Додаткова батарея для зарядної станції Jackery 2000 Plus (90-2000-EUXOR1)
Відгуки та питання
Код: 27363
Артикул: 90-2000-EUXOR1
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Jackery 2000 Plus
Вага
19 кг
Ємність батареї
2043 Вт·г
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Jackery 2000 Plus
banner
Батарейний блок Jackery 2000 Plus — це акумулятор LFP ємністю 2042,8 Вт*год, який призначений для розширення загальної ємності портативної станції Jackery Explorer 2000 Plus. Він дозволить значно збільшити можливості станції, щоб живити енергією більше пристроїв та довше використовувати усю необхідну вам техніку під час відключення електроенергії або під час поїздок за місто. Акумулятор компактний та надійний завдяки багаторівневому захисту батарей і відрізняється винятковою довговічністю. Створіть свою власну резервну систему живлення за допомогою станції Jackery Explorer 2000 Plus і одного або декількох додаткових блоків Jackery 2000 Plus і вам більше не доведеться турбуватися про те, що ваша техніка залишиться без енергії в найбільш непідходящий момент.
  • Велика ємність 2042.8 Вт-год
  • Сумісність з Jackery Explorer 2000 Plus
  • Новаторська сонячна зарядка для батареї що розширюється
  • Сонячна зарядка за 2 години (SolarSaga 200 Вт x 6 шт.)
  • Інтелектуальна BMS з 12 рівнями захисту
  • Безпечний акумулятор LiFePO4
Велика ємність 2042,8 Вт*год
Будьте готові до непередбачених ситуацій, таких як екстрені відключення електроенергії та забезпечте собі більше свободи з додатковим акумулятором Jackery 2000 Plus. Він сумісний із зарядною станцією Jackery Explorer 2000 Plus і значно розширює її можливості завдяки великій ємності 2042,8 Вт*год. Подвоюйте або потроюйте ємність зарядної станції, щоб ще довше використовувати всі необхідні вам пристрої в умовах, коли немає доступу до нормального електроживлення або при аварійних відключеннях електроенергії.
descr img
descr img
Безпечна батарея LiFePO4
Простий контроль заряду
Сонячна зарядка всього за 2 години
Jackery 2000 Plus — це перший додатковий акумуляторний блок, який можна ефективно заряджати за допомогою сонячних батарей. Ця революційна функція забезпечує більшу гнучкість, підвищує ефективність зарядки та економить дорогоцінний час. Зокрема, вам знадобиться лише близько 2 годин, щоб за допомогою 6 панелей SolarSaga 200 Вт повністю зарядити акумулятор Jackery 2000 Plus. Тому навіть у дорозі чи за містом у вас завжди буде доступ до живлення та екологічно чиста енергія, що також знижує залежність від мережі та допомагає досягти енергетичної незалежності.
Додаткові функції
Ручка
Так
Функція ДБЖ
Ні
Колеса для транспортування
Ні
Лііхтарик
Можливість підключення додаткової батареї
Так
Можливість підключення сонячної панелі
Інтерфейси
Безпровідна зарядка
Автономність і живлення
Цикли зарядки
Тип батареї
Ємність батареї
2043 Вт·г
Живлення (зарядка) від
Автомобільний адаптер, Мережа, Сонячна енергія
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Jackery
Країна реєстрації бренду
США
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
19 кг
Колір
Чорний, Помаранчевий
Розміри
470 х 331 х 231 мм
Комплектація
Батарея для зарядної станції, Зарядний кабель, Інструкція, Гарантійний талон
Загальні параметри
Тип товару
Зарядна станція
Вихідна потужність (загальна)
2000 Вт