Користуюсь цієї книгою близько місяця, купила чорну модель. До того в мене були дві моделі Кіндла, але новішою Paperwhite 11 я так і не змогла довго користуватись, бо дуже бракувало фізичних кнопок. Тоді придбала Kobo Libra 2 власне через фізичні кнопки, по форм-фактору вона лишається моєю улюбленою. Go 7 досить близька по самому дизайну до KL2, але вона менша і легша, в неї менші рамки, плюс в Go 7 екран не втоплений, тобто немає фізичної рамки між екраном і корпусом. Для мене це ні недолік ні перевага, просто констатую факт. Там, де є фізична рамка, просто можуть бути трішки тіні, але при тому сама книга відчувається більш, так би мовити, паперовою, проте це все індивідуально. Сама планка збоку в Go 7 трохи менша і кнопки перемикання розташовані ближче, тому все ж мені її не супер комфортно тримати, пальці не завжди дотягуються до нижньої кнопки, і сам бік трохи впирається в долонь (загалом в мене рука досить маленька). Але це вирішується зміною функціональності кнопок (порядок перемикання можна міняти), також можна купити перемикач сторінок (це така штука, яка здебільшого використвується для перемикання слайдів , коштує десь прибл. 200 грн), який чудово працює з цією книгою (з Kobo, Кіндл такі штуки не працюють), поставити книгу на підставку і з легкістю таким чином перемикати. Але це знову ж таки можуть бути просто різні розміри руки чи особисті вподобання.
Сама книга на ОС Андроід 13, тобто можна ставити всі наявні на плей маркеті додатки, зокрема Librarius, Yakaboo, Абук і тп, щоб читати книги звідти. Ці додатки різні по налаштуванням і не у всіх в них аж дуже приємно читати власне через специфіку кожного додатку, але тут вже нічого не вдієш. В цілому читабельно, але буде вже поменше налаштувань, ніж в стандартному NeoReader (додаток, який по замовчуванню відкриває файли на Go 7). Шрифти я скачала окремо ще додаткові, бо всі стандартні якісь кострубаті, але закачати і встановити їх дуже просто.
Загалом на цій читалці купа класних налаштувань, все круто кастомізується, треба трішки покопатись чи подивитись відео на ютубі, ну і величезний плюс це можливість ставити різні додатки (це основна причина, через яку я купила саме цю книгу, бо тенденція серед українських видавництв іде до того, що скачувати окремі файли можна все менше і менше). Екран по якості мені ближче до Kindle Paperwhite 11, на Kobo Libra 2 все ж трішки екран погірше (в тих місцях, де мені вже треба було вмикати підсвітку на KL2, на Go 7 все читабельно). Українська мова в меню є, що дуже круто. З невеликих мінусів - при читанні через NeoReader не можна налаштувати, щоб внизу відображалось, скільки сторінок в даній главі (але це можна подивитись через "Вміст"). При бажання можна поставити й інші програми для читання книг.
Файли можна закидати через ПК по кабелю (я використовую Calibre) або через Google Drive, Dropbox і подібні додатки. Є ще можливість через boox сайт це робити, але я там так і не змогла зареєструватись, не розпізнає український номер.
Ще врахуйте, що біла і чорна версії відрізняються не лише кольорами, а й самими екранами, я це взнала по відео на ютуб, бо це не дуже чітко прописано в характеристиках)) У білої зверху покриття щось таке як пластик, а в чорної - скло, тому і якість самого читання трішки може відрізнятись. Я довго вагалась і передивлялась відео з порівняннями (яких не так багато) і таки купила чорну, в ній має бути кращий контраст.
Думаю, якби в мене не було інших електронних книг раніше, то це була б моя улюблена читалка, але KL2 все ж мені виграє по дизайну, поки залишу і її теж, але з часом може і залише лише Go 7. Але однозначно це дуже класна читалка з дуже великою кількістю налаштувань і кастомізацій. Беріть - не пошкодуєте))