0 800 208 969

RU
UA

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T9

Код: 51933

Артикул: DLX13-44

Короткі характеристики ECOVACS DEEBOT OZMO T9 (DLX13-44)
Час роботи від акумулятора175 хв
Щітка для збирання вовниНемає
Поновлення прибирання з того ж місця після підзарядкиТак
ДатчикиLiDAR D-ToF, Акселерометр, Датчик визначення дрібних предметів, Датчики від падінь, Датчики від зіткнень
Складання карти приміщенняТак
Всі характеристики
Немає в наявності

Колір: Білий

Максимальна потужність всмоктування: 3 000 Па

Самообслуговування робота: Немає

Трансляція відео з камери робота: Ні

Інші товари бренду Ecovacs

Порівняти моделі
Відгуки про ECOVACS DEEBOT OZMO T9 (DLX13-44) (3)
Залишити відгук

Популярний відгук

И пол помоет и пропылесосит если это нужно, прост в управлении. Даже забавно было наблюдать как робот распознает преграды и объезжает их стороной направляясь к месту где требуется убрать. Детям и жене очень нравится, однозначно мы не пожалели что приобрели его.
Переваги:
Обладает умной навигацией, сам возвращается на базу после окончания уборки, собранный мусор сам скидывает на базу, убирает практически все - от пыли и мелкого мусора, до удаления засохших загрязнений на полу.
Недоліки:
Их нет)
Елизавета Гуртовая
26 липня 2021
Відповісти
1 відповідь
1
Цей пилосос.він справді гарно та якісно робить свою роботу, здійснює вологе прибирання. За допомогою налаштувань відмічаю зони куди їхати не потрібно, а де навпаки, прибирати треба якісніше. Також робот оснащений ароматичною капсулою, тож після роботи залишає не лише чисті поверхні, а ще й приємний аромат.
Переваги:
Недоліки:
Олена
14 серпня 2021
Відповісти
1 відповідь
0
Всі відгуки

DEEBOT T9 – інтелектуальне прибирання з підвищеною ефективністю

DEEBOT OZMO T9 – перший робот-пилосос, який, крім ефективного та інтелектуального прибирання, відрізняється функцією освіжувача повітря. Робот вражає покращеною потужністю всмоктування, функцією вологого прибирання з унікальною щіткою, інтелектуальною навігацією. Смарт-помічник точно запам'ятовує 3D-карту будинку, попереджаючи зіткнення. У вашому будинку завжди буде чисто та затишно.

  • вібробак для вологого прибирання OZMO Pro 2.0
  • збільшена сила всмоктування до 3000 Па
  • побудова 3D-карти приміщення
  • інтелектуальна навігація
  • персоналізація прибирання
  • функція освіжувача повітря
  • покращений мобільний додаток
  • більш тиха робота
DEEBOT OZMO T9

Капсула із освіжувачем повітря

Вперше в історії робот-пилосос оснащений капсулою для ароматизації повітря – DEEBOT T9 наповнить ваш будинок приємним ароматом для затишку та усунення зайвих запахів. Одного аромату вистачає на 60 днів використання по 1 годині. Завдяки персоналізованим налаштуванням виВи можете використовувати освіжувач як для всього будинку, так і для певної зони.

DEEBOT OZMO T9

Персоналізація прибирання

Контролюйте, налаштовуйте та запускайте прибирання з будь-якої точки світу через програму ECOVACS Home. У віддаленому форматі ви зможете задавати індивідуальне налаштування для кожної кімнати окремо. Наприклад, налаштувати збирання кухні двічі з максимальною потужністю, а спальню пройти поверхнево. Програма відображає реальний вигляд вашого будинку у форматі 3D-карти.

DEEBOT OZMO T9

Збільшена продуктивність збирання

Завдяки оновленому двигуну потужність всмоктування DEEBOT T9 досягає 3000 Па. Робот ефективно справляється з прибиранням не тільки твердого покриття, але і килима, при виявленні якого автоматично посилює потужність. А при зіткненні з порогом висотою до 2 см пилосос успішно долає його, продовжуючи прибирання.

DEEBOT OZMO T9

Вологе прибирання з OZMO PRO 2.0

Помічник DEEBOT T9 одночасно пилососить та миє підлогу, ефективно видаляючи стійкі плями. Миючий механізм OZMO Pro2.0 здійснює до 480 вібрацій за хвилину. Пластина для миття щільно прилягає до забрудненого покриття, захоплюючи кожен міліметр. Незважаючи на високу ефективність прибирання, завдяки вдосконаленій технології робот прибирає тихіше, ніж будь-коли.

DEEBOT OZMO T9

Точна навігація TrueMapping 2.0

Робот оснащений технологією точної навігації TrueMapping 2.0 – адаптується до будь-яких умов збирання. DEEBOT T9 плавно переміщається при світлі або у темряві, щоб у вашому будинку за будь-яких умов було чисто і затишно.

DEEBOT OZMO T9

Точне виявлення 3D-об'єктів

Технологія 3D-виявлення предметів забезпечує точне збирання без зіткнень. Завдяки вдосконаленому алгоритму та точному лазеру DEEBOT T9 заздалегідь бачить об'єкти та точно обходить перешкоди – не доїжджає 5 см до дрібних об'єктів та 1-3 см для великих.

DEEBOT OZMO T9

Побудова 3D-карти будинку

Робот точно сканує планування будинку, створює домашню карту та зберігає у пам'яті для своєчасного застосування. DEEBOT T9 може запам'ятати кілька карток різнихповерхів будинку. Завдяки персоналізації ви зможете налаштувати зони прибирання на кожній карті, а також побудувати віртуальні кордони, куди робот не заїжджатиме.

DEEBOT OZMO T9

Тривала автономність

Робот оснащений літій-іонним акумулятором з ємністю 5200 мАг - забезпечує до 3 годин автономної роботи на одному заряді. Поповнення заряду відбувається автоматично за допомогою док-станції, а після завершення заряджання робот продовжує прибирання з місця зупинки.

DEEBOT OZMO T9

Тришарова фільтрація

Ефективний трирівневий фільтр затримує до 99% найменших шкідливих частинок розміром до 6 мікронів. Робот випускає чисте повітря для забезпечення сприятливого мікроклімату у будинку.

DEEBOT OZMO T9

DEEBOT OZMO T9 – інтелектуальне прибирання з максимальним комфортом