Акумуляторна батарея Prologix 12V 200AH (PL12-200GEL) GEL
Відгуки та питання
Код: 23741
Артикул: PL12-200GEL
Повідомити, коли з'явиться
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
Тип клем
T14
Тип товару
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга
12 В
Максимальний струм заряду
25 А
Номінальна робоча температура
25 °C
Робочий діапазон температур
від -15°C до +50°C