Ноутбук Dream Machines R9-9955HX 16" 32GB/2TB RT5070TI-16UA22
Відгуки та питання
Код: 42753
Артикул: RT5070TI-16UA22
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines R9-99
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.45 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX
Кількість ядер процесора
16 шт
Об'єм SSD
2000 ГБ
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines R9-99
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Кількість слотів пам'яті
2
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Частота оновлення екрану
300 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0
Накопичувачі даних
Кількість слотів M.2
2
Тип накопичувача
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Енергетична ємність акумулятора
80 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen2
Процесор
Номінальна тактова частота
2.5 ГГц
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 9
Призначення
Ігровий
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Вага
2.45 кг
Розміри
356.68 x 245.02 x 25.6 мм