Ноутбук Dream Machines CU9-275HX 18" 32GB/1TB RX5070TI-18UA26
Відгуки та питання
Код: 42747
Артикул: RX5070TI-18UA26
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines CU9
Діагональ дисплея
16 "
Вага
3.9 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
12 ГБ
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
24 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines CU9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
3840 x 2160
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
200 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Є
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0
Накопичувачі даних
Кількість слотів M.2
4
Тип накопичувача
SSD
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
2
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
98 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.1 ГГц
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Сімейство процесорів
Intel Core Ultra 9
Кількість ядер процесора
24 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Безпека
Замок Kensington
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Призначення
Ігровий
Можливість апгрейду
2 слоти оперативної пам'яті
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.9 кг
Розміри
402 x 320 x 28 мм