Блок живлення Zalman ZM600-XEII 600W
Відгуки та питання
Код: 52947
Артикул: ZM600-XEII
Купити
В 1 клік
Характеристики Zalman Zalman ZM600-XEII
Потужність
600 Вт
Охолодження
1 х 120 мм
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Zalman Zalman ZM600-XEII
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Zalman
Країна реєстрації бренду
Корея
Додаткові функції
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
4
Кількість конекторів IDE (Molex)
3
Модульне підключення
Ні
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Технології захисту
Захист від перевантаження (OPP), Захист від перепадів напруги (OVP / UVP)
Діаметр вентилятора
120 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.74 кг
Розміри
86 x 150 x 140 мм
Комплектація
Блок живлення, Документація
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Тип
Для геймерів
Потужність
600 Вт