Каталог

0 800 201 865

Оформити замовлення

Пн-Пт: 9:00 - 20:00
Сб-Вс: 10:00 - 19:00

дзвінок безкоштовний (по Україні)

0 800 209 145

Сервісний центр

Пн-Сб: 9:00 - 18:00
Вс: выходной

Передзвонити мені
RU
UA
Сервіси

Електровелосипеди

ФІЛЬТР

приховати

СОРТУВАННЯ

За популярністю

ФІЛЬТР

Підбір по параметрах

Бренд

В наявності

Запас ходу, км

Колір

+
Варіант вибору кольорового оформлення зовнішнього покриття продукту (товару). При виборі більше одного кольору, сортування видасть кілька варіантів, які можуть включати у собі той самий товар, так як продукт може бути двокольоровим.

Діаметр коліс, "

  • 1

Путівка у майбутнє: чому варто купити електричний велосипед

Обладнані електродвигуном велосипеди – це потужні транспортні засоби, які можна використовувати як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку. Вони легко позбавляють необхідності використання громадського транспорту і дозволяють самостійно долати великі відстані. E-Bikes розганяються до високої швидкості та завдяки якісним комплектуючим витримують високі навантаження.
Купити велосипед із електричним мотором варто для того, щоб:
  • Подолати відстань від дому до роботи та назад. Такий автомобіль дозволяє уникати пробок і набагато швидше добиратися до кінцевого пункту призначення.
  • Влаштовувати сімейні велопрогулянки з дітьми. На сучасному ринку представлені моделі велосипедів навіть для найменших користувачів.
  • Їздити на риболовлю чи полювання. З електричними позашляховиками можна легко долати навіть найскладніші ділянки маршрутів. Вони чудово справляються з їздою бездоріжжям, глинистими лісовими стежками і путівцями.
  • Влаштовувати імпровізовані змагання з друзями.
Стильний жіночий електровелосипед
Класифікація велосипедів за призначенням
Залежно від віку користувачів велосипеди з електродвигуном класифікують на дорослі та дитячі. Перші оснащуються двома колесами та характеризуються високою потужністю, а другі можуть бути двоколісними, триколісними та чотириколісними. Потужність (в Вт) двигуна дитячих моделей, як правило, набагато нижча.
Це цікаво: Дізнатися про потужність електровелосипеда в домашніх умовах можна з інструкції з експлуатації. Також виміряти її можна самостійно за допомогою Ваттметр.
Дорослі велосипеди класифікують на моделі для жінок та чоловічі. Також існують універсальні моделі «Унісекс».
В окрему категорію виносять триколісні велосипеди, призначені для пенсіонерів та інвалідів. Такі пристрої часто відносяться до категорії вантажних і оснащуються містким багажником для транспортування чогось.
Залежно від кількості користувачів електробайки класифікують на прості одиночні моделі та пристрої типу Dual.
Електровелосипед для любителів трюків

Хто виробляє найкращі електровелосипеди

  • Xiaomi – відома китайська компанія, яка створює високоякісну смарт-техніку нового покоління. Її YunBike та Qicycle Bike – це справжні флагмани у світі електричних транспортних засобів.
  • Flygear – білоруський виробник електровелосипедів, призначених для використання в межах міста. Серед «плюсів» брендових розробок – доступна вартість та простота процесу управління.
  • Omaks – український бренд недорогого електротранспорту. В асортименті виробника багато велосипедів із бюджетного цінового сегменту.
  • Azimut – ще один український виробник недорогого електротранспорту. Популярний бренд, в асортименті якого представлені комфортні та безпечні велосипеди для дітей та дорослих.
  • Benelli - італійський бренд, в асортименті якого знайдеться і електровелосипед, і електросамокат, і моторолер, і скутер високої якості. Модельний ряд пристроїв від виробника представлений середніми за ціною та дорогими моделями з високими експлуатаційними характеристиками.
  • Rover – німецький бренд велосипедів-всюдиходів, пристроїв для спорту, гірських моделей та компактних байків (міні).
  • ELTRECO – виробник потужних та швидких велосипедів з кардановим двигуном (наприклад, PATROL).
Універсальний електричний велосипед із заднім приводом

Якими бувають велосипеди

Залежно від схеми складання та особливостей конструкції електровелосипеди ділять на передньопривідні та задньопривідні. Пристрої першого типу відмінно підходять для «байкерів», а другого – досвідчених велосипедистів. Завдяки наявності дропаута на передньому колесі моделі із заднім приводом легко розбираються та піддаються транспортуванню.
Також велосипеди з електромотором можуть бути монолітними та складаними. Мандрівникам більше припадають до душі моделі зі складним корпусом (рамою), які можна запакувати у спеціальну сумку та перевозити в особистому чи громадському транспорті.

Тип батарей та показники автономності

Найчастіше велосипеди оснащують літій-іонними, літій-фосфатними та літій-залізо-фосфатними (lifepo4), а також нікель-металгідридними акумуляторами. Час роботи без доступу до розетки та тривалість повного циклу заряджання залежить від типу АКБ та її ємності.
Місткість акумулятора велосипеда вказується в інструкції з експлуатації. Дізнатися її також можна за допомогою мультиметра або амперметра та вольтметра.
Маневрений та швидкий електровелосипед

Як вибрати електричний велосипед

Для експлуатації електричного велосипеда не потрібні права, але важливими є теоретичні знання та практичні навички водіння.
Перш ніж приступити до вибору кращої моделі, варто ознайомитись з оглядами, відгуками та описами популярних велосипедів. Доцільно ознайомитись і з інструкціями з експлуатації.
Безпосередньо під час вибору значення мають:
  • Пробіг. Найбезпечніше купувати нові велосипеди з нульовим пробігом і, відповідно, справними запчастинами (контролерами, роз'ємами для підключення до мережі живлення, замками запалення, гальмівними колодками, спицями коліс, педалями, підсилювачами та поворотниками).
  • Наявність бортового комп'ютера та можливість керування за допомогою смартфона. Вітається підтримка смарт-технологій та наявність дисплея, який надає можливість контролювати швидкість пересування, заряд акумулятора, пройдену відстань прямо на ходу.
  • Тип двигуна. Який саме двигун вибрати (редукторний, каретковий або тяговий) залежить від цілей експлуатації велосипеда.
  • Розмір коліс (у дюймах) та покришок (широкі, вузькі). Діаметр коліс слід підбирати, орієнтуючись на дорожнє покриття, яким найчастіше доводиться пересуватися.
  • Матеріал виготовлення та форм-фактор рами. Найоптимальніші варіанти – це моделі зі свинцевою, карбоновою та алюмінієвою рамою. Від форми рами залежить те, як фіксується замок для велосипеда.
  • Максимальне навантаження. Під індивідуальні параметри потенційного користувача потрібно підбирати граничне допустиме навантаження (кг).
  • Дизайн. Значення має колір корпусу (чорний, білий, синій, зелений або будь-який інший), форм-фактор ручок керма, наявність написів, маркувань та декоративних елементів на поверхні корпусу.
  • Комплектація. У базовий набір (заводський комплект поставки) повинні входити всі необхідні для комфортної експлуатації товару компоненти (від ручки газу та боксу для акумуляторів до дзеркал та сигнального дзвінка).

Електровелосипеди купити за доступною ціною

Найкращі електровелосипеди доступні у продажу у нашому онлайн-магазині. Переконатись у тому, що представлені в каталозі моделі варті вашої уваги, можна завдяки рейтингам та оглядам на спеціалізованих форумах. Підтвердженням високої якості розробок є тривала гарантія (від одного року).
Замовити топові моделі оптом чи в роздріб у нас можуть мешканці Києва та інших міст України. Для ознайомлення з технічними характеристиками пристроїв на сайті доступні фото, відео та детальні описи

Ціни на Електровелосипеди

Назва моделіЦінаВідгукиОсобливості
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 LightBlue23 068 ₴0 відгуківНайдоступніша модель
Електричний велосипед Maxxter RANGER gray35 882 ₴0 відгуківНайдорожча модель