Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU)
Відгуки та питання
Код: 49319
Артикул: G9P.EG1200G.WH00.EU
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
1200 Вт
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
12
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Рівень шуму, дБ
39.3 дБ
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Lian Li
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Білий
Форм-фактор
ATX
Потужність
1200 Вт
Габарити, комплектація, колір
Розміри
182 х 150 х 86 мм