Монітор 27" AOC Q27E3UMF, VA, 75Гц, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний
Відгуки та питання
Код: 10346
Артикул: Q27E3UMF
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики AOC Q27E3UMF
Частота оновлення
75 Гц
Діагональ дисплея
27 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
2560 х 1440
Тип матриці
VA
Час реакції матриці
4 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд AOC Q27E3UMF
banner
Монітор 27" AOC Q27E3UMF
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Яскравий та чіткий дисплей
  • Частота оновлення 75 Гц
  • 3-стороння безрамкова конструкція
  • Технологія Low Blue Light та Adaptive sync
Роздільна здатність QHD
descr img
Регульована по висоті підставка
descr img
Конектор USB
Ергономічність
Налаштування повороту
Flicker Free
Low Blue Light
Adaptive sync
Вбудовані динаміки
Безрамна конструкція
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
AOC
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Ні
Вага
5.55 кг
Розміри
396,2 х 614,7 х 200,1 мм
Комплектація
Монітор, Кабель живлення, Документація
Функціональні особливості
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
VA
Вбудовані колонки
Так
Ігрові технології
Adaptive Sync
Час реакції матриці
4 мс
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
Додаткові характеристики
Flicker-Free, Поворотний екран (Pivot), Підтримка HDR
Клас
Для дому та офісу
Потужність
26 Вт
Особливості
Flicker-Free
Фірмові технології
Low Blue Light
Варіанти регулювання положення дисплея
Кут нахилу: -5°-+35°, Регулювання по висоті: 150 мм, Переворот (Pivot): ±90°, Обертання (Swivel): ±180°
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
VESA
100 х 100 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
27 "