ОЗП G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16GB 6400MHz White (F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW)
Відгуки та питання
Код: 43867
Артикул: F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
Купити
В 1 клік
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
2 шт
Частота пам'яті
4600 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 99 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
G.Skill
На брендову сторінку
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Білий
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
2 шт
Частота пам'яті
4600 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Так
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.4 В