ОЗП G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 2x16GB 6000 MHz (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RS)
Відгуки та питання
Код: 59300
Артикул: F5-6000J3636F16GX2-TZ5RS
Купити
В 1 клік
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL36
Частота пам'яті
6000 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 99 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
G.Skill
На брендову сторінку
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Сріблястий
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL36
Частота пам'яті
6000 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Так
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.35 В