Кріплення для TV Gembird WM-42ST-01
Відгуки та питання
Код: 12871
Артикул: WM-42ST-01
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Gembird WM-42ST-01
Сумісність (діагональ)
23 - 42 "
VESA
200 х 200 мм
Максимальне навантаження
20 кг
Відстань від стіни, мм
Кут нахилу
+ 3/-10 °
Кут повороту, градуси (Кронштейн для телевізора)
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Gembird WM-42ST-01
Загальні параметри
Вид кронштейна
Багатофункціональний
Тип товару
Кронштейн для телевізора
Дисплей
Сумісність (діагональ)
23 - 42 "
Кут нахилу
+ 3/-10 °
Функціональні особливості
Максимальне навантаження
20 кг
Відстань від стіни, мм
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Gembird
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.6 кг
Розміри
300 х 230 х 255 мм
Комплектація
Настінний кронштейн, Монтажні матеріали
VESA
200 х 200 мм