ОЗП G.Skill Trident Z5 RGB Black DDR5 2x16GB 6000 MHz (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK)
Відгуки та питання
Код: 59299
Артикул: F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK
Повідомити, коли з'явиться
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL36
Частота пам'яті
6000 МГц
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Колір
Чорний
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL36
Частота пам'яті
6000 МГц
Номінальна напруга
1.35 В