Каталог

Зв'язатися

RU
UA
Сервіси
Про компанію

Про компанію

У вас є мрія? Не ідея, бажання, а саме мрія? Світла, добра та з користю для людей?


Звісно, вона є! Навчитися літати, телепортуватися або в один рух перетворити світ на щось більше. Мрія людини має прагнути здійснення. І саме для її досягнення ми працюємо.


Команда WO збирає найкорисніші та найцікавіші інновації з усього світу для того, щоб кожна людина стала трохи ближче до своєї мрії. Відповідно, став хоч трохи щасливішим. Ми спеціально підбираємо тільки якісні, трендові та розумні рішення.


Якщо ви раніше не могли розібратися з технікою або вона геть не хотіла з вами знаходити спільну мову - то ви потрапили туди, куди потрібно. Навіть після першої покупки відносини з технікою стануть набагато теплішими та кращими. Забудьте про неякісні гаджети – вони у минулому.


WO допоможе відкрити вам світ наново! ННа наших сторінках у соцмережах та на сайті вас чекає захоплюючий світ найкращих рішень для комфортного життя та досягнення вашої мрії. Наша мета, щоб кожна людина забула про обмеження і вже сьогодні піднялася над своїми можливостями. Подивитися на землю з висоти пташиного польоту? Подолати тисячі кілометрів, зробивши лише один крок? Вивчити біологію свого тіла? Прибирати, не торкаючись підлоги? Це не проблема!


Досягайте своєї мрії пліч-о-пліч з технікою, яка вас розуміє - разом з WO!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД СЕРВІС ПРОМОУШЕН"
Платник єдиного податку
Юридична адреса: 01103, місто Київ, вул.Підвисоцького Професора, будинок 10/10, офіс 60
Код ЕДРПОУ 45220832