Кронштейн Gembird WM-55ST-01
Відгуки та питання
Код: 39160
Артикул: WM-55ST-01
Повідомити, коли з'явиться
Сумісність (діагональ)
32 - 55 "
VESA
400 х 400 мм
Максимальне навантаження
32 кг
Відстань від стіни, мм
Кут нахилу
-5/+8 °
Кут повороту, градуси (Кронштейн для телевізора)
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Gembird WM-55ST-01
Загальні параметри
Вид кронштейна
Поворотно-похилий
Тип товару
Кронштейн для телевізора
Дисплей
Сумісність (діагональ)
32 - 55 "
Кут нахилу
-5/+8 °
Функціональні особливості
Максимальне навантаження
32 кг
Відстань від стіни, мм
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Gembird
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.5 кг
Розміри
375 х 53 х 310 мм
Комплектація
Настінний кронштейн, Монтажні матеріали
VESA
400 х 400 мм