Ноутбук Dream Machines CI7-13620H 17" 32GB/2TB RG5050-17UA28
Відгуки та питання
Код: 42774
Артикул: RG5050-17UA28
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines CI7
Діагональ дисплея
17.3 "
Вага
2.65 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Модель процесора
Intel Core i7-13620H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
10 шт
Об'єм SSD
2000 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines CI7
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080 Full HD
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
144 Гц
Діагональ дисплея
17.3 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX5050
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Комунікації
Wi-Fi
802.11be
Bluetooth
Є
3G-модуль
Накопичувачі даних
Кількість слотів M.2
2
Тип накопичувача
SSD
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Thunderbolt порт
Немає
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
53.3 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type A), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
Процесор
Номінальна тактова частота
2.4 ГГц
Максимальна тактова частота
4.9 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core i7-13620H
Сімейство процесорів
Intel Core i7
Кількість ядер процесора
10 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Безпека
Замок Kensington
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.65 кг
Розміри
396 x 276 x 26.8 мм