БЖ 1200W FSP FSP1200-50AAG 80+ GOLD, 6xPCI-E6+2, 135mm fan, Modular, C20, brown box
Відгуки та питання
Код: 2070
Артикул: FSP1200-50AAG
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Додаткові функції
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
2/0
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin