Каталог

Зв'язатися

RU
UA
Сервіси

Відгуки Бездротовий пилосос Dreame P10 Pro Gold

Фото та відео покупців
Всі
За популярністю
Написати відгук

Популярний відгук

Можливо мій відгук буде дійсно комусь корисним, тому що коли ми з дружиною обирали собі якийсь варіант купити, зіткнулися з тим, що дійсно дуже важливо почитати за товар і подивитися відео саме реальних людей, які придбали товар. Товар приїхав герметично запакований. Усередині дуже гарна комплектація. Основні плюси на мій погляд: 1) якісне складання (наявність підставки під запасний валик і фільтр, місце для щіточки) 2) ергономічний дизайн (виглядає стильно, гарна якість пластику) 3) вертикальне паркування (дуже сподобалося, що нахиляєш його і він включається і починає працювати і рухатися) 4) висока якість миття підлоги (я дійсно спочатку скептично ставився до цього, але все-таки для моєї дружини це було дуже важливим. І наскільки я був здивований якістю прибирання і дійсно не пошкодував, що його обрав 5) наявність інформативного дисплея
Щесник Влад
27 квітня 2022
Відповісти
0 відповідей
1
Купила пилосос dreame p10 pro. Він бездротовий, це дуже зручно. Акумуляторний пилосос пройде скрізь. Я в захваті. Ніколи не думала, що таке можливо. Його можна застосувати для прибирання під меблями, за шафами, під стелею, в автомобілі, де завгодно. До речі, в комплекті є різні насадки. Усім задоволена
Аліна
21 листопада 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Подарил супруге dreame p10 pro на день рождения. Она давно мечтала о каком-то мощном пылесосе, который будет качественно пылесосить. Долго выбирал и сейчас ни капли не жалею. Жена в восторге.
Максим Понамарев
21 листопада 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Купила эту модель. Очень удобно, так как теперь убираю им даже в беседке возле дома. Технология современная, работает без проводов. Это так удобно. Могу брать пылесос туда, где раньше приходилось обходиться веником из-за отсутствия возможности подключения к электрической сети.
Марина
21 листопада 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Пилосос дуже сподобався. Перед звичайним пилососом у нього багато переваг -Немає дроту (якого вічно бракує, плутається в ногах і заважає пилососити) - валик, що обертається, який підхоплює дрібне сміття, правда постійно намотується на нього довге волосся, але для усунення волосся є наступна перевага -є можливість прибирання маленьким (автомобільним) пилососом, навіть 4-річна дитина з інтересом і без особливих труднощів прибирає за собою -Для щоденного прибирання саме воно, на однокімнатну квартиру заряду цілком вистачає.
Даша
25 грудня 2022
Відповісти
0 відповідей
0
Очень доволен этим пылесосом. Сначала я скептически относился к такого рода пылесосам, но с появлением ребенка в семье изменил свое мнение. Удобно 25 раз в день убирать маленькие загрязнения (рассыпанные крупы, упавший вазон, ребенок ел хлопья и прочее). Маленькой турбо щеткой хорошо убирать волосы с дивана. Так что чтобы делать маленькие уборки, этот пылесос просто супер! Не надо доставать большой, проводной, тянуть его, подключать.
Дима Шевчук
10 грудня 2022
Відповісти
0 відповідей
0
можливість підключення до програми на смартфоні зручна зарядка на станції Ми навіть заради експерименту розкидали по підлозі макарони, борошно, розлили кефір – пилососить і при цьому справді миє. Біля плінтуса трохи не дістає – але цей момент є у багатьох пилососів такого плану. Він і не призначений для генерального прибирання квартири чи миття під ліжками та шафами. Для швидкого прибирання за дитиною, зібрати сміття по квартирі або просто вологе прибирання - ідеально підходить. А так роботою даного пилососа дуже задоволені.
Катерина
14 листопада 2022
Відповісти
0 відповідей
0
Пилосос потужний, справляється не тільки із сухим сміттям, але й добре позбавляє від старих забруднень або ж присохлих шматочків їжі на кухні. Автоматично підлаштовує потужність роботи у разі потреби. Задоволена покупкою.
Марина
03 жовтня 2022
Відповісти
0 відповідей
1
Как для наших задач (пил с улицы на плитке), то хорошо. Не хватает универсальности, чтобы можно было собирать, например, паутину, или чистить мягкую мебель. А для пола хорош.
Оксана
21 вересня 2022
Відповісти
0 відповідей
0
є великим фахівцем з машин для підлоги, тому що собаку з'їв на їх виборі, купівлі. скажу що ця машина для підлоги, яку тільки ось-ось почали привозити в україну реселери - найкраща у світі. беріть поки є) в китаї вони давно, але купити в країнах СНД складно.
Саша Номичев
18 серпня 2022
Відповісти
0 відповідей
0
Недоліки:
Якісне складання, ергономічний дизайн, висока якість миття підлоги, наявність інформативного дисплея на корпусі, зручна зарядка на станції, гарна комплектація, самоочищення на станції
Артем
09 червня 2022
Відповісти
0 відповідей
0
Хороший девайс за свои деньги. На квартиру 47кв.м заряда аккумуляторов хватает на две уборки в обычном режиме. Хорошо моет, собирает весь мелкий мусор и волосы. Мне кажется, что даже лучше, чем шваброй. На мою квартиру нужно один раз долить чистую воду и слить грязную. Единственное замечание, надо учитывать, что щетка достаточно широкая и не получится залезть ею в щели.
Соня
02 лютого 2022
Відповісти
0 відповідей
0
Більше відгуків