Ноутбук Dream Machines RAI9-HX370 15" 32GB/2TB RT5070-15UA22
Відгуки та питання
Код: 42757
Артикул: RT5070-15UA22
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines RAI9
Діагональ дисплея
15.6 "
Вага
1.99 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Модель процесора
AMD Ryzen AI 9 HX 370
Об'єм SSD
2000 ГБ
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RAI9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Кількість слотів пам'яті
2
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080 Full HD
Частота оновлення екрану
165 Гц
Діагональ дисплея
15.6 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
3G-модуль
Накопичувачі даних
Кількість слотів M.2
2
Тип накопичувача
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Енергетична ємність акумулятора
53.3 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen2, 2 х USB 4.0 Gen3 Type-C
Максимальна тактова частота
5.1 ГГц
Модель процесора
AMD Ryzen AI 9 HX 370
Сімейство процесорів
AMD Ryzen AI 9
Геймерський ноутбук
Безпека
Замок Kensington
Призначення
Ігровий
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Вага
1.99 кг
Розміри
343.3 x 250.85 x 22.1 мм