Каталог

Зв'язатися

RU
UA
Сервіси

Смарт-ваги

ФІЛЬТР

приховати

СОРТУВАННЯ

За популярністю

Матеріал платформи: Метал

Скасувати всі

ФІЛЬТР

Підбір по параметрах

Бренд

Тип

+
Якщо ви шукаєте смарт-термометр ви можете вибрати тип "інфрачервоні" та швидко знайти потрібний вам товар. Тип вказує на той товар, який ви шукаєте. Або ж якщо у вашого робота-пилососа зламалася якась деталь виберіть зі списку "запчастини для робота".

Призначення

+
Призначення аксесуарів вказує на що вони найкраще підходять або для чого вони розроблені. Наприклад, є для вологого прибирання, які підходять тільки для пилососів з миючою функцією.

Діагностичні функції

+
Визначення відсоткового вмісту жиру, води та кісткової маси в організмі відбувається за кілька секунд абсолютно невідчутним та безпечним способом. Достатньо ввести в налаштуваннях стать, вік, ріст і ступінь фізичної активності - все інше ваги зроблять самі. В окремих моделях є вбудовані функції розрахунку індексу маси тіла, а також рівня основного та активного обміну речовин.

Матеріал платформи

Показати ще (2)

Колір

+
Варіант вибору кольорового оформлення зовнішнього покриття продукту (товару). При виборі більше одного кольору, сортування видасть кілька варіантів, які можуть включати у собі той самий товар, так як продукт може бути двокольоровим.
Ваги-аналізатор TANITA RD-953 Red (Smart)
Ваги-аналізатор TANITA RD-953 Red (Smart)
Немає в наявності
  • Автоматичне включення/вимикання: Так
  • Автоматична ідентифікація користувача: Так
  • Матеріал платформи: Метал
  • Елементи живлення: 4 батарейки AAA
  • 1