Ноутбук Dream Machines R9-9955HX3D 16" 32GB/2TB (RT5070TI-16UA32)
Відгуки та питання
Код: 46024
Артикул: RT5070TI-16UA32
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines R9
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.45 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX3D
Кількість ядер процесора
16 шт
Об'єм SSD
2000 ГБ
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines R9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
DDR5
Максимально встановлюємий обсяг оперативної пам'яті
64 ГБ
Ні
Яскравість
Тип екрану
Mini LED
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Частота оновлення екрану
300 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Немає
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Енергетична ємність акумулятора
80 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.5 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX3D
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 9
Призначення
Ігровий, Для роботи, Для навчання
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0 x4
Вага
2.45 кг
Розміри
356.68 x 245.02 x 25.6 мм