Блок живлення 2E MASTER POWER 650W (2E-MP650-120APFC)
Відгуки та питання
Код: 76764
Артикул: 2E-MP650-120APFC
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
650 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Стандарт 80 Plus
80 Plus White
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
2E
2E
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus White
Кількість вентиляторів
1
Діаметр вентилятора
120 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.86 кг
Розміри
86 x 140 x 150 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Форм-фактор
ATX
Тип
Комп'ютерний
Потужність
650 Вт