Блок живлення Lian Li SX0850P White, EU Cord (G9P.SX0850P.W000.EU)
Відгуки та питання
Код: 49322
Артикул: G9P.SX0850P.W000.EU
Купити
В 1 клік
Потужність
850 Вт
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
8
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus Platinum
Потужність
850 Вт
Габарити, комплектація, колір
Розміри
140 х 150 х 86 мм