Блок живлення Lian Li Edge 1300W 80 Plus Platinum Black (G9P.EG1300.BE00.EU)
Відгуки та питання
Код: 49316
Артикул: G9P.EG1300.BE00.EU
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
1300 Вт
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
16
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Рівень шуму, дБ
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Lian Li
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Форм-фактор
ATX
Потужність
1300 Вт
Габарити, комплектація, колір
Розміри
182 х 150 х 86 мм