Каталог

0 800 201 865

Оформити замовлення

Пн-Пт: 9:00 - 20:00
Сб-Вс: 10:00 - 19:00

дзвінок безкоштовний (по Україні)

0 800 209 145

Сервісний центр

Пн-Сб: 9:00 - 18:00
Вс: выходной

Передзвонити мені
RU
UA
Сервіси
22.10.2024 16:05:00
478
Рекомендації

Занурювальний vs стаціонарний: як вибрати якісний блендер?

Занурювальний vs стаціонарний: як вибрати якісний блендер?
Зміст

Кухня — місце в будинку, де більше за все техніки. Тут і духовка, і плита, і холодильник, і чайник — те, без чого неможливо уявити собі сучасний побут. Але 21 століття диктує свої правила, і поступово вдома з'являються нові девайси з більшими можливостями та корисними функціями. Сьогодні розповімо вам усі секрети, як вибрати справді якісний блендер, який підійде саме вам.

1.1.jpg

Типи блендерів та їх особливості

Як будь-яка сучасна техніка, блендери випускаються у різних форматах. Один від одного їх відрізняє не лише дизайн, а й конструкція та фактичне призначення. Тобто, залежно від того, для чого вам потрібен блендер, тип конструкції кардинально відрізнятиметься.


Занурювальні блендери

Найпоширеніший формат саме на звичайних домашніх кухнях. Вони компактні та досить потужні, при цьому універсальні. Сфера застосування таких блендерів справді широка, хоча найкраще вони справляються із створенням пастоподібної консистенції. Основні завдання, які занурювальні блендери роблять найкраще:

  • Приготування супів-пюре, соусів, овочевих паст та м'ясних паштетів.

  • Ідеальні для створення однорідного рідкого тіста без грудочок. А ось з бісквітним тістом краще не експериментувати, тому що там важлива пишність і легкість, а занурювальні блендери без спеціальної насадки-вінчика просто знищають бульбашки повітря.

  • Чудово підходять для приготування дитячого харчування.

  • Муси та дзеркальна глазур для тортів.

  • Збивання різних кремів, якщо в комплекті є насадка-вінчик.

Що краще не збивати занурювальним блендером? Зазвичай такі моделі буксують, якщо надто великий обсяг продуктів, які потрібно подрібнити. У жодному разі не можна, щоб під ніж потрапляли фруктові кісточки, горіхова шкаралупа та інші тверді предмети – ножі можуть дуже серйозно погнутися. До речі, таке правило діє і для стаціонарних блендерів.

1.2.jpg

Насадки

Варіацій насадок, якими можуть комплектуватися занурювальні блендери, неймовірна кількість. Що може входити до комплекту:

  1. Насадка-блендер (основна) — це стандартна насадка з ножами на кінці, яка використовується для подрібнення, змішування та пюрування продуктів. Ідеально підходить для приготування супів, пюре, соусів, смузі та дитячого харчування.

  2. Вінчик — насадка, яка збиває яйця, вершки, тісто для млинців, соуси та креми. Замінює ручний або стаціонарний міксер для легкого збивання.

  3. Подрібнювач (міні-комбайн) — невелика чаша з гострими ножами всередині, яка використовується для подрібнення овочів, м'яса, горіхів та інших твердих продуктів. Часто має знімну кришку з механізмом, куди кріпиться блендер.

  4. Насадка для нарізки та шаткування — зустрічається рідше, але може входити в комплекти просунутих моделей. Вона дозволяє нарізати овочі та фрукти скибочками або шаткувати їх на тертці.

  5. Леза для колки льоду — використовується для дроблення льоду, що зручно для приготування холодних коктейлів або смузі.


Плюси та мінуси занурювальних блендерів

Плюси

Мінуси

Надзвичайно компактний, ідеально впишеться в мінімалістичну кухню

Навантаження на руки, адже такий блендер потрібно постійно тримати на вазі, ще й натискати на кнопку включення ножів

Досить широкі можливості

Не дуже однорідне подрібнення

Зручно мити

Може розбризкувати рідини

Можливо контролювати інтенсивність подрібнення продуктів

Досить обмежена потужність

Ідеальні для невеликих порцій

Не справляються з великим обсягом роботи


Є ще кілька різновидів блендерів, які можуть поєднувати функції одразу декількох кухонних приладів:

  • Подрібнювачі, які можуть робити м'ясний фарш, перемелювати горіхи чи сухарики в крихту, подрібнювати овочі на салат.

  • Комбіновані блендери — громіздкі та габаритні машини, які, втім, дуже вдало поєднують функції як стаціонарного, так і занурювального блендера з усіма можливими насадками.

  • Блендер-суповарка — вкрай цікавий винахід, який дозволяє варити різні типи супів — зі шматочками або пюре, одразу в чаші блендера. Хоча на перший погляд призначення обмежене, насправді це насамперед стаціонарний блендер, який чудово справляється з іншими завданнями.

  • Блендер-соковитискач — набагато зручніша техніка, ніж звичайний соковитискач, оскільки не займає стільки місця.

  • Блендер-міксер зазвичай йде в комплекті із сучасними занурювальними блендерами. Це така міні-версія звичайного міксера з двома повноцінними вінчиками, яка, втім, за потужністю не гірша.

1.4.jpg

Стаціонарні блендери (шейкери)

Це ті самі блендери, які роблять у кав'ярнях молочні коктейлі з морозивом. За формою у своєму класичному виконанні чимось нагадує пісочний годинник: нижня частина у вигляді конуса, в якій розташований двигун і всі важливі деталі, і верхня частина — чаша з ножами. Чаша зазвичай закривається зверху кришкою, щоб продукти не розбризкувалися під час збивання.

Головна особливість стаціонарних блендерів – їхня ефективність. Досить великий керуючий модуль забезпечує більше простору для потужного двигуна, тому результат подрібнення виходить дуже однорідний та якісний.


Насадки

Для класичних стаціонарних блендерів основним робочим елементом є ножі, але в сучасних моделях є додаткові насадки та аксесуари, які можуть розширити їх функціональність:

  1. Млинок — невелика насадка, яка використовується для подрібнення горіхів, спецій, кавових зерен та інших твердих продуктів. У таких насадках ножі спеціально адаптовані до роботи з дрібними твердими інгредієнтами.

  2. Насадка для коктейлів — чаші меншого розміру, часто в комплекті з кришками, які дозволяють робити порційні коктейлі та брати їх із собою.

  3. Вакуумні кришки та насадки – існують моделі блендерів з функцією вакуумування, які дозволяють витягувати повітря із чаші перед змішуванням. Це зберігає більше вітамінів та покращує текстуру готового продукту.

  4. Насадки для подрібнення льоду — у деяких блендерах є окремі ножі або спеціальні форми ножів, призначені для роботи з великою кількістю льоду. Зазвичай функція подрібнення льоду вказується на основних характеристиках.


Що можна подрібнювати у стаціонарному блендері? Так, саме подрібнювати, оскільки безпосередньо для збивання цей тип техніки не призначений. Потужний двигун легко впорається з пюруванням таких продуктів:

  • Фрукти, ягоди, овочі.

  • Горіхи та насіння.

  • Бобові (нут, квасоля).

  • Різні рідини (крем-супи, коктейлі, смузі).

  • Тісто (рідке тісто для млинців, панкейків, оладок та вафель — не залишає грудочок).

  • Інгредієнти для приготування різноманітних соусів.

При цьому стаціонарний блендер все ж таки не всесильний, і впорається не з усіма продуктами. Щоб не нести техніку в ремонт, не рекомендується закладати в чашу занадто тверді продукти (якщо це сирі овочі, їх варто дрібно порізати), занадто густе тісто, і мала кількість продуктів (ножі працюватимуть фактично вхолосту). Донедавна стаціонарні блендери не справлялися і з льодом, але сучасні моделі вже обладнані потужнішою системою, і функція подрібнення льоду входить до переліку їхніх можливостей.


Плюси та мінуси стаціонарного блендера

Плюси

Мінуси

Висока потужність

Займає досить багато місця на кухні

Якісне подрібнення та однорідна структура продуктів

Не дуже зручно мити та чистити вручну

Можуть справлятися з досить великим обсягом продуктів

Досить високий рівень шуму

Широке використання —соуси, супи, смузі, тісто, коктейлі, пасти

Не дуже зручно використовувати для маленьких порцій

Знімні елементи деяких моделей можна мити в посудомийній машині


Свобода рук



Критерії вибору занурювального блендера

Коли справа доходить до покупки занурювального блендера, важливо врахувати безліч нюансів, щоб техніка не лише справлялася з кулінарними завданнями, але й служила довго, приносячи задоволення у використанні. Занурювальний блендер — це інструмент, який повинен поєднувати в собі потужність, зручність та функціональність, тому до вибору варто підходити усвідомлено. Розглянемо основні критерії, які допоможуть зробити правильний вибір та не розчаруватися у покупці.

2.1.jpg

Потужність

Базова характеристика, адже саме вона визначає, які можливості матиме занурювальний блендер. Можна помітити, що ці пристрої поділяються на три основні категорії: малопотужні, середньої та високої потужності. Моделі з потужністю 500-1000 Вт підійдуть для найпростіших завдань — якщо потрібно зробити пюре, смузі, коктейль. Такі моделі поступово залишають ринок, їм на заміну приходять блендери з потужністю 1000-1300 Вт. Це така золота середина, яка здатна вирішити більшість побутових завдань на кухні.

Якщо вам потрібний надпотужний занурювальний блендер, який впорається з подрібненням льоду та досить великих твердих продуктів, вибирайте моделі з потужністю 1500 Вт.


Швидкісні режими

Не менш важлива характеристика. Швидкісні режими – це зміна швидкості обертання ножів та їхнього напрямку. У сучасних моделях може бути до 20-30 швидкостей, які плавно перемикаються, або три основні: стандартний, турбо та імпульсний. У деяких блендерах ці два формати можуть поєднуватись, і плавне перемикання залежатиме від загального режиму.

2.3.jpg

Матеріал чаші

Зазвичай блендери відразу комплектуються чашею для збивання. Зазвичай це пластиковий або скляний висока стакан, в якому дуже зручно збивати вінчиком або подрібнювати блендером. Продукти не розбризкуються, а креми виходять повітрянішими через компактність. Зараз в основному занурювальні блендери випускаються з пластиковими чашами: вони набагато легші і безпечніші, якщо раптом вони випадково впадуть на підлогу. Але є і мінус: так чи інакше пластик дряпається, може вбирати запахи та жовтіти.

Скляні чаші більш важкі та потужні, виготовляються із товстого скла. Хоч вони і міцніші, ніж звичайний скляний посуд, все ж таки ризик розбити досить високий. Такі чаші коштують дорожче та рідше зустрічаються.


Насадки та аксесуари

Від того, які насадки входять в комплект занурювального блендера, залежить його функціональність. Базовий набір включає сам блендер, вінчик і — дуже часто — чашу для подрібнення з ножами. Загалом такого комплекту цілком достатньо для вирішення 99% кулінарних завдань. Але якщо ні, можна розглянути інші насадки:

  • Подрібнювач для овочів — чаша, в кришку якої закладаються диски із лезами. Такий подрібнювач легко замінює тертку, ножі і машинки для шаткування. Але найголовніша його перевага — набагато менший ризик порізатися, а результат виходить просто ідеальний: усі шматочки рівні та однакові за розміром.

  • Насадка для пюре — незамінний аксесуар для приготування дитячого харчування, крем-супів та солодких кремів.

  • Міксер. Хоча до комплекту дуже часто входить один повноцінний вінчик, його можливості трохи обмежені – насамперед, розмірами та конструкцією. Непросто буде збити яйця на бісквіт або зробити велику порцію крему. Тому виробники пропонують спеціальну насадку, до якої кріпляться відразу два повноцінні вінчика. У них потужніша і надійніша конструкція, і відносно більші обсяги продуктів для них — не проблема. Плюс такої насадки в тому, що не потрібно купувати повноцінний міксер, який і коштує недешево, і місце займає.


Тип живлення

Сучасні технології впевнено проникають у кухонну техніку і на ринку вже з'явилися блендери з акумуляторами. Поки що їх небагато, але перші моделі вражають своєю продуктивністю. Головна перевага таких пристроїв — свобода від дротів: ви не прив'язані до розетки, і можна готувати будь-де, навіть при перебоях з електрикою.

Дротові блендери — перевірена класика. Вони пропонують потужність та безліч швидкісних режимів, але прив'язані до розетки.

2.6.jpg

Міцність та зручність догляду

Чим легше і зручніше доглядати техніку, тим вища ймовірність того, що ви будете користуватися нею частіше. На що звертаємо увагу:

  • Зручна ручка, адже вона як продовження вашої руки.

  • Зручність натискання кнопок — блендер часто доводиться тримати на висоті досить довгий час, тому кнопки повинні легко натискатися.

  • Всі насадки повинні легко і швидко змінюватись, при цьому кріпитися досить міцно.

Також звертаємо увагу на матеріали корпусу та насадок: металеві або посилені пластиком моделі довше зберігають свою міцність. Важливо, щоб сполучні елементи були надійними та не люфтили під час роботи. До речі, це можна перевірити у нашому шоурумі на вулиці Воздвиженській 21-23 у Києві.


Занурювальні блендери: топ-5 моделей

Знайти ідеальний блендер — завдання не таке просте, як може здатися на перший погляд. Хочеться, щоб техніка була не лише потужною та надійною, а й тішила зручністю у використанні.

3.1.jpg

Блендер Cecotec Power TitanBlack 1500 XL TotalMix

Cecotec — іспанський бренд побутової техніки з великим досвідом роботи. За 30 років на ринку Cecotec зарекомендував себе як виробник, який робить ставку на надійність та практичність. І блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Full B Screen — наочне підтвердження. Це техніка, створена для тих, хто цінує не лише потужність та функціональність, а й довговічність. Характеристики та особливості:

  • Потужність 1500 Вт.

  • Ніжка блендера виготовлена ​​із нержавіючої сталі.

  • Місткість склянки 800 мл.

  • 22 швидкості зі зручним регулюванням.

  • Цифровий екран.

  • Титанове покриття лез.

На окрему увагу заслуговують насадки. Тут зібрано просто універсальний набір, який підійде для вирішення всіх кулінарних завдань. Крім стандартних вінчика та чаші для подрібнення, тут є ще чаша для нарізки овочів кубиками, насадка для пюре та міксер. Ну і звичайно, головна фішка – дисплей, за допомогою якого можна регулювати швидкості та бачити час роботи. Тому Power TitanBlack 1500 XL TotalMix – хоч і небюджетна, але справді універсальна та практична техніка, яка має ще й досить скромні габарити.

3.2.jpg

Блендер Bosch MSM4B623

Блендер Bosch MSM4B623 – це класика німецької якості. Цей блендер поєднує в собі надійність та зручність. Потужність 1000 Вт та гострі сталеві ножі забезпечують легку роботу з продуктами, а компактні розміри роблять його зручним для зберігання та використання щодня. Bosch завжди славився своєю довговічністю, і MSM4B623 – не виняток. Щоправда, тут більш стандартний набір насадок: сам блендер, вінчик та насадка для пюре.

3.3.jpg

Занурювальний блендер BRAUN MQ 9187 XLI BK

BRAUN – ще один німецький бренд, який поєднує в собі найкращі традиції німецького характеру: універсальність, якість та надійність. Блендер BRAUN MQ 9187 XLI BK – справжній багатофункціональний помічник на кухні. З потужним мотором (1200 Вт) і набором насадок, він легко справляється з різними завданнями: від приготування повітряних пюре до збивання кремів, подрібнення горіхів і навіть дроблення льоду. Особливістю цієї моделі є технологія ActiveBlade, яка дозволяє лезам рухатися вгору і вниз, полегшуючи роботу з твердими продуктами.

3.4.jpg

Блендер Philips Series 5000 HR2685/00

Philips заслужено користується довірою завдяки продуманим рішенням у техніці, і Philips Series 5000 HR2685/00 – чудовий приклад. Цей занурювальний блендер поєднує в собі зручність та продуктивність. Оснащений широким набором насадок, він легко справляється з подрібненням, збиванням і змішуванням продуктів різної щільності — від м'яких фруктів для смузі до твердих горіхів для паст.

Технологія ProMix допомагає досягати ідеальної консистенції, спрямовуючи рух продуктів у чаші так, щоб вони поступово оброблялися ножами. Ергономічна ручка із зручним керуванням швидкостями дозволяє інтуїтивно регулювати потужність.

3.5.jpg

Tefal Quickchef+ HB67G830

Tefal знає, як зробити техніку зручною та функціональною, і Tefal Quickchef+ HB67G830 – яскравий тому приклад. У комплекті, крім основних насадок, йдуть спеціальні ножі, які справляються з подрібненням продуктів різних текстур, м'яких овочів та твердих інгредієнтів. Потужності в 1000 Вт цілком вистачає для повсякденних завдань від приготування крем-супів до легкого тіста.


Як вибрати стаціонарний блендер?

Вибір стаціонарного блендера — завдання, що вимагає трохи уваги до деталей, але результат точно вартий того. Адже від цього залежить, наскільки зручно та швидко ви зможете готувати улюблені страви та напої. Давайте розберемося, на що важливо звернути увагу, щоби вибрати ідеальний прилад для кухні.

4.1.jpg

Потужність

Для приготування смузі, коктейлів та м'яких продуктів достатньо 500-600 Вт. Але якщо ви плануєте дробити лід, горіхи або перемелювати м'ясо — звичайне домашнє використання, краще вибирати моделі потужністю від 1000 Вт і вище.


Матеріал чаші

Як і в занурювальних блендерах, чаші стаціонарних бувають пластиковими та скляними. Скло міцніше і не вбирає запахи, але воно важче. А з урахуванням того, що об'єм такої чаші набагато більший, ніж просто склянка, вага справді велика. Щоправда, на відміну від занурювальних, скляна чаша в стаціонарних блендерах зустрічається дуже часто: потужність збивання вища, тому матеріал має бути стійким та міцним.


Об'єм чаші

Вибирайте об'єм чаші залежно від того, на яку кількість людей ви плануєте готувати. Для сім'ї або великих порцій ідеальні чаші від 1,5 до 2 літрів. Якщо готуєте лише для себе, достатньо буде об’єму до 1 літра.


Матеріал лез

Леза повинні бути з нержавіючої сталі – це гарантія довговічності та стійкості до корозії. Такі леза легко справляються із твердими продуктами, не втрачаючи гостроти з часом. Правда, все ж таки краще не закладати в чашу фрукти з кісточками або горіхи в шкаралупі.


Швидкісні та імпульсні режими

Багато моделей оснащені кількома швидкостями для роботи з різними продуктами. Імпульсний режим особливо зручний для точного контролю за подрібненням твердих інгредієнтів, таких як горіхи або лід.

4.6.jpg

Функціональні можливості

Деякі блендери йдуть із додатковими функціями: від колки льоду до приготування супів. Якщо вам потрібний універсальний прилад, зверніть увагу на моделі з такими опціями – вони значно розширюють можливості техніки. До речі, деякі сучасні моделі мають знімну чашу, яка може працювати від акумулятора. Це дуже зручно, якщо немає світла, а потрібно приготувати їжу маленькій дитині – пюре чи тісто для випічки.


Зручність експлуатації та чищення

Важливо, щоб блендер легко розбирався для чищення. Знімні деталі, які можна мити в посудомийній машині, полегшують догляд за приладом. Зазвичай виробник вказує на цю інформацію. Важливо: якщо інструкції немає такого пункту, краще не закладати деталі в машину. Не забудьте звернути увагу на зручність корпусу та розташування кнопок.


Безпека

Коли йдеться про техніку, безпека – один із головних моментів. Звертаємо увагу на наявність функції захисту від перегріву: вона вимикає блендер, якщо перевантажений мотор, і тим самим продовжує його термін служби. Ще одна важлива штука – блокування при неправильному складанні. Якщо прилад зібраний неправильно, він просто не увімкнеться, і це убереже вас від можливих неприємностей.


Стаціонарні блендери: топ-5 моделей

5.1.jpg

Стаціонарний блендер CECOTEC Power Titanium 2500MAX Advance Black

Лаконічність, практичність та зручність – саме так можна описати цю модель. Сам блендер CECOTEC Power Titanium 2500MAX Advance Black виконаний у чорному кольорі, включаючи скляну чашу. При цьому стильний дизайн легко впишеться навіть у мінімалістичну кухню. Важлива перевага цієї моделі – дуже зручне керування: і швидкості, і перемикання режимів виконується за допомогою поворотного вимикача. Але, звичайно, найзручніше — вбудовані програми подрібнення для супів, соусів, дроблення льоду, смузі. Ще тут є таймер, що у блендерах трапляється досить рідко. Особливості та характеристики:

  • Потужність 1800 Вт.

  • Об'єм чаші 1800 мл - ідеально для великої родини.

  • Є фільтр для смузі та штовхач.

  • Ніж із 8 лез.

  • Термостійка чаша з литого скла.

5.2.jpg

Стаціонарний блендер Bosch MMB6172S

Стаціонарний блендер Bosch MMB6172S – це практична та надійна модель, яка відмінно підходить для повсякденного використання. Хоча за потужністю та функціональністю він поступається попередній моделі, Bosch завжди славиться якістю складання та довговічністю своїх приладів. Цей блендер має збалансовані характеристики і стане гарним вибором для тих, хто шукає просте і зручне рішення без зайвих функцій. Основні характеристики:

  • Потужність 1200 Вт.

  • Об'єм чаші 1.5 літра.

  • Чаша із термостійкого скла.

  • Керується механічним регулятором швидкості з двома режимами та імпульсною функцією.

На відміну від CECOTEC, Bosch MMB6172S не має вбудованих програм та додаткових функцій, наприклад, таймера, але компенсує це простотою та надійністю.

5.3.jpg

Стаціонарний блендер BRAUN JB 5160 WHITE

Стаціонарний блендер Braun JB 5160 White — це зручний та практичний помічник для повсякденного використання. З потужністю 1000 Вт він справляється з подрібненням, змішуванням та приготуванням гарячих та холодних страв. Термостійка скляна чаша об'ємом 1,6 л легко витримує перепади температур, що ідеально підходить для супів або крижаних смузі. Тут є цілих 11 швидкісних режимів для різних продуктів текстур — широке поле для кулінарних експериментів.

5.4.jpg

Стаціонарний блендер Philips Series 5000 HR3030/00

Якщо ви шукаєте просту техніку без «наворотів», блендер Philips Series 5000 HR3030/00 вам сподобається. Ця проста та надійна модель потужністю 1200 Вт підійде для тих, хто цінує зручність без зайвих функцій. Блендер легко впорається з усіма побутовими завданнями – смузі, супи, соуси, пасти. Головна особливість тут – скляна чаша об'ємом 2 літри, найбільша серед усіх моделей списку. Такий блендер ідеальний для великої родини або якщо ви часто готуєте на велику компанію.

5.5.jpg

Tefal Perfectmix+

Tefal Perfectmix+ BL87G831 — це потужний та універсальний блендер, який впорається з будь-якими кухонними завданнями. Його 1200 Вт потужності і велика чаша на 2 літри дозволяють легко готувати супи, смузі або подрібнювати лід, ідеально підходячи для сім'ї. Ще тут є три вбудовані режими з різною інтенсивністю подрібнення. Чорний стильний дизайн органічно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні, а скляна термостійка чаша витримає як гарячі, так і холодні інгредієнти (лід).

Цей блендер для тих, хто цінує простоту в управлінні та надійність, коли потрібно приготувати щось смачне та багато.


Підіб'ємо підсумки: який блендер вибрати?

Насамперед, подумайте про те, які завдання ви найчастіше вирішуєте на кухні. Якщо вам важлива універсальність та зручність, стаціонарні блендери чудово впораються з великими обсягами та складними завданнями, такими як приготування смузі чи тіста. А для швидкого подрібнення або створення легких пюре підійде компактний занурювальний блендер. Хоча в ідеальному випадку, звичайно, краще мати обидва пристрої, щоб на кухні завжди був помічник під будь-яке завдання.

Товари за тематикою:
Блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Chop B
Блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Chop B
Написати відгук
3 999 ₴-1000 ₴
2 999 ₴
Блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Full B Screen
Блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Full B Screen
Написати відгук
7 499 ₴-1500 ₴
5 999 ₴
Блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Smash B
Блендер CECOTEC Katana 15 TotalDestroy Smash B
Написати відгук
4 999 ₴-1200 ₴
3 799 ₴
Блендер CECOTEC Power TitanBlack 1200 XL Cream
Блендер CECOTEC Power TitanBlack 1200 XL Cream
5 відгуків
1 799 ₴-500 ₴
1 299 ₴
Блендер-суповарка Ninja HB150EU
Блендер-суповарка Ninja HB150EU
Написати відгук
7 819 ₴-1020 ₴
6 799 ₴
Блендер CECOTEC Power Titanium 1800MAX Inox
Блендер CECOTEC Power Titanium 1800MAX Inox
7 відгуків
2 799 ₴-600 ₴
2 199 ₴
Блендер Ninja® 2-в-1 з Auto-IQ (BN650EU)
Блендер Ninja® 2-в-1 з Auto-IQ (BN650EU)
Написати відгук
6 094 ₴-795 ₴
5 299 ₴
Блендер Philips Viva Collection HR2652/90
Блендер Philips Viva Collection HR2652/90
Написати відгук
5 099 ₴-2000 ₴
3 099 ₴
Блендер Ninja® з Auto-IQ (BN495EU)
Блендер Ninja® з Auto-IQ (BN495EU)
Написати відгук
4 944 ₴-645 ₴
4 299 ₴
Як вибрати фен для домашнього та професійного використанняПопередня статтяЯк вибрати фен для домашнього та професійного використанняBlack Friday 2024: найкращі пропозиції на товари DreameНаступна статтяBlack Friday 2024: найкращі пропозиції на товари Dreame
Марія Горбань
Марія Горбань
Привіт! Я Марія) Мені 36, я родом з Бессарабії та живу у Києві. Обожнюю творчість, рух та пригоди. З дитинства я захоплююсь в’язанням і мистецтвом. А коли хочеться переключитись — біжу. Біг та туризм завжди тримають мене в тонусі, а найбільше я люблю підкорювати гори разом із партнером та собакою. Природа — величезне джерело натхнення для мене. А ще я обожнюю рок та джаз. Ритм, енергія та глибина цих жанрів завжди нагадують мені, хто я є. Хай там як, я кайфую від життя і ціную речі, які роблять його кращим. Тому я тут і тому хочу ділитись всім, що знаю про гаджети та технології. Мені є, що розповісти з власного досвіду, впевнена, що і вам також) Тож приєднуйтесь до мене, щоб разом відкривати нове у цьому світі. Нумо ділитись один з одним враженнями, обговорювати нові девайси, надихатись та експериментувати.

Ще публікації від Марія Горбань

Блендер BRAUN MQ 9187 XLI BK
Блендер BRAUN MQ 9187 XLI BK
7 886 ₴
6 857 ₴
Блендер Philips HR2685/00
Блендер Philips HR2685/00
6 999 ₴
4 999 ₴
Погружний блендер Tefal Quickchef+ HB67G830
Погружний блендер Tefal Quickchef+ HB67G830
4 528 ₴
3 937 ₴
Блендер Tefal стаціонарний Perfectmix+ 1200Вт, чаша-2000мл, чорний (BL87G831)
Блендер Tefal стаціонарний Perfectmix+ 1200Вт, чаша-2000мл, чорний (BL87G831)
5 431 ₴
4 723 ₴

Категорії