Монітор Philips QD OLED 34,3440*1440,175 Гц 34M2C6500/00
Відгуки та питання
Код: 23486
Артикул: 34M2C6500/00
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Philips 34M2C6500
Частота оновлення
175 Гц
Діагональ дисплея
34 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
3440 х 1440
Тип матриці
OLED
Час реакції матриці
0.03 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Philips
На брендову сторінку
Philips
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Philips 34M2C6500
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Ні
Вага
7.72 кг
Розміри
555 x 813 x 311 мм
Комплектація
Монітор, Кабель живлення, Кабель HDMI, Кабель DisplayРort, Документація
Функціональні особливості
Розмір пікселя
0.231 мм
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
OLED
Тип матриці
Вбудовані колонки
Час реакції матриці
0.03 мс
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
175 Гц
Клас
Для дому та офісу
Особливості
Вигнутий екран
Варіанти регулювання положення дисплея
Кут нахилу: -5°-+20°
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
VESA
100 х 100 мм
Дисплей
Відношення сторін
21: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
34 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Інтерфейси
Інтерфейси
DisplayPort, USB, HDMI x 2, mini-jack 3.5 mm