Ноутбук Dream Machines CI9-14900HX 17" 32GB/2TB (RG5060-17UA28)
Відгуки та питання
Код: 46018
Артикул: RG5060-17UA28
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines CI9
Діагональ дисплея
17.3 "
Вага
2.8 кг
Модель процесора
Intel Core i9-14900HX
Об'єм SSD
2000 ГБ
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines CI9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1440 Quad HD
Частота оновлення екрану
165 Гц
Діагональ дисплея
17.3 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5060
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
Немає
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Енергетична ємність акумулятора
53.3 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Gen 2, 2 х USB Type-C
Процесор
Номінальна тактова частота
2.2 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
5.8 ГГц
Модель процесора
Intel Core i9-14900HX
Сімейство процесорів
Intel Core i9
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Призначення
Ігровий, Для роботи, Для навчання
Вага
2.8 кг
Розміри
397 х 265.1 х 24.9 мм