Накопитель SSD 2TB Patriot P220 2.5" SATAIII TLC (P220S2TB25)
Відгуки та питання
Код: 92136
Артикул: P220S2TB25
Повідомити, коли з'явиться
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Patriot
На брендову сторінку
Patriot
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Patriot P220
banner
Накопичувач SSD Patriot P220
  • Компактний форм-фактор
  • Швидкість читання 550 МБ/с
  • Швидкість запису 500 МБ/с
  • Об'єм пам'яті 2 Тб
  • Підтримка TRIM и S.M.A.R.T
Прокачайте свій ноутбук
descr img
Універсальний форм-фактор
Внутрішній накопичувач SSD Patriot P220 має формат 2,5" і має широку сумісність. Невелика товщина всього 7 мм і роз'єм для підключення по інтерфейсу SATA дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
descr img
Швидкість читання та запису
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Серія
P220
Бренд
Країна виробник товару
Тайвань
Загальні параметри
Час напрацювання на відмову
2 млн годин
Стійкість до ударних навантажень
Так
Тип товару
SSD диск
Призначення
Для ПК, Для ноутбука
Швидкість читання
550 МБ/с
Швидкість запису
500 МБ/с
Обсяг пам'яті
2000 ГБ
Інтерфейс
SATA III (SATA/600)
Форм-фактор
2.5" "
Тип накопичувача
Внутрішній
Наявність радіатора
Ні
Тип пам'яті
TLC
Габарити, комплектація, колір
Колір
Чорний
Розміри
100 х 69.6 х 7 мм