0 800 201 865

RU
UA

Масажер Yunmai Massage Gun Extra Mini Grey Характеристики

Інструкція Масажер Yunmai Massage Gun Extra Mini Grey

Дивитись
Тип масажераПортативний (ручний) масажер
Вид масажуВібромассаж
КомплектаціяМасажер, 4 насадки, Зарядний кабель Type-C, Посібник
Область застосуванняСтегна, Живіт, Ікри, Плечі, Руки, Спина, Шия
Регулювання інтенсивності масажуТак
ОсобливостіДосить маленький, щоб покласти його в кишеню, Можна заряджати від повербанку
Всі характеристики

Масажер Yunmai Massage Gun Extra Mini Grey

Код: 56027

Артикул: MVFG-M281

Немає в наявності

Колір: Сірий

Відгуки про YUNMAI Massage Gun Extra Mini Grey (MVFG-M281) (4)
Залишити відгук

Популярний відгук

Займаюсь спортом, руки та ноги болять дуже , бо я днями качаюсь, а оцей массажер массажує як треба, дійсно якісна штука, бачив таких багато де, але шоб такого якісного ніде не бачив, тіки тут, компактний та мощний.
Петро Моставчук
07 лютого 2023
Відповісти
0 відповідей
2
Працюю массажистом , користуюсь цим пристоєм , сто відсотково можу вам його рекомендувати, бо вібро масаж виходе чудовий!
Дмитро Яровий
21 квітня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Всі відгуки
Компактний ручний масажер Yunmai Massage Gun Extra Mini
Що вибрати професійний масаж або ручний масажер, який завжди під рукою, не вимагає запису на процедуру та надає такий самий результат? Відповідь буде очевидною для багатьох спортсменів. Акумуляторний масажер для спорту розроблений спеціально для зняття напруги в м'язах, для релаксації можливих спазмів та перенапруг під час або після тренування. Основні особливості масажера Yunmai Massage Gun Extra Mini:
  • чотири швидкості
  • робота без проводів до 48 днів
  • поступальні рухи амплітудою 7 міліметрів
  • порт для заряджання USB Type-C
  • чотири швидкості на вибір
  • безшумна робота
  • сила тиску до 6 кілограм
Чотири швидкості роботи на ваш вибір
Для вибору режиму інтенсивності роботи масажери достатньо натиснути лише одну кнопку і почати розслаблюючу процедуру. Виробником закладено чотири швидкісні режими: 650, 1600, 2400 і 3200 оборотів за хвилину. Слабкий режим для легкого розслаблення, середній для масажу, сильний для швидкого та інтенсивного впливу на м'язи та режим турбо для максимальної ефективності масажера. Максимальна сила тиску під час масажу становить 6 кг.
descr img
Тиха робота масажера для комфортної взаємодії
Під час роботи масажера Yunmai Massage Gun Extra Mini не буде чути звичні звуки, гучність пристрою становить лише 47 дБ. Такий рівень шуму можна порівняти з шелестом листя під час невеликого вітру. Таким чином, за допомогою Yunmai Massage Gun Extra Mini можна робити масаж без доставлення звукового дискомфорту ні собі, що не оточує.
descr img
Автономність та зарядка
Виробником розрахована автономність терміном до 48 днів під час використання масажера по 10 хвилин щодня. За такого сценарію щоденного використання батарея ємністю 1300 міліАмпер\год забезпечить зарядом для роботи протягом 1,5 місяців. Заряджайте девайс для масажу можна за допомогою будь-якого блока живлення через порт для заряджання формату USB Type-C. Заряджається з 0 до 100 відсотків лише за 5 годин.
descr img
Управління та захист
Для керування масажером у корпусі передбачена лише одна єдина кнопка, за допомогою якої пристрій вмикається, перемикається режим роботи та вимикається. Масажер Yunmai Massage Gun Extra Mini має захист від бризок, за рахунок чого його можна використовувати під час інтенсивних тренувань.
descr img
Масажер та комплект
З коробки від виробника вам дістанеться сам масажер, чотири насадки для різних видів масажу, зарядний кабель, інструкція із застосування та зберігання, гарантійний талон терміном на 12 місяців. Комплект досить типовий для таких пристроїв, проте він радує наявністю додаткових насадок для масування різних ділянок, груп м'язів або зв'язок.