ОЗП Team DDR4 2x8GB 3200 MHz T-Create Expert Gray (TTCED416G3200HC16FDC01)
Відгуки та питання
Код: 69262
Артикул: TTCED416G3200HC16FDC01
Повідомити, коли з'явиться
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL16
Частота пам'яті
3200 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Team
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Сірий
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL16
Частота пам'яті
3200 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Ні
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.35 В