ОЗП G.Skill Trident Z5 Royal DDR5 2x16GB 6000MHz Gold (F5-6000J2836G16GX2-TR5G)
Відгуки та питання
Код: 43865
Артикул: F5-6000J2836G16GX2-TR5G
Повідомити, коли з'явиться
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
2 шт
Частота пам'яті
6000 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
G.Skill
На брендову сторінку
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Золотий
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
2 шт
Частота пам'яті
6000 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Так
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.4 В