0 800 208 969

RU
UA

Гриль електричний CECOTEC Rock'nGrill Smart

Код: 48449

Артикул: CCTC-03067

Короткі характеристики Гриль электрический CECOTEC Rock'nGrill Smart

Інструкція Гриль електричний CECOTEC Rock'nGrill Smart

Дивитись
Регульований термостатвід 150 до 230 ° C
Покриття поверхні для смаженняАнтипригарне
Потужність2 000 Вт
Всі характеристики
4 999₴
4 199₴
Купити

кредит від 420₴ / міс

Доповни покупку
Електрочайник CECOTEC ThermoSense 270 Steel
Електрочайник CECOTEC ThermoSense 270 Steel
1 199₴
799₴

Додати

видалити

Набір ножей CECOTEC 6 Pro Kit
Набір ножей CECOTEC 6 Pro Kit
699₴
499₴

Додати

видалити

Кухоні ваги CECOTEC CookControl
Кухоні ваги CECOTEC CookControl
499₴
349₴

Додати

видалити

Купити комплект

Доставка в Ваше місто

Нова Пошта відділення
Кур'єр "Нова пошта"
вул. Воздвиженська, 21-23 (магазин WO)
Нова Пошта почтомат
Експрес-доставка кур'єром iPOST
Оплата і гарантія
Готівкою/картою в магазині
Оплата картою online
Оплата частинами Приватбанк
Накладений платіж
Оплата частинами Monobank
Безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ
Безготівковий розрахунок без ПДВ
Миттєва розстрочка Приватбанк
Google pay
Apple pay
PrivatPay

Кредит

Розстрочка

Безпроцентна розстрочка

Гарантія: 24 мес
Обмін/повернення протягом 14 днів

Інші товари бренду Cecotec

Порівняти моделі
Відгуки про Гриль электрический CECOTEC Rock'nGrill Smart (6)
Залишити відгук

Популярний відгук

Річ для м'яса чудова. Навіть котлети готували, без олії відмінно виходять. Риба непогано у вигляді стейків чи філе. Цілком не сподобалося. Для овочів брав додатково форму для випікання. Запікав та гасив картоплю, гриби, баклажани, кабачки, навіть кермо.
Никита
19 грудня 2022
Відповісти
0 відповідей
2
Беру вже другий такий самий, бо в евакуації теж необхідний. Дуже зручно користуватися. Страви виходять корисніші, менша витрата олії, смачніша ніж просто на сковорідці.
Ольга
08 грудня 2022
Відповісти
0 відповідей
0
Всі відгуки
Запитання (6)
Поставити запитання
Річ для м'яса чудова. Навіть котлети готували, без олії відмінно виходять. Риба непогано у вигляді стейків чи філе. Цілком не сподобалося. Для овочів брав додатково форму для випікання. Запікав та гасив картоплю, гриби, баклажани, кабачки, навіть кермо.
Никита
19 грудня 2022
Беру вже другий такий самий, бо в евакуації теж необхідний. Дуже зручно користуватися. Страви виходять корисніші, менша витрата олії, смачніша ніж просто на сковорідці.
Ольга
08 грудня 2022
Всі запитання
banner
Гриль електричний CECOTEC Rock'nGrill Smart – просто, швидко та смачно!
Запах та смак продуктів, приготовлених на електричному грилі CECOTEC Rock'nGrill Smart, більш насичений та цікавий. З його допомогою ви можете готувати різноманітні страви - млинці, м'ясо, пироги, гарячі закуски, страви з птахів та риби. Модель потужністю 2000 Вт краще і швидше справляється з готуванням м'яса. Використання електричного грилю при смаженні м'ясних страв дозволяє отримати необхідний ступінь прожарювання: рар, медіум рар, велл дан. Завдяки своїм функціям може легко адаптуватися до кожного типу їжі. Використовуйте весь гриль із можливістю відкриття на 180°. Ідеально підходить для продуктів незвичайної форми: сендвічів, стейків та бургерів.
  • Система AutoCook
  • Готуйте без олії
  • Готуйте одразу кілька різних страв
  • Простота догляду
Система AutoCook
Тепер не потрібно контролювати процес приготування. Система AutoCook автоматично регулює температуру та час для готовності продуктів. Ви можете запрограмувати AutoCook таким чином, щоб страва була готова до певного часу.
descr img
Готуйте без олії
Антипригарне покриття RockStone забезпечує чудовий ступінь обсмажування. Воно має високу міцність, не містить шкідливих речовин і при нагріванні не виділяє шкідливих токсинів PFOA та PTFE. Зберігає бездоганний смак та корисні властивості продуктів. Під час готування не потрібно додавати олію. Гриль CECOTEC Rock'nGrill Smart підійде людям, які дотримуються правильного харчування. Продукти не липнуть та не пригорають, а після використання гриль можна легко очистити.
descr img
Готуйте одразу кілька різних страв
Завдяки потужності 2000 Вт гриль CECOTEC Rock'nGrill швидко нагрівається та гарантує ідеальне прожарювання. Ви можете приготувати не прісні страви з ароматом багаття, навіть не виїжджаючи з квартири. Готуйте одночасно кілька страв на великій робочій поверхні з антипригарним покриттям. Це істотно скорочує час приготування, тому ви швидко впораєтеся зі справами на кухні. Ви можете вручну регулювати температуру від 150 до 230 °C. За допомогою різних функцій встановлюйте оптимальний режим різних типів продуктів.
descr img
Простота догляду
Гриль електричний CECOTEC Rock'nGrill Smart оснащений піддоном для збирання жиру для максимально простого очищення після роботи. Робоча поверхня гриля розділена на 2 ребристі знімні пластини для смаження. Їх можна мити в посудомийній машині, що ще більше полегшує очищення після кожного використання.
descr img
banner
Гриль электрический CECOTEC Rock'nGrill Smart – просто, быстро и вкусно!
Запах и вкус продуктов, приготовленных на электрическом гриле CECOTEC Rock'nGrill Smart, более насыщенный и интересный. С его помощью вы можете готовить разнообразные блюда – блины, мясо, пироги, горячие закуски, блюда из птиц и рыбы. Модель мощностью в 2000 Вт лучше и быстрее справляется с готовкой мяса. Использование электрического гриля при жарке мясных блюд позволяет получить нужную степень прожарки: рар, медиум рар, велл дан. Благодаря своим функциям он может легко адаптироваться к каждому типу пищи. Используйте весь гриль с возможностью открытия на 180 °. Идеально подходит для продуктов необычной формы: сэндвичей, стейков и бургеров.
  • Система AutoCook
  • Готовьте без масла
  • Готовьте сразу несколько разных блюд
  • Простота ухода
Система AutoCook
Теперь не нужно контролировать процесс приготовления. Система AutoCook автоматически регулирует температуру и время для готовности продуктов. Вы можете запрограммировать AutoCook таким образом, чтобы блюдо было готово к определенному времени.
descr img
Готовьте без масла
Антипригарное покрытие RockStone обеспечивает превосходную степень обжарки. Оно обладает высокой прочностью, не содержит вредных веществ и при нагревании не выделяет вредных токсинов PFOA и PTFE. Сохраняет безупречный вкус и полезные свойства продуктов. Во время готовки не нужно добавлять масло. Гриль CECOTEC Rock'nGrill Smart подойдёт людям, которые придерживаются правильного питания. Продукты не липнут и не пригорают, а после использования гриль можно легко очистить.
descr img
Готовьте сразу несколько разных блюд
Благодаря мощности 2000 Вт гриль CECOTEC Rock'nGrill быстро нагревается и гарантирует идеальную прожарку. Вы можете приготовить не пресные блюда с «ароматом костра», даже не выезжая из квартиры. Готовьте одновременно сразу несколько блюд на большой рабочей поверхности с антипригарным покрытием. Это существенно сокращает время готовки, поэтому вы быстро справитесь с делами на кухне. Вы можете вручную регулировать температуру в диапазоне от 150 до 230 °C. С помощью различных функций устанавливайте оптимальный режим для разных типов продуктов.
descr img
Простота ухода
Гриль электрический CECOTEC Rock'nGrill Smart оснащен поддоном для сбора жира для максимально простой очистки после работы. Рабочая поверхность гриля разделена на 2 ребристые съемные пластины для жарки. Их можно мыть в посудомоечной машине, что еще больше упрощает очистку после каждого использования.
descr img