Ноутбук Dream Machines RAI7-350 17" 32GB/1TB RT5050-17UA24
Відгуки та питання
Код: 42773
Артикул: RT5050-17UA24
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines RAI7
Діагональ дисплея
17.3 "
Вага
2.8 кг
Модель процесора
AMD Ryzen AI 7 350
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RAI7
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Кількість слотів пам'яті
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080 Full HD
Частота оновлення екрану
144 Гц
Діагональ дисплея
17.3 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX5050
3G-модуль
Накопичувачі даних
Кількість слотів M.2
2
Тип накопичувача
Немає
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort
Енергетична ємність акумулятора
53.3 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type A), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
Максимальна тактова частота
5 ГГц
Модель процесора
AMD Ryzen AI 7 350
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Призначення
Ігровий
Вага
2.8 кг
Розміри
397 x 265.1 x 24.9 ~ 28.6 мм