ОЗП G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Black (F4-3600C18D-16GVK)
Відгуки та питання
Код: 58392
Артикул: F4-3600C18D-16GVK
Купити
В 1 клік
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL18
Частота пам'яті
3600 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 99 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
G.Skill
На брендову сторінку
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Чорний
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL18
Частота пам'яті
3600 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Ні
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.35 В