Ноутбук Dream Machines R9-9955HX 16" 32GB/1TB (RT5070TI-16UA21)
Відгуки та питання
Код: 46022
Артикул: RT5070TI-16UA21
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines R9
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.45 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX
Кількість ядер процесора
16 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines R9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
DDR5
Максимально встановлюємий обсяг оперативної пам'яті
64 ГБ
Ні
Яскравість
Тип екрану
WQXGA
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Частота оновлення екрану
300 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Немає
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Енергетична ємність акумулятора
80 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.5 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 9
Призначення
Ігровий, Для роботи, Для навчання
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0 x4
Вага
2.45 кг
Розміри
356.68 x 245.02 x 25.6 мм