Монітор LG 21.5" 22MP410-B D-Sub. HDMI, VA
Відгуки та питання
Код: 84121
Артикул: 22MP410-B
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG 22MP410
Частота оновлення
75 Гц
Діагональ дисплея
21,5 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
1920 х 1080
Тип матриці
VA
Час реакції матриці
20 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 22MP410
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Ні
Вага
2.6 кг
Розміри
511.6 х 190 х 383.5 мм
Функціональні особливості
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
VA
Вбудовані колонки
Ігрові технології
AMD FreeSync
Час реакції матриці
20 мс
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
75 Гц
Клас
Для бізнесу
Потужність
22 Вт
Фірмові технології
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
VESA
75 х 75 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
21,5 "