Монітор LG 34" 34WQ60C-B 2xHDMI, DP, Audio, IPS, 3440x1440, 21:9; sRGB 99%, CURVED, HDR10
Відгуки та питання
Код: 87593
Артикул: 34WQ60C-B
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Частота оновлення
До порівняння моделей
Характеристики LG 34WQ60C
Частота оновлення
60 Гц
Діагональ дисплея
34,14 "
Тип матриці
IPS
Час реакції матриці
5 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 34WQ60C
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Ні
Вага
6.9 кг
Розміри
816.7 х 484.6 х 223.3 мм
Функціональні особливості
Розмір пікселя
0.233 мм
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
IPS
Вбудовані колонки
Час реакції матриці
5 мс
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
60 Гц
Клас
Для дому та офісу
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
Дисплей
Відношення сторін
21: 9
Покриття екрану
Антибликове
34,14 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Інтерфейси
Інтерфейси
DisplayPort, HDMI x 2, mini-jack 3.5 mm