Монiтор AOC 34" CU34G2XP/BK 21:9 VA Curved WQHD 180Hz HDMI DP USB Height Black/Red
Відгуки та питання
Код: 10557
Артикул: CU34G2XP/BK
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики AOC CU34G2XP
Частота оновлення
180 Гц
Діагональ дисплея
34 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
3440 х 1440
Тип матриці
VA
Час реакції матриці
1 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд AOC CU34G2XP
banner
Монитор AOC 34" CU34G2XP
  • Современный и стильный дизайн
  • Яркий и четкий дисплей высокого разрешения 3840x2160 (4K UltraHD)
  • Антибликовое покрытие (AG)
  • Адаптивная синхронизация кадров
Частота обновления 180 Гц
descr img
Время отклика 1 мс GTG - Серый-к-серому
descr img
Широкое разрешение QHD (WQHD)
Сертифицированный VESA DisplayHDR
6 режимов игр
AOC G-Menu
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Ні
Вага
8.02 кг
Розміри
810 х 530 х 240 мм
Комплектація
Монітор, Кабель живлення, Кабель HDMI, Документація
Функціональні особливості
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
VA
Вбудовані колонки
Ігрові технології
AMD FreeSync Premium
Час реакції матриці
1 мс
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
AOC
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний, Червоний
Загальні параметри
Частота оновлення
Клас
Геймерський
Особливості
"Безрамковий" (Сinema screen)
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
VESA
100 х 100 мм
Дисплей
Відношення сторін
21: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
34 "