахищений від крапель дощу та поту (плавати не можна). Стереозвук при прослуховуванні музичних композицій чистий та глибокий. Усі фішки сенсорного керування присутні. Приваблива вартість, формфактор та функціонал роблять модель гідним конкурентом AirPods.
Ключові особливості:
Кожна модель навушників, яка увійшла до топ-5 найкращих, має низку переваг. І це не тільки ціна, а ще й пристойна якість звуку, гарний мікрофон, захист від води, та й автономність у більшості девайсів непогана. Але якого виробника все-таки вибрати? Якщо важлива максимальна схожість з аірподс, беріть Honor FlyPods, якщо ведете активний спосіб життя і любите об'ємний насичений звук - Elari Nanonods.
59
31 січ 2022
Огляд аерогрилю (аерофрітюрниці) Xiaomi Mi Smart Air Fryer
42
24 січ 2022
Огляд робота-пилососа Dreame bot W10 зі станцією автоочищення
34
05 січ 2022
Огляд масажерів YUNMAI Extra Mini, Yunmai Muscle Massage Pro Basic та YUNMAI Massage Gun SE