Блок живлення Asus ROG-LOKI-1000P-SFX-L-GAMING PCIE5 1000W Platinum (90YE00N1-B0NA00)
Відгуки та питання
Код: 72907
Артикул: 90YE00N1-B0NA00
Повідомити, коли з'явиться
Форм-фактор
SFX-L
Потужність
1000 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм RBG
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Всі характеристики
Інші товари бренду
Asus
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
120 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм RBG
Кількість SATA роз'ємів
6
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Модульне підключення
Так
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.83 кг
Розміри
125 х125 х 63.5 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Форм-фактор
SFX-L
Потужність
1000 Вт