Ноутбук Dream Machines CU9-275HX 16" 32GB/1TB RX5080-16UA26
Відгуки та питання
Код: 42745
Артикул: RX5080-16UA26
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines CU9-27
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.45 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
16 ГБ
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
24 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines CU9-27
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Кількість слотів пам'яті
2
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
Mini LED
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
300 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5080
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Є
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Thunderbolt порт
Немає
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
80 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 4.0 Type-C (Thunderbolt 4), 3 x USB 3.2 Gen1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.1 ГГц
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Сімейство процесорів
Intel Core Ultra 9
Кількість ядер процесора
24 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Безпека
Замок Kensington
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Призначення
Ігровий
Можливість апгрейду
2 слоти оперативної пам'яті
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.45 кг
Розміри
356.68 х 25.6 х 245.02 мм