Кріплення для TV Gembird WM-80STR-01
Відгуки та питання
Код: 12865
Артикул: WM-80STR-01
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Gembird WM-80STR-01
Сумісність (діагональ)
40 - 80 "
VESA
600 х 400 мм
Максимальне навантаження
50 кг
Відстань від стіни, мм
Кут нахилу
-3/+7 °
Кут повороту, градуси (Кронштейн для телевізора)
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Gembird WM-80STR-01
Загальні параметри
Вид кронштейна
Багатофункціональний
Тип товару
Кронштейн для телевізора
Дисплей
Сумісність (діагональ)
40 - 80 "
Кут нахилу
-3/+7 °
Функціональні особливості
Максимальне навантаження
50 кг
Відстань від стіни, мм
Гарантія та виробник
Гарантія
6 міс
Бренд
Gembird
Габарити, комплектація, колір
Вага
7 кг
Розміри
640 х 345 х 60 мм
Комплектація
Настінний кронштейн, Монтажні матеріали
VESA
600 х 400 мм