Ноутбук Dream Machines CU9-275HX 15" 32GB/1TB RG5070-15UA24
Відгуки та питання
Код: 42755
Артикул: RG5070-15UA24
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines CU9
Діагональ дисплея
15.6 "
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Об'єм SSD
1000 ГБ
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines CU9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Кількість слотів пам'яті
2
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080 Full HD
Частота оновлення екрану
144 Гц
Діагональ дисплея
15.6 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0
Накопичувачі даних
Кількість слотів M.2
3
Тип накопичувача
Порти
DVI
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Енергетична ємність акумулятора
55.3 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen2, 2 x USB 3.2 Type-C
Процесор
Номінальна тактова частота
2.1 ГГц
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Сімейство процесорів
Intel Core Ultra 9
Геймерський ноутбук
Безпека
Замок Kensington
Пластик
Призначення
Ігровий
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Розміри
361 x 248.5 x 25.4 ~ 28.9 мм