Монітор Acer VG240YS3BMIIP UM.QV0EE.302
Відгуки та питання
Код: 37452
Артикул: UM.QV0EE.302
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Acer VG240YS3BMIIP
Частота оновлення
180 Гц
Діагональ дисплея
23,8 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
1920 х 1080
Тип матриці
VA
Час реакції матриці
1 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Acer
На брендову сторінку
Acer
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Acer VG240YS3BMIIP
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Ні
Вага
3.41 кг
Розміри
413 x 540 x 240 мм
Комплектація
Монітор, Кабель живлення, Кабель DP, Документація
Функціональні особливості
Розмір пікселя
0.28 мм
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
VA
Вбудовані колонки
Так
Ігрові технології
AMD FreeSync Premium
Час реакції матриці
1 мс
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
180 Гц
Клас
Геймерський
Особливості
"Безрамковий" (Сinema screen)
Варіанти регулювання положення дисплея
Кут нахилу: -5°-+20°
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
VESA
100 х 100 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
23,8 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Інтерфейси
Інтерфейси
DisplayPort, HDMI x 2, mini-jack 3.5 mm