Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 7AH (BAT-12V7AH)
Відгуки та питання
Код: 70579
Артикул: BAT-12V7AH
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Тип клем
F1
Номінальна напруга
12 В
Максимальний струм заряду
2.1 А
Номінальна робоча температура
25 °C
Робочий діапазон температур
від -15°C до +45°C