Монітор 27" Philips 27M2N3500NL, VA, 180 Гц, 0,5мс, 2хHDMI, DP, чорно-сірий
Відгуки та питання
Код: 14081
Артикул: 27M2N3500NL/00
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Philips 27M2N3500NL
Частота оновлення
180 Гц
Діагональ дисплея
27 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
2560 х 1440
Тип матриці
VA
Час реакції матриці
1 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Philips
На брендову сторінку
Philips
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Philips 27M2N3500NL
Функціональні особливості
Розмір пікселя
0.23 мм
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
VA
Вбудовані колонки
Ні
Ігрові технології
NVIDIA G-SYNC Compatible, Adaptive Sync, AMD FreeSync Premium
Час реакції матриці
1 мс
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Вага
4.34 кг
Розміри
463 х 615 x 193 мм
Комплектація
Монітор, Кабель живлення, Кабель HDMI, Кабель DisplayРort, Документація
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
180 Гц
Додаткові характеристики
Підтримка HDR
Клас
Геймерський
Особливості
Безрамковий (Сinema screen), Flicker-Free
Варіанти регулювання положення дисплея
Кут нахилу: від -5 до +20 °
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
VESA
100 х 100 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
27 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Інтерфейси
Інтерфейси
DisplayPort, HDMI x 2, mini-jack 3.5 mm